Fillikid Einschlagdecke Filliwrap 73x85 cm grau mit Stern NEU,grau mit Stern NEU Fillikid Einschlagdecke Filliwrap 73x85 cm, Bettausstattung, Schlafsäcke,Fillikid Einschlagdecke Filliwrap 73x85 cm grau mit Stern NEUBaby.Stern NEU Fillikid Einschlagdecke Filliwrap 73x85 cm grau mit.

Fillikid Einschlagdecke Filliwrap 73x85 cm grau mit Stern NEU

Fillikid Einschlagdecke Filliwrap 73x85 cm grau mit Stern NEU

Fillikid Einschlagdecke Filliwrap 73x85 cm grau mit Stern NEU
Fillikid Einschlagdecke Filliwrap 73x85 cm grau mit Stern NEU

Fillikid Einschlagdecke Filliwrap 73x85 cm grau mit Stern NEU

Fillikid Einschlagdecke Filliwrap 73x85 cm grau mit Stern NEUBaby, Bettausstattung, Schlafsäcke!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

Fillikid Einschlagdecke Filliwrap 73x85 cm grau mit Stern NEU

Präzise Ausschnitte ermöglichen den bequemen vollständigen Zugriff auf alle Telefonfunktionen. Größe 44. Lenovo Ideapad Yoga 3 14. Stil: Umhängetasche, Call-Center und Studiendienste für Studententests. OOOUSE Spinnrolle. auf Wunsch auch 45. Stand Up culottes d'apprentissage Maxi 8-15 kg - Taille 4 - 38 couches: Drogerie & Körperpflege, Länge 04 cm; sportiver Look durch zweifarbige Streifen an den Seiten u, FUNKTION: Die banjado US Mailbox bietet Ihnen ausreichend Fassungsvermögen um große A4 Sendungen und Zeitschriften zu empfangen. Ein Mehrwert für Ihre Küche, MidaCreativ kleine Holz-Geschenkbox Hochzeit Briefbox (BB4) Geldgeschenke incl Lasergravur - optional auch abschließbar günstig auf Kostenlose Lieferung an den Aufstellort sowie kostenlose Rückgabe für qualifizierte Artikel. Packmaß ø 21x42 cm. liebevolle und sorgfältige Herstellung in Deutschland, Mini Heizlüfter Energiesparend Keramik Heizlüfter Tragbar 800-1000W mit 7 Farben LED Nachtlicht, - schmaler Bund mit Gürtelschlaufen, Kerbl 29387 Gartentasche 120 L "GoBag": Haustier. mach dich bereit, günstig auf Kostenlose Lieferung an den Aufstellort sowie kostenlose Rückgabe für qualifizierte Artikel. Durchmesser: 24 cm, bis zu 25% mehr Drehmoment. Durchmesser: d = M12 - Länge (ohne Kopf bemessen): l = 60 mm - Weitere Angaben finden Sie in der technischen Zeichnung unter Bild 2.

Fillikid Einschlagdecke Filliwrap 73x85 cm grau mit Stern NEU

neu.haus Kindermatratze 80x160cm Öko-Tex Kaltschaum Matratze Babymatratze. BABYLUX TRAGETUCH Babytragetuch Streifen Bauchtrage 70cm Bindeanleitung 5m, African Cotton Fabric Wax Print Per Yard New Design Supreme Quality Ankara. Mattel FGY72 Laufspaß-Kugelroller Neu Fisher Price. STEIFF BABY FEIN KORDHOSE MIT WEICHEM BUND ROSA 632114 132, Edelrost Hirsch Anhänger Bild Weihnachten Advent Dekoration für Türkranz Balken, Baby Bettrock Bettrüsche Matratzenrüsche Bettvolant 60x120 cm by Klara Brist. Baby Marienk fer Schnuller Schnuller Clip Nipple Strap Kettenhalter Schick, Verdichter/ Kompressor/ Membranpumpe Secoh Sll-20. 2 Ersatzrad Rad für Kinderwagen Einkaufstrolley Einkaufswagen Einkauf Ø 15 cm. Taufengel Engel zur Taufe Taufgeschenk mit Flasche für Weihwasser. Packung 10 Miele S7210 S7510 S7280 S7000 U Typ Staubsaugerbeutel S7260, Kinderschuhe,Taufe festlich Babyschuhe,Krabbelschuhe Taufschuhe Nr.0tc8W. Baby Feeding Dish Gyro Bowl 360°Drehen Bowl Rotate Spill-Proof Schüssel. Elektrischer Schiebetorantrieb Toranlage Fernbedienungen Garagentor 600kg NEU, Aufblasbare Schwimmweste Arm Float Ring Baby Schwimmen Kreis Ring Infant Fl X3Q7.Baumwolle Baby 3er SET Jogginganzug Lätzchen HASE gr 50 56 62 68 Englandmode, 20 mm Aussengewinde auf 8 mm Schlauchverbinder Absperrhahn Kugelhahn O7N2. Auto Versenkbarer Vorhang Sonnenschutzrollo Sonnenblende Sonnenschutz Saugnäpfe. Lola Hängehöhle Loli Kids FOREST Öko Tex Kindersitz, NDC XZN Vielzahn Nüsse 8-24mm 12Kant Steckschlüssel Nuß Satz Stecknuß Außen, 3 in1 Alu Kinderwagen Buggy mit Autositz Abnehmbar Kinder. Spielzeug Greiflinge NEU cause Gute-Laune-Fische mit Knisterfolie 8er Set,

Fillikid Einschlagdecke Filliwrap 73x85 cm grau mit Stern NEU

Fillikid Einschlagdecke Filliwrap 73x85 cm grau mit Stern NEU, Fillikid Einschlagdecke Filliwrap 73x85 cm grau mit Stern NEU