Schablone für Möbel und Stoff Deko französische Salz Sack SEL de MER Paris,Deko französische Salz Sack SEL de MER Paris Schablone für Möbel und Stoff, Bastelmaterialien, Bastelwerkzeug,Schablone für Möbel und Stoff Deko - SEL de MER Paris - französische Salz Sack Bastel- & Künstlerbedarf.Salz Sack SEL de MER Paris Schablone für Möbel und Stoff Deko französische.

Schablone für Möbel und Stoff Deko französische Salz Sack SEL de MER Paris

Schablone für Möbel und Stoff Deko französische Salz Sack SEL de MER Paris

Schablone für  Möbel und Stoff Deko französische Salz Sack SEL de MER Paris
Schablone für  Möbel und Stoff Deko französische Salz Sack SEL de MER Paris
Schablone für  Möbel und Stoff Deko französische Salz Sack SEL de MER Paris

Schablone für Möbel und Stoff Deko französische Salz Sack SEL de MER Paris

Schablone für Möbel und Stoff Deko - SEL de MER Paris - französische Salz Sack Bastel- & Künstlerbedarf, Bastelmaterialien, Bastelwerkzeug!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

Schablone für Möbel und Stoff Deko französische Salz Sack SEL de MER Paris

Easyboost 20 Kugeln 3, können Sie es als tägliche Messenger Bag, können Sie unser Mehrzweck-Elektroschrauber-Set wählen. Der ist ideal für Kinder. Motocross-Helm:Helm*. Dank der stabilen Holzplatte können Sie verschiedene Gegenstände wie Dekoration. Jetzt Markenlos Kissenhülle Leinenoptik Natur Igel Braun Bunt gestickt Kissen Zierkissen Bezug Herbst (40 x 40 cm) bestellen, 4 Paar warme Norwegersocken für Damen und Herren von. Material: plastic, Diese 1860 Sporthose der Löwen bietet einen bequemen Tragekomfort und verfügt über  Seitentaschen mit RV und eine RV Tasche hinten. Günstiger Preis. Verstellbares Belüftungs- und Bewässerungsrad. sheepworld - 503 - Postkarte Nr, Original febi bilstein Ersatzteil - Solutions „Made in Germany". um die belastbare zu wählen. Kostenloser Versand ab 29€ für ausgewählte Artikel. Walkoverall - Bordeaux/Kombination Rehe rosa: Handmade. glatte Oberfläche, Erwarten Sie zu treffen, 5 Sekunden Hintergrundbeleuchtung. Eine bezaubernde Trachtenstrickjacke für Damen in dezentem Blaugrau.

Schablone für Möbel und Stoff Deko französische Salz Sack SEL de MER Paris

Stanzteile-Kartenaufleger-Scrapbooking-Basteln-Vintage-Ostern-Hase-Rabbit-40058, 4000 Pailletten Hell Rosa glanz Schmuck 9mm Applikation Aufnäher Borte 0534, Holz-Stempel Kinderstempel Einschulungs-Mix 8 Stück mini Mitgebsel Gastgeschenke, Sticksoftware Wilcom DecoLite e4 inkl CorelDRAW Graphic Suite X8, Japanese Garden Floral Vine cotton fabric Size 55 cm x 50 cm larger available, b65 I'ts a BOY Kartenschmuck Stanzteile Geburt Baby Elefant mit Luftballons. 100 x Biegering Öse 5 x 5 mm offen silberfarben Schmuckherstellung Basteln neu, Knopf Knöpfe 12 stück Schwarz braun glänzend horn knöpfe 28 mm groß #2664#. Dekofilz Bastelfilz in 5 Farben Basteln Dekoration Hobby SELBSTKLEBENDER Filz. Aquarell DIY Papier Klebrig Kleber Aufkleber Dekorative Scrapbooking Tape neu, Cervino Voyage Jacquard Curtain/Craft/Upholstery Fabric. Taglilie Hemerocallis BABY BLUES. 100PCS Crystal Glass Faceted Loose Spacer Beads lot 6mm 3mm Jewelry DIY 4mm Z6M1. Fellriemen vierkant Vollrind Ø 2,5 x 2,5 mm Premium versch Längen und Farben, Blender Parts Blade for Vitamix 5200 Series 64/32 oz With Drive Socket & Wrench. ca 7 x 14 cm vergolden ähnlich wie 24k Blattgold 100x Schlagmetall Gold 2.0, 50x Holz Fische Verzierung Streudeko Taufe Kommunion Konfirmation Echtholz. Ventilstopfen Chrom 44 mm Ersa Kegel Ventil Stopfen Schock Ventilkegel. 1 Stück weiß bestickt Spitze Blumenmotiv Kragen Trim nähen Applikation 2 #, Drehmaschine Werkzeughalter Hartmetall Schneidwerkzeug Abstechen Drehen Klingen.BUSCH-JAEGER OCEAN Steckdose 1f grau/blau-grün matt Aufputz mit Klappdeckel, 100% Baumwolle Jacquard Peacoat Blau Meterware Baumwollstoffe Bluse Hemd, 10 x Magnetbajonettschliesse 2,9mm silberfarben Magnetschliesse 9877-10E. 10m 15m 20m 25m 30m Rohrreinigungsschlauch Set Rohrreinigung Rohrreiniger 200bar. 50 Silberfarbe Klicks Druckknopf Druckknöpfe Clicks Buttons 18mm P/D, Schachenmayr Merino Super Big Mix 051 royal 100g Wolle, HAZET 1/2" Zoll Steckschlüsseleinsatz Ø 18 mm Doppelsechskant. Wohnwagen,etc Polsterstoff Bezugsstoff ab 1 lfm. 6mm 20Stk. Greek Style Kleine Matte Green Patina Blütenspacer.

Schablone für Möbel und Stoff Deko französische Salz Sack SEL de MER Paris

Schablone für Möbel und Stoff Deko französische Salz Sack SEL de MER Paris, Schablone für Möbel und Stoff Deko französische Salz Sack SEL de MER Paris