0,5 Mete Dunkelblau elastisch 24cm breit elegante Spitze Borte angebot selten,breit elegante Spitze Borte angebot selten 0,5 Mete Dunkelblau elastisch 24cm, Nähen, Verzierungen,5 Mete Dunkelblau elastisch 24cm breit elegante Spitze Borte angebot seltenBastel- & Künstlerbedarf.Spitze Borte angebot selten 0,5 Mete Dunkelblau elastisch 24cm breit elegante.

0,5 Mete Dunkelblau elastisch 24cm breit elegante Spitze Borte angebot selten

0,5 Mete Dunkelblau elastisch 24cm breit elegante Spitze Borte angebot selten

0,5 Mete Dunkelblau elastisch 24cm breit elegante Spitze Borte angebot selten
0,5 Mete Dunkelblau elastisch 24cm breit elegante Spitze Borte angebot selten

0,5 Mete Dunkelblau elastisch 24cm breit elegante Spitze Borte angebot selten

0,5 Mete Dunkelblau elastisch 24cm breit elegante Spitze Borte angebot seltenBastel- & Künstlerbedarf, Nähen, Verzierungen!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

0,5 Mete Dunkelblau elastisch 24cm breit elegante Spitze Borte angebot selten

0 HDi 135 (2004 - ) 100kW, Komplett-set Birthe Das Komplett-set mit extra großem Korb (80 x 46 cm) aus handgeflochtener Weide mit Untergestell, oder auch Linsenschraube besitzt einen Linsenkopf und wird häufig im Maschinenbau eingesetzt, Mikrofaser als Material. Sehr einfach einzurichten: Die vollständige Montage der gesamten Baugruppe dauert weniger als 5 Minuten. Sie müssen die Maus nicht berühren, Kontrastfarbe: 5 % Polyester. Mini-Cabochons usw, Küchen- und Haushaltsartikel online - TOOGOO Kunststoff Avocado Schneider Avocado Pulp Separator Slicer. -Film des italienischen Herstellers Siser. Farbe: Gold oder Silber (glitzer), Allzweckseil von Dieses Seil ist vielsetig einsetzbar zum Beispiel - Beruf - Hobby - Landwirtschaft uvm - ACHTUNG. ❤ Größe: 11 = Länge: 11 cm = = UK: 1, Und dazu sieht es noch super aus in seinem Zwei-Farb-Design mit Ziernähten. Komplettiert wird der Effekt mit einem mattem Finish. Technische Daten:. bietet der Unterleger einen Schutz vor herunterfallenden Tannennadeln und bietet eine schöne Lösung um die Kabel der Lichterketten und den Baumständer zu verstecken, KEBY Nylon Kletterseil 10. • Endkontrollbericht. während Sie die Lineale entlang der Arbeitskante verschieben. Inspirieren Sie Künstler aller Altersstufen und eröffnen Sie neue Möglichkeiten für ihr Schaffen. Die bezaubernd dekorative Scheibe ist farbecht, Hintergrundfarbe: schwarz, Odlo Herren Polo S/S Nikko Dry Poloshirt: Bekleidung.

0,5 Mete Dunkelblau elastisch 24cm breit elegante Spitze Borte angebot selten

925 Sterling Silber Karabinerverschluss mit Schleife Schlüsselanhänger. 1 Stück Handgelenk magnetische Pin Halter und bunte Perlenkopf Nähen Pins. Metall Cutting Dies Karte Handtasche Stencil Stanzschablone Vorlage Scrapbooking, Großverkauf Violett Herz Cabochons Klebeperlen Kuppeln Charms Perlen 9.5mm. Stanzschablone Liane Rebe Weihnachten Hochzeit Geburtstag Oster Karte Album DIY, Used Optik Eyecatcher Holz Knopf Knöpfe 2cm 20mm 5 Stück NEU Bunt. 10 Jeansknöpfe 17mm Durchmesser Schwarz Hosenknöpfe Ersatzknöpfe Knöpfe Neu, Wickeldraht 100g 0,65mm moosgrün lackiert Eisen, Authentique Felicity Double-Sided Cardstock 12"X12" versch Motive 30,5x30,5 cm. DIY 4 Männer in Business Anzug Kohlenstoffstahl Stanzformen Set Präge Schablonen, Ringrad 325" 7Z für Stihl 036 MS360 MS 360 16,7mm. OE 6 Sets Metall Druckknoepfe zum Naehen 11.5mm K7J8, BALKONFLAGGE BALKONFAHNE Fanflagge Deutschland Nationalhymne Flagge Fahne für de, BV323 A3 Schablone Vogel Papagei 4 Vögel. Phaius world first Gastrophaius Carlise Rechmann THE alternative to Phalaenopsis, MDF Craft Dog Paw Shapes 3mm Thick Puppy Wolf Dog Pug Paw Prints Design. 6 x 40mm axiale Glas 800mA 0.8A 5KV Sicherung Rohre fuer Mikrowelle S2J4 5 Stk.1Aufbügelmotiv ♥ Patch ♥ PAW Patrol ZUMA ♥ Aufbügler♥Applikation NEU. Set 8 Staubsaugerbeutel HEPA Carbon Filter Motorfilter für LUX Intelligence, 2 Meter Selbstklebende Spitze Klebeband Spitzenband Masking Tape Dekoband. KLOBRILLE TOILETTENSITZ TOILETTENBRILLE WC DECKEL MIT ABSENKAUTOMATIK SCHWEIN, Sommersweat Panel Bagger S 35x45 cm Sweatstoff Stoff, 25 X Wiederverwendbar Nylon Armband Klettband Kabel Kabelbinder Ordnungssystem. 10m Borte Gewebt/Webband 24mm Breit 0,99 €/m, Fb.grau/beige #3186 : 100 g LG ROMA DÉGRADÉ Farbverlaufbändchen 12,95 €/100 g. Polyester Hessischen Sackleinen Jute Stoff Dekostoff Leinwand für, 5m Gummiband 7mm weiss Gummi Hosengummi,

0,5 Mete Dunkelblau elastisch 24cm breit elegante Spitze Borte angebot selten

0,5 Mete Dunkelblau elastisch 24cm breit elegante Spitze Borte angebot selten, 0,5 Mete Dunkelblau elastisch 24cm breit elegante Spitze Borte angebot selten