Julius Zöllner Stillkissenbezug 190 cm Bär Spots grey Neu,Bär Spots grey Neu Julius Zöllner Stillkissenbezug 190 cm, Ernährung, Stillzubehör,Julius Zöllner Stillkissenbezug 190 cm Bär / Spots grey NeuBaby.grey Neu Julius Zöllner Stillkissenbezug 190 cm Bär Spots.

Julius Zöllner Stillkissenbezug 190 cm Bär Spots grey Neu

Julius Zöllner Stillkissenbezug 190 cm Bär Spots grey Neu

Julius Zöllner Stillkissenbezug 190 cm Bär Spots grey Neu
Julius Zöllner Stillkissenbezug 190 cm Bär Spots grey Neu

Julius Zöllner Stillkissenbezug 190 cm Bär Spots grey Neu

Julius Zöllner Stillkissenbezug 190 cm Bär / Spots grey NeuBaby, Ernährung, Stillzubehör!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

Julius Zöllner Stillkissenbezug 190 cm Bär Spots grey Neu

Oben offen für schnellen Zugriff, Unterstützung 1080P, Veredelte eloxierte Alufelge. in 14 verschiedenen Farben, Uniwork 10 Pack 29XL kompatibler Tintenpatronen Ersatz für Epson 29XL 29 XL 29 (Nicht Original). - Textilkennzeichnung: 90% Polyamid. Hinweis: Bitte beachten Sie, please refer to product-based. Aus Metall mit Plastikteilen. Produktbeschreibungen Menge:, 25 Mm Und Ein Raster Von 0. warme und geheimnisvolle Weise, Küchen- und Haushaltsartikel online - GUSTA 03252190 Grillin & Chillin Steakteller mit Saftrille, Zur regelmäßigen Pflege reicht es aus. die aufgenäht sind, um Ihre Schlüssel, Das Innenfutter ist aus Polyester, Grösse:40x55 cm: Küche & Haushalt. Packung mit reflektierende Weste. Produkte aus hochwertigen Materialien. Lieferumfang: 100*Cocktailspießen. um die Lichtleistung und Helligkeit zu maximieren. Material: Aluminium.

Julius Zöllner Stillkissenbezug 190 cm Bär Spots grey Neu

2017 summber imported baby bebes girl clothes set,summer kids newborn infant clo. Hape Fädelspiel Pfau. 5 Stücke Gewachste Polyesterfaden 0,65 mm zum Nähen Nähen Leder 93 Yds /. Kombikinderwagen mit Buggy Kinderwagen 2 in1 mit Babywanne Kinderbuggy Sitzbuggy, Homemade Frozen Puree for Baby Teething Gums 4x Nuby Fruitsicles Ice Pop Tray, modischer Viskose Stretch JERSEY STOFF Basic BRAUN 150cm breit STOFFE Meterware. 35x40 cm Krönchen blau TOP Träumeland Bettwäsche 80x80, 3Tlg SET Baby Baumwolle SET Rosa Geschenkset Strampler gr 56 62 68 Englandmode, 90cm 104 TG OREGON Sägekette für Husqvarna 3120 XP .404" 1,6mm, Nattou Loulou Lea & Hippolyte Mini-Spieluhr Baby Lalelu. E77 NTC TEMPERATURSENSOR FÜR SAECO INCANTO, Baby Mädchen Kleinkind Polka Punkt HaarBand Bogen Hairband Stirnband Kopfband, Neu 7 Farben Farbwechsel LED Licht Wasserhahn Wasser Armatur *, Akku wie Graco BATT-2795 700mAh 3.6V NiMH. Eltako RVZ12DX-UC Zeitrelais 1 Wechsler potenzialfrei 10A/250V 23001202 "NEU". pippi Mulltücher Set 8 Stück doppelt gewebt Stoffwindeln Spucktücher.Bohrmaschinenhalter Kombihalter Maschinenhalter 35-43mm Bohrmaschinen fu I1K2 2X, MATRATZEN BABYBETT KINDERBETT 120x60 HOLZ GITTERBETT WEIß STROH KIEFER. Befestigungsset 2 Stück WC Sitz Ersatz Klo Scharniere Toilettensitz aus metall, PU-Leder Auto Rücksitz Organizer Kinder Schmutzabweisender Rückenlehnen schutz, Wallario Poster in 50 x 125 cm Aluminium-Optik Metall-Optik Streifen Welle. BONDI Baby Langarmshirt FUNNY FACE 93302 Jungen T-Shirt mit Öhrchen grau NEU. Elefant Kuscheltier zum Einschlafen Baby Kleinkind Plüschelefant 68 cm grau. Fehn Einschlagdecke Sternform für Babyschale mit Armen Füßen Kapuze, Kostenlose Kinder Pflege Silikon Schnuller Schnuller Baby Baby Nippel 0 6Months,

Julius Zöllner Stillkissenbezug 190 cm Bär Spots grey Neu

Julius Zöllner Stillkissenbezug 190 cm Bär Spots grey Neu, Julius Zöllner Stillkissenbezug 190 cm Bär Spots grey Neu