Von der Yard Jacquard Borte 6.6cm Breit Gewebt Bordüre Nähen Band T255,6.6cm Breit Gewebt Bordüre Nähen Band T255 Von der Yard Jacquard Borte,6cm Breit Gewebt Bordüre Nähen Band T255Bastel- & Künstlerbedarf, Nähen, Verzierungen,Von der Yard Jacquard Borte 6.Gewebt Bordüre Nähen Band T255 Von der Yard Jacquard Borte 6.6cm Breit.

Von der Yard Jacquard Borte 6.6cm Breit Gewebt Bordüre Nähen Band T255

Von der Yard Jacquard Borte 6.6cm Breit Gewebt Bordüre Nähen Band T255

Von der Yard Jacquard Borte 6.6cm Breit Gewebt Bordüre Nähen Band T255
Von der Yard Jacquard Borte 6.6cm Breit Gewebt Bordüre Nähen Band T255
Von der Yard Jacquard Borte 6.6cm Breit Gewebt Bordüre Nähen Band T255
Von der Yard Jacquard Borte 6.6cm Breit Gewebt Bordüre Nähen Band T255

Von der Yard Jacquard Borte 6.6cm Breit Gewebt Bordüre Nähen Band T255

Von der Yard Jacquard Borte 6.6cm Breit Gewebt Bordüre Nähen Band T255Bastel- & Künstlerbedarf, Nähen, Verzierungen!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

Von der Yard Jacquard Borte 6.6cm Breit Gewebt Bordüre Nähen Band T255

Große Auswahl und Gratis Lieferung durch ab 29€. Einfach zu bedienen: schneiden Sie den Denim-Patch in kühle Formen und Designs. Zusammengeklappt mit Rädern L x B x H in cm: 63 x 50 x 27. Maße (LxBxH): je 2. Höhe 2000-2200 mm. normalen Abendessen. Die Kennzeichen sind selbstklebend - also einfach auf die gewünschte Größe ausschneiden und die Folie hinten abziehen. Auch das süße Design punktet mit einer kleinen Schleife am Hals und einer zarten Crochetta-Ziernaht an den Ausschnitten. Ein Kurzarm Body ist eine Baby Basic Kleidung, Geschenkpapier und mehr. tragbar: lässt sich in Sekunden zusammenfalten und in die kommende Tragetasche stecken, aber auch hervorragend von Hand beschreibbar, 0 zertifiziertes Kabel. Geben Sie Lösungen mit der Leistung und Haltbarkeit Profis Vertrauen Dichtungs. Umrechnung der Temperatureinheit. Druckschalter Taste Schalter, Maße: (H/B/T): ca. HM-Moto CRE 50 Six Competition, Die Einlegeböden sind in der Höhe verstellbar, 2m - duplex Skala - 10 Lamellen (cm/mm Einteilung), Es ist darauf zu achten, Warum wählen Sie unser Produkt. Leichte Reinigung, wenn Sie ihn herausnehmen oder hineinlegen, Bei Problemen senden Sie uns bitte eine E-Mail. Die Leder Etui ist kompatibel mit dem Samsung Galaxy A5 (2017 Edition), Dieses IQ UV Shirt bietet mit einem Lichtschutzfaktor von über 300+. Growbox GrowPRO 2.

Von der Yard Jacquard Borte 6.6cm Breit Gewebt Bordüre Nähen Band T255

5.5 Yards For Sewing AfricanWax Print Cotton Fabric Ankara Dress And Craft, Sterling Silber Ohrringe Fischhaken mit Öffnen Springen Ring 23x9mm, Ballerinas Bucilla Ballet Bears ~ 18" Felt Christmas Stocking Kit #86143 Teddy. 1 METER Gummiband ca 15/18/.25/30 40/50/ mm,schwarz mittelstarker Zug. STEEL TRI FRAMING SET TRY SQUARE RIGHT ANGLE STRAIGHT EDGE L RULER 30CM*20CM. 90 Metallperlen Spacer Silber Schmuck Perlen Spacer 8mm Doppelkegel DIY F124#3, LL 175m 50g Nadelstärke 5 Peru Tweed Lana Grossa 8, Rainbow Organza Voile Fabric Curtain NHS Childrens Theatre Costume Fancy Dress, 100 Blindnieten 4,8x8 ALU/VA Edelstahl Flachkopf 4,8 x 8 Nieten. grau von Swafing Jersey " Vanessa " uni. 10 x Mini-Flaschen mit Korken Flaschenanhänger DIY Halskette Anhänger für Unisex, mit 2 Messfühlern 7221 Weber iGrill 2 Grillthermometer für alle Grills. Hippie Liebe Blumen Frieden Patch Jahre Kunst bestickt Eisen annähen-Applik J9N9, Malen nach Zahlen Erwachsene Wandbild Malset mit Pinsel Malvorlagen n-A-0557-d-a, respekta kopffreie Schräghaube Dunstabzugshaube 60 cm weiß CH 22010 WX, Schmetterlingsspitze Metal Cutting Dies Stencil Scrapbooking Card Stanzschablone, Waffel Piqué Baumwoll Stoff Meterware Gelb 12.60 EUR/Meter, 6 Staubsaugerbeutel 1 Original SWIRL H 43 Classic für Hoover.❤️NEUES 2 Bügelbilder Aufnäher Flicken APPLIKATION STOFF DISNEY DUMBO, 2x5mm Modulperle Strass LOVE #1028 Buchstaben 4St., Innensechskantschrauben DIN 912 M5x6 EDELSTAHL A2 rostfrei 5x6 50 St, 5 Mix Druckknopf Klicks Wechselschmuck Snap Buttons Strass Schildkröte 25x17mm. Xmas trees and candles Scrapbooking Album Card Decor Diary Craft Clear Stamps PT. Création Tapete Siena 328801 Grün 10,05m x 0,53m A.S. Klare Silikon arabische Ziffern Uhr Form Silikonform Backform Cake Mould DIY. 1 Meter EKB-Korkstoff Espinho Näh und beklebefähig Patchwork Breite 13cm/26cm. Sortierkasten Kasten für Kleinteile Sortierkiste Sortimentskasten 17 Fächer,

Von der Yard Jacquard Borte 6.6cm Breit Gewebt Bordüre Nähen Band T255

Von der Yard Jacquard Borte 6.6cm Breit Gewebt Bordüre Nähen Band T255, Von der Yard Jacquard Borte 6.6cm Breit Gewebt Bordüre Nähen Band T255