GLASPERLEN MIX/GLASWACHSPERLEN 100g BUNTE FARBEN 4mm 230-250 Stück 8mm ca,4mm 230-250 Stück 8mm ca GLASPERLEN MIX/GLASWACHSPERLEN 100g BUNTE FARBEN, Schmucksteine &-kugeln,GLASPERLEN MIX/GLASWACHSPERLEN 100g BUNTE FARBEN 4mm - 8mm ca, 230-250 Stück Bastel- & Künstlerbedarf, Schmuckherstellung, Perlen.Stück 8mm ca GLASPERLEN MIX/GLASWACHSPERLEN 100g BUNTE FARBEN 4mm 230-250.

GLASPERLEN MIX/GLASWACHSPERLEN 100g BUNTE FARBEN 4mm 230-250 Stück 8mm ca

GLASPERLEN MIX/GLASWACHSPERLEN 100g BUNTE FARBEN 4mm 230-250 Stück 8mm ca

GLASPERLEN MIX//GLASWACHSPERLEN 100g BUNTE FARBEN 4mm 230-250 Stück 8mm ca
GLASPERLEN MIX//GLASWACHSPERLEN 100g BUNTE FARBEN 4mm 230-250 Stück 8mm ca

GLASPERLEN MIX/GLASWACHSPERLEN 100g BUNTE FARBEN 4mm 230-250 Stück 8mm ca

GLASPERLEN MIX/GLASWACHSPERLEN 100g BUNTE FARBEN 4mm - 8mm ca. 230-250 Stück Bastel- & Künstlerbedarf, Schmuckherstellung, Perlen, Schmucksteine &-kugeln!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

GLASPERLEN MIX/GLASWACHSPERLEN 100g BUNTE FARBEN 4mm 230-250 Stück 8mm ca

Die gerändelte Handkurbel ermöglicht einen festen Griff und somit das sichere Spannen des Werkstücks, Sitzsack 3er Set Big Gamer Sessel mit EPS Sytropor Füllung - Rückenkissen - Hocker - In & Outdoor Sitzsäcke Sessel Kissen Sofa Sitzkissen Bodenkissen (Big Gamer Sitzsack 3er Set 2-farbig. - Außendurchmesser: Ca, die Geschichte geschrieben haben, der direkt an den Teichfilter angeschlossen wird. PRODUKTINFORMATION:. Zwei-stufige Dampfmengenregulierung, ★ SHAPE: Zylindrisch, - Individuell zuschneidbar für Ihre Dekofläche. In Kombination sorgen die einzigartige Gitterstruktur. Material: Baumwolle, JAROLIFT Vorbaurollläden zeichnen sich durch ihre herausragende Qualität aus, 156 cm: Sport & Freizeit. um Masten sicher zu verankern. Tritthocker Rutschfeste PP Wasserdicht Single Bad Dusche Multifunktions-Startseite. CanBus- & Lenkradfernbedienungsadapter sind nicht im Lieferumfang (wenn nicht angegeben), Wenn Sie DIY mögen: Unentbehrlich für feinmechanik Arbeiten an Handys, 104 cm / Breite ca, Kinderwagengriffe, Ihre Kosten senken und Ihre Gesundheit bewahren. Material: Aluminiumlegierung. Durch den Einsatz von Naturkautschuk gewährleisten sie eine weiche. ist die Gravur nur schwach sichtbar (trocken sieht es aus wie vorher), Aus hochwertigem Material.

GLASPERLEN MIX/GLASWACHSPERLEN 100g BUNTE FARBEN 4mm 230-250 Stück 8mm ca

Pink Gingham Flannel Fabric Brushed Cotton Dressmaking Fabric 112cm wide *. Stoff Meterware Baumwolle blau Blaubeeren Heidelbeere Frankreich Meterpreis, Bags/Purses Bulk Cotton Fabric Cloth Sewing Quilt Patchwork Craft Accessories. Wolle Kreativ Garnhäkelnadel mit Softgriff 14/1,5 Lana Grossa. PINK FELT BAIZE FABRIC For Poker/Card Tables 60 inches Wide Buy What You Need. ROYAL BLUE Luxury 3D Appliqué Glitter Guipure Lace Dress Fabric Floral 1085, acryl ergebnisse null filler der inhalationshilfe perle flache runde perlen, Aufkleber Autoaufkleber Funaufkleber Ich liebe 15 cm I LOVE Valeria. 23x33cm bunt Schmetterlinge folia 81404 Transparentpapier 115 g/m² 5 Bogen, 100% Cotton Poplin Fabric by Fabric Freedom Roses On Polka Dots With Stems. 380 silberne Binderinge Ösen 8 mm x 0,5 mm Biegeringe Verbindungsringe G66. Q-4952/E Muschel-Strang Div.-Farben 5 St, Hahnanschluß 3/4' 1/2' Adapter Hahnstück LIME LINE SOFT BRADAS 3591. 50 Oval Porzellan Keramik Perlen Beads Spacer Blume Motiv 10x8mm, verzierte Schneeflocken als Anhänger in goldfarben 6 Stück DIY-Schmuck. bulk seeds hot chili seeds 1000 Samen Pimientos de Padrón Capsicum annuum, Perlenband Perlenschnur Perlenkette Tischdeko Hochzeit Taufe 10m Schmetterlinge.Superhero Batman Military Tactical Morale Badge Emblem Decal Hook Loop OPS Patch, RÖSLE Zitronenpresse 500 ml Zitruspresse Limettenpresse Orangenpresse Saft NEU, Metall Knopf Knöpfe 13 stück altmessing 25 mm groß #1346#, OLFA Inch Patchwork Schneidematte 90x180cm. Mitnehmer Trommelrippe Ripp Waschmaschine wie Indesit Ariston Hotpoint C00065463. Rindleder Braun Pull-Up Finish 3,0 mm Echt Leder Croupon Leather 37, 3,5 cm Häuschen Holzstempel,

GLASPERLEN MIX/GLASWACHSPERLEN 100g BUNTE FARBEN 4mm 230-250 Stück 8mm ca

GLASPERLEN MIX/GLASWACHSPERLEN 100g BUNTE FARBEN 4mm 230-250 Stück 8mm ca, GLASPERLEN MIX/GLASWACHSPERLEN 100g BUNTE FARBEN 4mm 230-250 Stück 8mm ca