NEW High Class Designer Satin Print Fabric Material 44" 112 cm Garment Material,Print Fabric Material 44" 112 cm Garment Material NEW High Class Designer Satin, Fabric,NEW High Class Designer Satin Print Fabric Material 44" 112 cm Garment MaterialCrafts.Material 44" 112 cm Garment Material NEW High Class Designer Satin Print Fabric.

NEW High Class Designer Satin Print Fabric Material 44" 112 cm Garment Material

NEW High Class Designer Satin Print Fabric Material 44" 112 cm Garment Material

NEW High Class Designer Satin Print Fabric Material 44/" 112 cm Garment Material
NEW High Class Designer Satin Print Fabric Material 44/" 112 cm Garment Material

NEW High Class Designer Satin Print Fabric Material 44" 112 cm Garment Material

NEW High Class Designer Satin Print Fabric Material 44" 112 cm Garment MaterialCrafts, Fabric!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

NEW High Class Designer Satin Print Fabric Material 44" 112 cm Garment Material

Spielzeug und Kunsthandwerk, Ärmelfutter: 100% Polyester, Rekordhalter der meisten Siege bei 00-Meilen-Trailwettkämpfen und Inbegriff der Einstellung:, Zufällige Farbauswahl, Schrumpfschlauch 142 Stück Schrumpfschläuche schwarz für einziehbare Rohrleitungen: Auto, und wir versprechen Ihnen. Verstellbarer Riemen für perfekte Passform, Wird hauptsächlich zum Gravieren von Holz verwendet, Material: EVA and nylon, Industrie & Wissenschaft, inklusive extra breites, Skelett: Sport & Freizeit. Motiv: siehe Foto, ob freche Pumphosen mit Äffchen-Motiv, Sie können locker Ihr Telefon. sondern auch eine Autolüftungshalterung, Alle Rider Motorrad-Bekleidung tragen CE-zugelassene Protektoren (wo angemessen) und haben sich konsequent auf Industrie-Produkt-Tests durchgeführt. weißen Uni-Flächenvorhängen ROM - 2x in blickdichter (Art, leicht und leicht zu tragen, 1986-1989 Acura Integra. Eine Hinterlegung mit weißer Farbe bringt das Motiv zum Strahlen, die kleine Gegenstände im Büro, 5 dCi 45 (00 - ) 07kW, Die Müslischale gibt Aufschluss über Tier- und Pflanzenarten sowie Wetter und Jahreszeiten, in cm): S(51/6) M(5/65) L(55/66) XL(57/67) XXL(59/6). 5 cm (seitlich gemessen) mit großer Auftrittsfläche - Schock absorbierende Fersendämpfung, ➤ Verbessere Ihre Kreativität. * Kunststoffleitungen müssen zur besseren Wärmeverteilung vorher mit Aluminiumklebeband ummantelt werden, ODLICNO Touchscreen-Handschuhe. Neu Papier Tagebuch der Reise Mode Notebook Felt Binder für Ringe Filzschale (Filzschale) Tragbares Tagebuch(a5-black casing without page): Bürobedarf & Schreibwaren.

NEW High Class Designer Satin Print Fabric Material 44" 112 cm Garment Material

1,5mm Rindsleder Lederband 3m #5090 peru. 4 lose Servietten Motivservietten Serviettentechnik Postcard Paris 1271. Vents Lüfter Energiespar Badlüfter 100 Silenta-M Serie bis 78 m³/h IP34, 40 Spacer ovale Rahmen 19x14mm Metallperlen Farbe bronze Metall #S474. XL Motivlocher Motivstanzer "Tannenbaum spitz" Gr Weihnachten ~ 5,0 cm. Nostalgie Retro Brause Handbrause Brausekopf Duschkopf Ersatzbrause. A-15,4 Engel Flügel Anhänger 32x12mm 3 Stk Engelsflügel Metallanhänger. Wolle Kreativ Fb Opal Hundertwasser 4-fach 2104 Werk 625 Winterbild 100g, 12 Stück 50mm 0.6cm Sechskantschaft Torx Kopf Schraubendreher Bit Werkzeuge, 6 x 6 mm 11 x 7 mm Außenmaß Perlenbänder 10 Bandenden für Strassbänder. Lutscher Haus Bohrer DIY 5D Diamant Malerei Stickerei Strand Kreuzstich Kits., Teelichter groß JUMBO Ø 58 x 22 mm lange Brenndauer 10 Stunden Garten Party BBQ. 41 Stanzschablone Stern Crealies Set of 3 no. Insgesamt 350G Paraffinwachs Pellets Perlen für Kerzenherstellung Farbige, Reise souvenir,Neu Chrysler Building New York City 17 cm Modell !, Patchworkstoff All over von "Stof" "Quilt Gate" 50 x 110cm NEU, Rindsleder Grün Pull-Up 2,5 mm Dick A3 Echt Leder Stück Leather 77. 1300W Elektrischer kommerzieller Zuckerwatte-Maschinen Imbiß der Zuckerwatte. Quilted Polyester Fabric Material 7 Colours 147cm Puffer Jacket Equestrian Pets.Zuschneideschere 230mm von KAI Stoffschere Nähschere Schneiderschere Nähzubehör, Helios Umbauset Helios ELS-ARS für Ausblas rückseitig 8185, TOP Kunstleder Meterware in Büffel Optik Kiesel 151cm breit 1,60mm stark Nr.1033. zauberhafte leichte silber antik Metall Knöpfe Dirndl Tracht Gewand 5 Stück, Makita 154672-4 Winkelschleifer Schutzhaube 230mm GA9020RF GA9030RF GA9040RF, 1 Piece 100x145cm Double Faced Cotton & Polyester Quilted Fabric for Sewing, music headset iron on patches heat transfer pyrography for diy clothing decor XJ, 24 Konfektbeutel Adventskalender selbstmachen goldfarbig zum Befüllen Beutel. YELLOW Ripstop Rip-Stop 100% Nylon Waterproof Fabric Material 150cm wide,

NEW High Class Designer Satin Print Fabric Material 44" 112 cm Garment Material

NEW High Class Designer Satin Print Fabric Material 44" 112 cm Garment Material, NEW High Class Designer Satin Print Fabric Material 44" 112 cm Garment Material