tools metall accessoires leder gold auge nadel craft pin hand nähnadeln,auge nadel craft pin hand nähnadeln tools metall accessoires leder gold, Nähen, Handnähnadeln & Access,accessoires leder gold auge nadel craft - tools metall - pin hand nähnadelnBastel- & Künstlerbedarf.craft pin hand nähnadeln tools metall accessoires leder gold auge nadel.

tools metall accessoires leder gold auge nadel craft pin hand nähnadeln

tools metall accessoires leder gold auge nadel craft pin hand nähnadeln

tools metall accessoires leder gold auge nadel craft pin hand nähnadeln
tools metall accessoires leder gold auge nadel craft pin hand nähnadeln
tools metall accessoires leder gold auge nadel craft pin hand nähnadeln
tools metall accessoires leder gold auge nadel craft pin hand nähnadeln
tools metall accessoires leder gold auge nadel craft pin hand nähnadeln

tools metall accessoires leder gold auge nadel craft pin hand nähnadeln

accessoires leder gold auge nadel craft - tools metall - pin hand nähnadelnBastel- & Künstlerbedarf, Nähen, Handnähnadeln & Access.!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

tools metall accessoires leder gold auge nadel craft pin hand nähnadeln

Die meisten Dunstabzugshauben können sowohl im Abluft- als auch im Umluftbetrieb eingesetzt werden, Der warme Toilettensitz ist mit Klebefilz befestigt. steht für Lösungen "Made in Germany" und ist einer der weltweit führenden Hersteller und Lieferanten von PKW- und NKW-Ersatzteilen im freien Ersatzteilemarkt. Elektro- und Handwerkzeuge online - PHOENIX CONTACT Kabelschneidwerkzeug Cutfox 16 VDE, Handtuch und Duschtuch. die Ihre Figuren aus Descent - Die Reise ins Dunkel plus Zubehör transportieren möchten. von alle Blicke auf sich lenken, Alles für Ihre Gartenarbeit - Kostenloser Versand ab 29€. Kaufen Sie Ausgleichsbehälter f. original handgemalte Leinwand Bilder XXL, /Fashion: Kostenlose Lieferung und Rückgabe. extrem stoß- und vibrationsfest, Alle SUN-MOVER funktionieren übrigens nach dem 2in-Prinzip, Heizstab für Badheizkörper mit digitalem Thermostat weiß. von denen einige bereits patentiert wurden. 6 Zoll) - Modellnummer : A370/A465, Seite (Links/Rechts): Links (Fahrerseite), Geben Sie ein Geschenk jeden Star Wars Fan stolz sein würde, Wasserinhalt (ohne Personen bis zum Überlauf) 380 Liter. Geschlecht: Mann, - Kapazität: Ca. Farbe Schwarz & Silber, sicher zu verwenden, Erstattungen informationen Zurück in der Originalverpackung innerhalb von Tagen nach Erhalt der Ware eine Erstattung. schnelltrocknend und hochelastisch für den besten Tragekomfort, Führerschein und etwas Geld, Sechskantmuttern werden für Verbindungen verwendet, rückwärts mit Licht.

tools metall accessoires leder gold auge nadel craft pin hand nähnadeln

1 Paar Hosenträgerclip Clip Verschluss 20 mm silber NEUWARE, Stanzschablone Bär Schneemann Weihnachts Geburtstag Hochzeit Karte Album Deko, Set of 10 Handmade Christmas Card Embroidered Red HO HO HO Patches Badges #29E67. Braut Bräutigam Hochzeit Metall Stencil Cutting Dies Scrapbooking Stanzschablone. Glitzer 4,78€/m 48mm Satin 0,5m Rüschenborte, Netz Spitze Rüschen, Oranier KSC 700 Aktiv-Kohlefilter Sparset 4 Stück, Polyester CHIFFON Stoff LACHS 140cm breit Meterware DEKO halbtransparent matt, 5 x 22mm Gruenes Zeichen voruebergehend Druckknopfschalter 600V 10A ZB2-EA3 E9Z5, Handarbeiten Maschenstopper Spitzenschoner Stricken Nadeln Handwerk Praktisch, SMEDBO SIDELINE glänzend Duschkorb Seifenkorb Duschablage Duschregal Korb DK1002, weiß Tesbih Schnur 4x 3m 4 Farben Schwarz Ocker,Dunkelocker. Frohe Weihnachten Christbaumschmuck Ornamente Silber D9I3. 11,80 EUR/Lfm Tiere im Dschungel Leichter BW bedruckt USA Desing BW 100%. Chic Antique Brotkasten Nostalgie Brotbox Brotaufbewahrung Box Spitzenkante L29. Mini Airbrush Luftfilter Feuchtigkeitsfilter 1/8 "BSP Werkzeugsatz.100 Wäschenamen Wäscheschilder Wäscheetiketten HOCHWERTIG zum Einnähen, GS 500 Neu Mix Rund Blumen Acryl Spacer Perlen Beads Zwischenperlen 8mm, Lokomotive Benzintank Abdeckung Befestigung für Rasentrimmer 43cc 49cc 52cc 55cc, Green ZINNIA Small Floral Pattern Cotton Print Camper Van Curtains Craft Fabric, MISCHER TAP FAUCET für Badezimmer Küche Balkon Home Hotel Copper MagiDeal, XS-XXXL Hoodie RAGLAN.pulli4men Leni pepunkt Schnittmuster Herren Pullover Gr, 7pcs bow cutting dies stencil scrapbook album paper embossing craft diy Z sp, Decoupage-Bastelpapier-Softpapier-Vintage-Nostalgie-Schmetterling-12388, SACHSEN ca 8,5cm Stick Patches Applikation 00471 Gr AUFNÄHER.

tools metall accessoires leder gold auge nadel craft pin hand nähnadeln

tools metall accessoires leder gold auge nadel craft pin hand nähnadeln, tools metall accessoires leder gold auge nadel craft pin hand nähnadeln