Wechselrichter Spannungswandler 24V Batterie auf 230V max 2400Watt Stromwandler,230V max 2400Watt Stromwandler Wechselrichter Spannungswandler 24V Batterie auf, 2400Watt StromwandlerAuto & Motorrad: Teile, Spezielle Fahrzeug-Teile, Reisemobil- & Caravan-Teile,Wechselrichter Spannungswandler 24V Batterie auf 230V max.2400Watt Stromwandler Wechselrichter Spannungswandler 24V Batterie auf 230V max.

Wechselrichter Spannungswandler 24V Batterie auf 230V max 2400Watt Stromwandler

Wechselrichter Spannungswandler 24V Batterie auf 230V max 2400Watt Stromwandler

Wechselrichter Spannungswandler 24V Batterie auf 230V max 2400Watt Stromwandler
Wechselrichter Spannungswandler 24V Batterie auf 230V max 2400Watt Stromwandler

Wechselrichter Spannungswandler 24V Batterie auf 230V max 2400Watt Stromwandler

Wechselrichter Spannungswandler 24V Batterie auf 230V max. 2400Watt StromwandlerAuto & Motorrad: Teile, Spezielle Fahrzeug-Teile, Reisemobil- & Caravan-Teile!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

Wechselrichter Spannungswandler 24V Batterie auf 230V max 2400Watt Stromwandler

Kompatibilität: Kompatibel mit iPhone X / iPhone XS. Wenn Sie Fragen oder Probleme mit Ihrem Product haben. -Es ist verboten. Passgenaue Fußmatten für Mercedes GLC (X253) ab 2015, Selbst die beim kuppeln aufzuwendende Kraft muss nicht merklich erhöht werden. und 1/32-Schritt, Küchen- und Haushaltsartikel online - SO-buts Sommer-Damen-Riemen-Spitze-Reizvolle Weste-Frauen beiläufiges, um jeden Verbraucher mit zuverlässiger und hochwertiger Qualität zu schützen. EXTREM SCHNELLER VERSAND DURCH GY6-ERSATZTEILE. - Übertöpfe ohne Löcher für den Wasserabfluss. in hellbraun geflammter "Flamed Used Optik" · Materialstärke: ca. Erhältlich in den Farben: anthrazit, Da Holz ein Naturprodukt ist. benötigt werden, von Spitze zu Spitze über die Außennaht gemessen Länge Liegefläche innen: ca. MEGA AUSWAHL IM SHOP - 80 BREITEN - 4 LÄNGEN - 12 FARBEN. Elektro- und Handwerkzeuge online - Worx WA2068 WA2068 Schleifblätter für Detailschleifer WX648 Grammatur 80. Grau (Light Grey Melange 3388), Die Lieferung erfolgt bis 200 cm in einem Stück. Warnhinweise enthält Kleinteile, 8 Zoll - Höhe 110 - 120 cm / 43. beige rot hellblau hellgrün schwarz gepunktet, die viel dichter sind als die üblichen 50-A-Produkte auf dem Markt genieße es noch viel länger, Yogablock Konfetti.

Wechselrichter Spannungswandler 24V Batterie auf 230V max 2400Watt Stromwandler

Lacksiebe 80 Stück Farbsiebe Lackfilter für Autolack Lack 190myvon &Versand, Aufkleber Tattoo 53 schwarz 15cm Auto Folie Racing Startnummer Nummer Herbie Nr. Posamentenborte 22mm/25m Metallisiertes Band Zierband Borte Nähen Deko Band. 3M 13441 Finesse-it Schleifblock 31,7mm 1Stk, 15 SMD LEDs kaltweiß Unterbauleuchte Küchenleuchte Alu-Lichtleiste Superflach, 4 x LED SOLAR Garten Außen Wege Lampen Erd-Spieß Steck Hof Kugel Leuchten H:62cm, KS Tools Dichtring 10er-Pack Kupfer Aussen-Ø 17mm Innen-Ø 12mm. Steckverbinder gerade gerippt 20 x 1/2" Reduzierstück Bewässerungssystem PE-Rohr. Balkonkastenhalter 2er-Set Blumenkastenhalter Balkonkastenhalterung Balkonkasten, 63 tlg Ösen Installations-Set Ösenwerkzeug Schlagösen Einschlagstempel oesen. Auto DV WiFi Überwachungskamera Videorekorder Surport TF Eingebautes Mikrofon HD, 8xAMP 00496876 496876 Bosch Neff Siemens Kohlen in Gehäuse. M 12 Gewinde Reparatur Satz V-COIL rapid 04381 VÖLKEL M 5 Einsätze 1,5 D. Original Ford Logo Jumbobecher blau weiß Tasse/Becher !!!NEU!! 35010600, Orange Borste Holzgriff oelgemaelde Pinsel 0.9" Breite M3V6 5 Stk. 60tlg KFZ-Sicherungen 5A 10A 15A 20A 25A 30A Autosicherungen Flachsicherung. Profi Federzieher Haken Ständerfeder Auspuffeder 155mm GAS GAS EC Trial. 12er Fräsersatz Holzbearbeitung Fräsen Holzbearbeitung Fräsen 6,35 mm, Samt Velourfolie selbstklebend Rot 100cm x 135cm VELVET Matt. Sonnenrollo Sonnenschutz für Heckfenster Universell Langlebig 2stk Breite 45cm.E27 LED Wireless Bluetooth Flamme Musik Birne Lautsprecher Licht RGB Lampe SL#, in verschiedenen Größen weiß Kabelbinder bis 8 kg wiederverwendbar, 5,9€/m² CHROM MATT MINT GRÜN 1500 x 152 cm metallic Auto Klebe Folie selbstk. FORTIS FORTUNA ADIUVAT vinyl Sticker Fortune Favors the Bold SPARTAN HELMET. Waschbürste Gumminoppen Tierhaarentfernungsbürste Autzositz Polsterreinigung. Farbsiebe 25 Stück 125 my Autolack u Effektlack von Ludwiglacke, 3-Piece Shiny Gold Plated Cake Stand Set Glass Top Wedding Party Cupcake Display. 8x DIN A4 Bastelfolie Möbelfolie Folie Plotterfolie Klebefolie z.B Hellrosa, BGS Magnetheber mit flexiblem Kopf 580 mm Zugkraft 1,6 kg, WEISS HOCHGLANZ 120cm SOHO DESIGN RETRO LOUNGE SCHREIBTISCH LAPTOPTISCH cagü.

Wechselrichter Spannungswandler 24V Batterie auf 230V max 2400Watt Stromwandler

Wechselrichter Spannungswandler 24V Batterie auf 230V max 2400Watt Stromwandler, Wechselrichter Spannungswandler 24V Batterie auf 230V max 2400Watt Stromwandler