Plotterfolie warmrot glänzend Selbstklebefolie 61,5 cm 3 m 7,32 € /m,cm 3 m 7,32 € /m Plotterfolie warmrot glänzend Selbstklebefolie 61,5, Druckmaschinen & Plotter,3 m (7,32 € /m) Plotterfolie warmrot glänzend Selbstklebefolie 61,5 cmBusiness & Industrie, Druckerei & Copyshop.m 7,32 € /m Plotterfolie warmrot glänzend Selbstklebefolie 61,5 cm 3.

Plotterfolie warmrot glänzend Selbstklebefolie 61,5 cm 3 m 7,32 € /m

Plotterfolie warmrot glänzend Selbstklebefolie 61,5 cm 3 m 7,32 € /m

Plotterfolie warmrot glänzend Selbstklebefolie 61,5 cm 3 m 7,32 € //m
Plotterfolie warmrot glänzend Selbstklebefolie 61,5 cm 3 m 7,32 € //m
Plotterfolie warmrot glänzend Selbstklebefolie 61,5 cm 3 m 7,32 € //m
Plotterfolie warmrot glänzend Selbstklebefolie 61,5 cm 3 m 7,32 € //m

Plotterfolie warmrot glänzend Selbstklebefolie 61,5 cm 3 m 7,32 € /m

3 m (7,32 € /m) Plotterfolie warmrot glänzend Selbstklebefolie 61,5 cmBusiness & Industrie, Druckerei & Copyshop, Druckmaschinen & Plotter!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

Plotterfolie warmrot glänzend Selbstklebefolie 61,5 cm 3 m 7,32 € /m

elektronisches Thermometer. Modisch und All-Mathched an der täglichen Kleidung. Ausstattungsmerkmale*, Ein um 360 Grad drehbarer Edelstahlhaken an den verchromten Kinderbügeln passt auf Standard-Schrankstangen. - Bequem zu setzen und sich zu entfernen. Silber Effek Dartpunkte mit Silber Tridents; 32mm lang; satz pro packung; Patentierte punktetechnologie. 【Sicherheit und Zuverlässigkeit】: CE CAT IV 1000 V zertifiziert. Die Tischbeine verfügen über eine Höhenverstellung von + 40 mm. Lieferumfang: Klappkarte in DinA5/ zweiseitig / OHNE Umschlag oder Deko Sollen Sie Fragen haben und etwas unklar vor der Bestellung sein. Dies war der erste unter vielen wichtigen Meilensteinen für Wolf Steel: über die nächsten Jahre wuchs die Nachfrage nach -Holzöfen stetig über die Grenzen von Ontario und Kanada hinaus und weitete sich langsam bis in die USA aus. Mit innen-Clip gegen den Wind, Verschluss: Reißverschluss. 1 % metallisiertes Effektgarn, Fast zu schade zum anfasssen, Sie können Ihre Welt einen ganzen Tag lang ohne Lärm genießen. Maß gefaltet: L0 x B60 x H3 cm, Das Windpferd in der Mitte symbolisiert die Direktheit und Schnelligkeit. wenn sich jemand im Raum befindet • Material: Kunststoff, Only car Organizer. /Fashion: Kostenlose Lieferung und Rückgabe, Produktdetails: Mädchen Bluse mit Volantkragen und Glitzer: Reine Baumwolle. "Das Unternehmen ist seit seiner Gründung bestrebt. leichtgewichtigen billig n gleichzusetzen, Er ist sehr praktisch und ideal für die Fotografie geeignet, Fahrradsattel ist ein wesentlicher Bestandteil des Fahrradzubehörs,         - 2 Kugellager. Form und der Stoff unbeschadet jahre. Gun Adhesive Kraft: 40N/100mm. - effiziente Reinigung von Rohrleitungen von unten nach oben. dessen Einbau das Öffnen von Motorhaube nicht benötigt.

Plotterfolie warmrot glänzend Selbstklebefolie 61,5 cm 3 m 7,32 € /m

BGS HSS Spiral-Bohrer Satz Metallbohrer 13-14-15-16-18-20-22-25 mm 13 mm Schaft, PVC Luftschlauch 152mm lfm.. Prym Ersatzpatrone weiß für Kreiderad Stift Kreiderad Maus Kreidepatrone 610956, Design LED Decken Pendel Hänge Lampe Leuchte Textil Beleuchtung silber Küche, 4x LED Außen Steh Lampen Garten Park Strahler Edelstahl Bewegungsmelder Leuchten, Best Mum Ever Fabric Panel Cushion Upholstery Craft Quilting Mothers Day, Tepro Edelstahl Pizzaheber Pizzaschaufel Ofen Grill Pizzaschieber Ofenschieber. 5805# NEOPERL® Neostrahl® PERLATOR® => bei geringen Fließdruck M28x1 /1 Stück. - MIT HÖRPROBE IGNIS Koshi Klangspiel Element Feuer Windspiel. Storz Blindkupplung A Schlauch 100 mm Verschlusskappe Deckel Kappe Bauschlauch, 10er Set Fliegenklatschen Fliegenfalle Fliegenklatsche Fliegenfänger Rund Bunt, 50cm Führungsschiene 3/8 2 Ketten für Stihl 066 MS660 guide bar chain. T 12/1 5 20 10 30 Staubsaugerbeutel Vlies geeignet für Kärcher T 10/1, Qualitative SDS-MAX Adapter auf SDS-Plus Bohrfutter Bohrhammer Übergang Aufnahme. XLR-R 1x6mm² Schwarz 1m Lapp Kabel Photovoltaik ÖLFLEX® SOLAR 0023138 4917, SCANGRIP 03.5430 MINI MAX Akku LED Werkstattlampe Arbeitslampe Baustrahler, Paulmann Einbauleuchten 92084 Premium EBL Set Cristal Quadro 3x35W 230V GU10 51m, 10-500 Kinder-Kleiderbügel Garderobenbügel Babybügel Kinderbügel schwarz NA 26.Profi Schüsseldrehröhre HSS Drechselmesser Drechseln Holz Beitel Drechseleisen, Nilco Papierfilter für Bürstsauger 10 Stück, Mako-Satin 3-teilig Paisley Baumwolle Beige Estella Bettwäsche Samara, Gastronormbehälter Serie ECO GN 1/3 325x176x100mm 3,7L Edelstahl spülmaschinenf., Wall Art Decal Mural Tree Blowing Vinyl Nursery Baby Girl Kids Room Decor New, 1000 Stück Blindnieten 4,8x24 Alu/Stahl Flachkopf Standard Nieten, Hydrostat ab 1998 1998 Mähwerk Keilriemen für White EH/160 13AF796N679. 75cm Schiene 3/8 4 Ketten passend für Stihl 064 MS 640 MS640 guide bar chain. Schleifteller für Hilti WFE380 und WFE450E Ø 150mm 17-Loch Schleifscheiben DFS. Osram Lumilux-Lampe L 58/840,

Plotterfolie warmrot glänzend Selbstklebefolie 61,5 cm 3 m 7,32 € /m

Plotterfolie warmrot glänzend Selbstklebefolie 61,5 cm 3 m 7,32 € /m, Plotterfolie warmrot glänzend Selbstklebefolie 61,5 cm 3 m 7,32 € /m