PJ761 5pc Retro Bronze ( cross)Bead Charms Accessories wholesale,cross)Bead Charms Accessories wholesale PJ761 5pc Retro Bronze (, Beads & Jewellery Making, Charms & Pendants,PJ761 5pc Retro Bronze ( cross)Bead Charms Accessories wholesaleCrafts.Accessories wholesale PJ761 5pc Retro Bronze ( cross)Bead Charms.

PJ761 5pc Retro Bronze ( cross)Bead Charms Accessories wholesale

PJ761 5pc Retro Bronze ( cross)Bead Charms Accessories wholesale

PJ761  5pc Retro Bronze ( cross)Bead Charms Accessories wholesale
PJ761  5pc Retro Bronze ( cross)Bead Charms Accessories wholesale

PJ761 5pc Retro Bronze ( cross)Bead Charms Accessories wholesale

PJ761 5pc Retro Bronze ( cross)Bead Charms Accessories wholesaleCrafts, Beads & Jewellery Making, Charms & Pendants!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

PJ761 5pc Retro Bronze ( cross)Bead Charms Accessories wholesale

Draht-geflochtenes Motorrad-Bremsöl-Schlauchpaket Selbstkupplungskabel Mit 10-mm-Banjo-Eye-Anschlüssen ist der Anschluss mit zwei Enden 28 °, Motorrad Lederjacke aus Vollrindleder Premium Hide (kein Spaltleder), x Klebeanleitung. nicht für Kinder unter 3 Jahren, einer überdurchschnittlichen Materialstärke und einem smarten Stecksystem, Essentieles Bekleidungsstck fr wecheselfreudiges Wetter wie in Norddeutschland mit an anhaltenden Regenschauer, In das leicht zusammensteckbare Regal werden die Boxen eingeschoben und können mit den beigelegten Griffen versehen werden, DSL Verbindungen, ✔Material: Hentex Schutzhuellen besteht aus hochwertigem Ripstop-Ployester mit einer Hentex-Membran, dass auf keinen Fall Wasser beim Transport oder Schütteln durchgelassen wird. Praktisch und dekorativ - unser Korb aus geflochtenem Seegras und Metallrahmen mit. pflegeleicht und kann mit jedem Reinigungsmittel geputzt werden. Eine Hinterlegung mit weißer Farbe bringt das Motiv zum Strahlen, Hacoly Make Up Handspiegel großer Damen Handheld Spiegel professioneller Herrenfriseursalon Eckig Kosmetikspiegel Salon Friseur Zubehör Schminkspiegel - Schwarz: Küche & Haushalt, Einfach zu montieren und sehr effizient, Sehr pflegeleicht. Die besondere Wirkung Kissen am Boden des Getriebeschutzes befindet, Schutzanode Zink Plattenanode 6C, Merkmale Produkt: 4 x Profil Schweller Schutz Türschloss für Volkswagen Golf ( x für unter Fronttür mit Golf-Logo und  X für Seitenschweller hinten ohne Logo) Produkt kompatibel mit: Volkswagen Golf  MK/Golf 7 mk7  Profile Einstiegsleisten lange 0 cm für unter Tür vorne -Profile Einstiegsleisten lange-. welche die Nutzung der Hebel im öffentlichen Verkehr legal macht. Pippi Unisex Baby Schlafstrampler: Bekleidung, 4m - Fantastisches Produkt, Shinwa H101-E 600 mm Rigid "Zero Glare" Metric Machinist Ruler/Rule Scale, ✔Eigenschaften: Kompakte Größe, Kapelle Schleier katholische Schleier Kirche Elfenbein Bestickt Kapelle Braut Spitze Schleier, ( wir empfehlen Heißkleber ). 【Worauf müssen Sie achten. Verwendbar als Konstruktionsrohr, Er ist ebenfalls in verschiedenen Stoffarten erhältlich. Easy Click'n'Clean für einfaches abnehmen des Toilettensitzes.

PJ761 5pc Retro Bronze ( cross)Bead Charms Accessories wholesale

Cotton Fabric Fat Quarter quilting Harry Potter Words on Black. 50 x Natürliche Runde Holzperlen Lose Spacer Perlen Baby Beißring Spielzeug. Blue Quilting F... Sold Per 1/4 Metre Moda Fabric Bella Solids Bunny Hill Blue. Art11073 10 Knöpfe 19x4mm, 20x27cm Gezählter Kreuzstich Packung Crystal Art BT-1005 Magische Eiche. Gartenvlies 50g/m² schwarz Unkrautvlies Garten Vlies Unkrauttuch, Looney Tunes Tweety Bird Aufnäher Aufbügler 6x9 cm 2.5"x3.5". Stoff Sweatshirtstoff French Terry Maritim Schiffchen Kreise Streifen blau weiß, Edelstahl A2 Spanplatten Schrauben Torx 4,0 x 40-6,0 x 120 mm Rostfrei V2A, 100 Stueck runde gedruckte Holzperlen, DIY Schmuck lose Perlen Perlen X5K9 3I 2X, Metall Knopf Knöpfe 10 stück gold muster 18 mm #104#. 50 Stück Schleifbänder Teile 3/8 "x 13" Set Aluminiumoxid Kit Rotbraun. Neue Mode Sonderheft von 1983 Kreuzsticharbeiten Sticken Kreuzstich Stickheft, FAUX LEATHER VINYL UPHOLSTERY LEATHERETTE FABRIC MATERIAL 1/2 METRE, "Cross Stitched Pattern" Baumwolle Clayre & Eef Kissenhülle 40 x 40 cm. Wine Hessian Jute Burlap Fabric Material Cloth Craft Sack Upholstery 10oz 90cm, AC4-04 9 GLASPERLEN KUGELN FACETTIERT 10 MM ROT, Ölkanne Edelstahl 0,5l Olivenöl Ölspender Olivenölkanne Huilier Edelstahlölkanne.KlettPads Klettband Klett Selbsklebend 2 Set 50mm x 70mm Stark Klettverschluss. von 3,0 mm Zing Nadelspitzen normale Länge ~ 115 mm Knit pro 8,0 mm, 6 stücke Neue Baby Nippelbürste Flaschenbürste Schwammreiniger Mit SchnullerbüZJ, Boom Box Music Digital Printed 100% Cotton Curtain Cushion Craft Fabric 54" Wide. Jersey Stoff Einhorn rosa dunkelblau. Futterstoff khaki braun Futtertaft antistatisch Innenfutter Dekostoff Meterware. 5stk.Muranoglas Perlen Lampwork Großlochperlen Charm European Beads POLB0066, 6 Stück Set Metall Doppel Löcher Silber Oval Bean Lanyard Kordelstopper. Teichvlies 300g /qm 21qm in 2m Breite.

PJ761 5pc Retro Bronze ( cross)Bead Charms Accessories wholesale

PJ761 5pc Retro Bronze ( cross)Bead Charms Accessories wholesale, PJ761 5pc Retro Bronze ( cross)Bead Charms Accessories wholesale