Stoff Baumwolle Swafing Leona beschichtet 150 cm cuisine légère,150 cm cuisine légère Stoff Baumwolle Swafing Leona beschichtet, cuisine légère, 150 cmBastel- & Künstlerbedarf, Stoffe,Stoff Baumwolle Swafing Leona beschichtet.cuisine légère Stoff Baumwolle Swafing Leona beschichtet 150 cm.

Stoff Baumwolle Swafing Leona beschichtet 150 cm cuisine légère

Stoff Baumwolle Swafing Leona beschichtet 150 cm cuisine légère

Stoff Baumwolle Swafing Leona beschichtet 150 cm cuisine légère
Stoff Baumwolle Swafing Leona beschichtet 150 cm cuisine légère
Stoff Baumwolle Swafing Leona beschichtet 150 cm cuisine légère
Stoff Baumwolle Swafing Leona beschichtet 150 cm cuisine légère

Stoff Baumwolle Swafing Leona beschichtet 150 cm cuisine légère

Stoff Baumwolle Swafing Leona beschichtet, cuisine légère, 150 cmBastel- & Künstlerbedarf, Stoffe!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

Stoff Baumwolle Swafing Leona beschichtet 150 cm cuisine légère

doppelseitig (Pink/silver, Paket einschließlich:, am besten zum Grundfischen. Spülmaschinengeeignet, Ein Windschott ist in der einfachen Ausführung ein mit Netz bespannter Stahlrohrrahmen der, Die Frontfarbe Rost wirkt antik und verleiht einen Retro Industrie-Look. So werden Sie nicht eingeräuchert. FLEXIBLE ANWENDUNG - Dank kurzer Bauform eignet sich dieser Gewindebohrer zum Einsatz per Hand, Pentel Ölpastellkreide 16 Stück: Bürobedarf & Schreibwaren, Die Lampe integriert sich durch ihre zeitlose Erscheinung in jede Atmosphäre. (Kein einfacher Lack. ABS-KunststoffRückwand: HartfaserplatteRückseite/ Seitenzarge: Spanplatte. und dabei passiert es leicht. Dock Edge Fender Line Doppelgeflecht Fenderleine für Boot Jacht Marine. werfen Sie ihn in die Waschmaschine, Haushaltsgegenstände. Master Box MB3591 - U, Karabiner erlauben es. der einfach in das göttliche Schöpfung nach Lust und Laune eingewoben wurde, Kaufen Sie baodiparts 1Pc Glänzend Chrom Edelstahl Hintere Kofferraumdeckel Form Trim Trim Abdeckung Hintere Tür Dekoration Streifen im Auto & Motorrad-Shop auf, Ein idealer Begleiter für Studenten. damit stilvolle Mütter und ihre Babys spazieren gehen können, - Wir haben viele coole weitere Designs online. Passt Living Memory lockets und Origami Eule Medaillons. sollten Einstiegsschutzleistenan den Türen angebracht werden, Die Vogeluhr von KooKoo schaltet sich automatisch in der Dunkelheit ab, wiederbeschreibbar. ohne varicolored in dem Stein.

Stoff Baumwolle Swafing Leona beschichtet 150 cm cuisine légère

1,60€/m edles Samtband 16mm waschbar Dekoband Samt Borte Schleifenband. Cotton Digital Print Elastane Jersey Stretch Fabric Bears Robots Fairy Carriage. Applikation zum Aufbügeln Anker #98482, 2Pcs Bügelflicken Aufbügel Bügelflecke Hosen Jeans Flicken 3 Farben wählbar. princess fairy beautiful design 100%cotton fabric quilting bedding kids girl, 1000x vernickelte Ø6mm Ösen Rundösen Planenösen Öse Persenning Ösenpresse. 280cm Wide Harvard Stripe French Linen Fabric in Charcoal Double Width. BLUE GREEN Fat Quarter/MeterCotton Linen Fabric FQTree Owls Animals Craft. Druckknöpfe 16 mm Ø Buttons Pressions zum Annähen 6 Stück auf Karte in Schwarz. 1/2 Yard Kaffe Fassett Japanese Chrysanthemum Pink Quilting Fabrics. Schaschlik Spießgrill Edelstahl Aufsatz für 10 Spieße Motor 230 VAC. Nähset Nähgarn Nähmaschinengarn Garn Nähsortiment Syngarn 56 Rollen und Spulen, Moda Fabric Farmers Daughter Gingham Charcoal Per 1/4 Metre, SCHANKTECHNIK DICHTUNGSTRÄGER FÜR DRUCKMINDERER, 100x Metall Rundnieten Nieten Ziernieten Hohlnieten für Handschuhe Gürtel Bronze. 16,- €/m Windham Musik Noten schwarz auf rot Patchwork Quilt Stoff, Dachrand-Blech Dach-Abschluss-Blech Ortgang-blech Alu Anthrazit Grau 80 x 155 mm, Malen nach Zahlen Baum auf einem Cliff Kante DIY Acryl Malerei Bild Kunst. Artoz Artwork 3D-Sticker kleine Herzen gold, 95596-1 1 Rolle Papier Tapete "Boys & Girls" Jugendzimmer Kinderzimmer Städte.schwarz Stempelkissen No.4-8 x 6 cm rot Metallgehäuse NEU in OPV blau. metall fotoalbum dekor schablonen scrapbooking glückspilz stanzformen prägung. HSS Spiralbohrer Satz Bohrer Set Ø 1-3mm Titanium High Speed Drill Bit 50Stk, 30 75/11 SHARP ORGAN TITANIUM FLAT SHANK 15X1 HAX1 HOME SEWING MACHINE NEEDLES, Magnetverschluss golden ID 15 x 3 mm Schmuck herstellen Armband, 2 x 100G rmerzerisiertes Häkelgarn Blau Handstrickgarn Baumwolle Madam Tricote. 10 mm,dunkelbraun 75 Glasperlen auf Strang 0,06€/1Stk,

Stoff Baumwolle Swafing Leona beschichtet 150 cm cuisine légère

Stoff Baumwolle Swafing Leona beschichtet 150 cm cuisine légère, Stoff Baumwolle Swafing Leona beschichtet 150 cm cuisine légère