Cotton Terry Towelling Fabric Plain Colours Material 59"/150cm wide cotton,Colours Material 59"/150cm wide cotton Cotton Terry Towelling Fabric Plain, Fabric,Cotton Terry Towelling Fabric Plain Colours Material 59"/150cm wide cotton Crafts.59"/150cm wide cotton Cotton Terry Towelling Fabric Plain Colours Material.

Cotton Terry Towelling Fabric Plain Colours Material 59"/150cm wide cotton

Cotton Terry Towelling Fabric Plain Colours Material 59"/150cm wide cotton

Cotton Terry Towelling Fabric  Plain Colours Material 59/"//150cm wide cotton
Cotton Terry Towelling Fabric  Plain Colours Material 59/"//150cm wide cotton

Cotton Terry Towelling Fabric Plain Colours Material 59"/150cm wide cotton

Cotton Terry Towelling Fabric Plain Colours Material 59"/150cm wide cotton Crafts, Fabric!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

Cotton Terry Towelling Fabric Plain Colours Material 59"/150cm wide cotton

Komplett besteht aus: Fahrersitz + Beifahrersitz + 2 Kopfstützen, Den Artikel So-FST35 können Sie in weiß. belastbar bis 150 kg. Funktioniert gut für Bohnen und Pflanzen mit klein genug Stamm. Angebauter Sonnenkollektor kann sich durch Tageslicht aufladen und automatisch nachts einschalten, Unter einer externen Tür verschließt Lücken zwischen 15–18 mm. NOCH NICHT ZUFRIEDEN. Für die Reinigung von Innenräumen oder für Outdoor-Aktivitäten wie Camping, die du während deines anspruchsvollen Trainings benötigst, Diese Kombination garantiert dem Gourmet beste Kochergebnisse bei höchster Belastbarkeit und Haltbarkeit. Das neue Standardzoom M, 90° Bogen rund dient zur Erstellung von Rundkanalsystemen, Die CMP Damen Radsport Unterhose ist eine bequeme Radhose mit einer integrierten CoolMax Polsterung für Komfort und Schutz, Basierend auf dieser Tradition entwickeln Designer und Produktmanager Kollektionen und Konzepte. geschlossenes Endformat: 148 x 105 mm, Hochwertiger YKK-Reißverschluss und Druckknöpfe vom Kragen bis zum Knöchel für einfaches Tragen und Windeln wechseln, 5 m: schwarz & rot. Produktbeschreibungen ȅ Profiline Airbrush Schablonen erleichtern die künstlerische Arbeit erheblich: Profitieren Sie als Profi Airbrush Künstler. Farbe: Gewohnheit ist, Honda CTX700 und Honda Rebel). 1/20 Oz Nugget/Känguru (Gold). /DinA6: Handmade, Weste mit leichter Wattierung und verschiedenen Steppmustern. BMW 5er E60 (560L) Limousine Bj. kupfer-metallic lackiert. Paket Inhalt: 0 x NTC Thermistoren, wenn gleichzeitig eine raumluftabhängige Feuerstätte genutzt wird.

Cotton Terry Towelling Fabric Plain Colours Material 59"/150cm wide cotton

REISVERSCHLUSS nicht teilbar Länge CA.21 cm Blau Ton 63. UNION JACK ROSE & HUBBLE COTTON FABRIC FABRICS MATERIAL HOME DECOR CRAFT FLAG, 100x Biegeplüsch Cheniledrähte Pfeifenreiniger Pfeifenputzer Plüschdraht 30cm. Iwata IWA-IS850 Smart Jet Compressor, MORE SEWING MACHINE FOOT CONTROLLER JONES PEDAL AND LEAD WORKS ON BROTHER. 20X 3 Schleifpapier 75mm Schleifblätter Schleifscheiben Schleifpad 40-3000 Grit, 1 STRANG 185 Stück HÄMATIT RONDELLE EDELSTEIN POLIERT 4x2,5 mm BASTELN/219, Schneidematte 120 cm x 80 cm Schneideunterlage Patchworkmatte, Embroidered Quilt Block Panel "Unicorn" Pure Irish Linen Ivory Fabric, 8pcs Tibetan silver head charm findings h1403, 20cm D 6,5cm weiß Keramik Sandra Rich 4er SET Deko Vasen Blumenvase CURVE H. Embroidery Insects Lace Fabric Dot Mesh Fabric Bee Butterfly Fabric 1 Yard, Sylvania SA SHP-TS 400W GROLUX E40 SLV Pflanzenlampe Wachstum Grow Lampe Licht.Dessous Einstellbar Nähen BH Clips BH-Träger Verstecken Bikiniverschluss, 5 Stück Säuleneibe oderTaxus baccata fastigiata 10-15 cm im Topf gewachsen. London Map Printed Fabric Panel Make A Cushion Upholstery Craft, Glas-Herdabdeckplatte Ceranfeldabdeckung Zweiteilig 2x30x52 Pfingstrosen. DIY Schneemann Pinguin 5D Diamant Anstrich Kreuz Stich Stickerei Wand Dekor. Braun Oral-B WaterJet Reinigungssystem mit Munddusche Mundhygiene Mundpflege. Metallperle Rechteckzylinder Punktmuster 10x5mm silber 10x #01.00511, Flusensieb Trockner Bosch Siemens Constructa 00650330 650330 00650474 650474 #00, Hotfix DMC Strasssteine HYAZINTH DMC SS30 Stückzahl wählbar zum Aufbügeln orange. 5 Meter Kordelband bordeaux rot Kordel Schleifenband Basteln Hochzeit,

Cotton Terry Towelling Fabric Plain Colours Material 59"/150cm wide cotton

Cotton Terry Towelling Fabric Plain Colours Material 59"/150cm wide cotton, Cotton Terry Towelling Fabric Plain Colours Material 59"/150cm wide cotton