0,14qmm 10m 1329F Musterbild FLACHKABEL 14 adrig grau 2,54mm ca,14 adrig grau 2,54mm ca 0,14qmm 10m 1329F Musterbild FLACHKABEL,54mm ca,14qmm 10m 1329F (Musterbild)Business & Industrie, Elektronik & Messtechnik, Stecker, Schalter & Kabel,FLACHKABEL 14 adrig grau 2.grau 2,54mm ca 0,14qmm 10m 1329F Musterbild FLACHKABEL 14 adrig.

0,14qmm 10m 1329F Musterbild FLACHKABEL 14 adrig grau 2,54mm ca

0,14qmm 10m 1329F Musterbild FLACHKABEL 14 adrig grau 2,54mm ca

0,14qmm 10m   1329F Musterbild FLACHKABEL 14 adrig grau 2,54mm ca
0,14qmm 10m   1329F Musterbild FLACHKABEL 14 adrig grau 2,54mm ca
0,14qmm 10m   1329F Musterbild FLACHKABEL 14 adrig grau 2,54mm ca

0,14qmm 10m 1329F Musterbild FLACHKABEL 14 adrig grau 2,54mm ca

FLACHKABEL 14 adrig grau 2,54mm ca. 0,14qmm 10m 1329F (Musterbild)Business & Industrie, Elektronik & Messtechnik, Stecker, Schalter & Kabel!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

0,14qmm 10m 1329F Musterbild FLACHKABEL 14 adrig grau 2,54mm ca

Stoßdämpferart: Gasdruck. Das Gewebe wird sanft auf der Haut des Kindes. Einzigartiges Design machen Sie mehr Mode, �Schottische Glengarry Kappe Abzeichen Lion Rampant. Taschenlampe: Nicht unterstützt. Jetzt bei bestellen. It is also a good way to relieve the hand for young people who often use the mouse. Material: Metalllegierung. 4 mm spezieller und energieoptimierter BERNDES CD-Boden garantiert eine optimale Temperaturverteilung, Absatzform: Flach. Warnhinweise Bitte lesen und aufbewahren. Komfortablen Sitz. Meist werden Lenkradabdeckungen aus Mikrofaser-PU-Leder hergestellt, Bild eine Farbkarte. Größe: Länge ca. Perfekt für Controller. Besonders dünn (0. Funktion des Sequenzfotografierens und kontinuierliches Fotografieren. ·       Tischplatte und Sitzflächen aus MDF (Mitteldichte Holzfaserplatte). Unser Ziel ist das Beste für Mensch und Natur.

0,14qmm 10m 1329F Musterbild FLACHKABEL 14 adrig grau 2,54mm ca

ERSA Lötspitze gerade verlängert bleistiftspitz 0,8 mm 0842SDLF für RDS80 uvm., Kleiderständer klappbar Bambus Holz Garderobenständer faltbar Flur natur offen, 145g Goldfäden 50 Glas- Mosaiksteine mit Flimmer Goldline schwarz 2x2cm ca, NGK Zündkerzenstecker XD01F 8439. Radsatz Wagenbau 2 Stück Achsböckchen Achsbock für 20 mm Achse Welle, Tragbar Dehumidifier Q7 Luftentfeuchter Mini Entfeuchter Raumentfeuchter EU, Verglasungsklötze Distanzstück Ausgleichsplättchen Montagekeile Unterlegplatte. 250 Stk Edelstahl Großkopfnieten 4,8x16 K14 A2 NEU Standard Nieten. Buderus Isolierung für Umlenktopf Nr 7099658 für GB 122 GB 132 T Sieger 118 x 50. 175 mm BGS 75110 Wasserpumpenzange mit Durchsteckgewerbe, Rundstab Geflochtet Ø30 Verdillt Stab Gedreht für Geländer Schmiedeeisen Pforte. 5x Hülse Kerze Kerzenhülse antik Tropfen weiß für verstellbare Fassung E14. 100x Universell Stuhlhussen Weiß Stretch Stuhlüberzug Stuhlbezug Hochzeit Party, 35cm Sägenspezi Kette Halbmeißel 3/8"P 52TG 1,3mm passend für PS35 PS 35, Aufbewahrung Kiste Box IKEA FJÄLLA Kasten mit Deckel; in weiß; 25x36x20cm. Baumwollstoff uni 100% CO dunkelblau 140cm, Winkel Lanze Bajonett für Kärcher K2 K3 K4 K5 K6 K7 K8 Hochdruckreiniger. Schlafsack Thermo Hippo silber 90 cm NEU Alvi Kugelschlafsack, Gewindestifte DIN 913 45 H Stahl galv vz mit Kegelkuppe u Innen6k M 6 M 2, Sechskantschlüssel Set 0,7mm-3mm Winkelschlüssel Sechskant Inbus Werkzeug Satz.Magnetventil RPE bis 75°C verschieden Größen und Spannungen stromlos zu. Morsekegel Metallbohrer Bohrer Set HSS Spiralbohrer 12-38mm 5tlg Konus-Bohrer. ELEKTRISCH GEWÜRZMÜHLE MAHLWERK PFEFFER PFEFFERMÜHLE, Ersatz Bürste Filter Set für Xiaomi mi Roboter Roborock S50 S55 Staubsauger. Auspuff für Stihl TS 350 360 TS350 TS360, Kunstleder Lederimitat Polsterstoff Meterware Bezugsstoff Lederstoff 140cm, Raumfühler FT Smart Home Afriso 78111, 4 x Entkalkungstabletten AquinTobs für Siemens EQ Serie & Surpresso 576693 NEU. T30 Feuerschutz Brandschutz Stahl Blechtür Schloss Universal L/R PZ72 24Stulp. VERSANDFREI SET-2 STÜCK DAUNEN KISSEN Daunenkissen Kopfkissen 80x80cm 1380 Gr.,

0,14qmm 10m 1329F Musterbild FLACHKABEL 14 adrig grau 2,54mm ca

0,14qmm 10m 1329F Musterbild FLACHKABEL 14 adrig grau 2,54mm ca, 0,14qmm 10m 1329F Musterbild FLACHKABEL 14 adrig grau 2,54mm ca