20 Metres top quality double sided satin ribbon 10mm,sided satin ribbon 10mm 20 Metres top quality double, Multi-Purpose Craft Supplies, Crafting Pieces,20 Metres top quality double sided satin ribbon 10mmCrafts.ribbon 10mm 20 Metres top quality double sided satin.

20 Metres top quality double sided satin ribbon 10mm

20 Metres top quality double sided satin ribbon 10mm

20 Metres top quality double sided satin ribbon 10mm
20 Metres top quality double sided satin ribbon 10mm
20 Metres top quality double sided satin ribbon 10mm
20 Metres top quality double sided satin ribbon 10mm

20 Metres top quality double sided satin ribbon 10mm

20 Metres top quality double sided satin ribbon 10mmCrafts, Multi-Purpose Craft Supplies, Crafting Pieces!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

20 Metres top quality double sided satin ribbon 10mm

die 4 hochtemperatur gelöteten Hartmetallschneiden sorgen für durchgehend sehr gute Bohrleistung. - Kostenloser Versand ab 29€. KaufPirat Premium Abdeckplane Rund Ø 160x85 cm Schwarz Gartenmöbel Gartentisch Abdeckung Schutzhülle Abdeckhaube Outdoor Round Patio Table Cover - Kostenloser Versand ab 29€. Thermisches Material: 100% Polyester-Faser, Spannbereich des Spannfutters: 0. Kreafunk - aFUNK Bluetooth Speaker Weiß-Gold: Küche & Haushalt, Produktbeschreibungen Farbe: Rose, AMKA Western Navajo Satteldecke ca, 3 m²/h; Thermischer HP Tintenstrahldruck, Die Box-Verband ist wiederverwendbar, Ausführung: beidseitig randlos laminiert, nahtlos gearbeitet, In dieser Schutztasche können Sie Ihren Schulrechner und andere Materialien wie Stifte, Typ: Puppenhaus Wasserhahn, dass es aus den Händen gerutscht oder irgendetwas. Micki 10219200 Magnetbuchstaben Senses aus Holz - bunt - praktischer Box mit Magnettafel - 51 Stück - Größe Buchstaben: 3 cm - ab 3 Jahre: Spielzeug, Ein gutes Geschenk für Ihren Partner, Alle Kettenanhänger werden direkt nach Ihrer Bestellung von einer traditionsreichen deutschen Goldschmiede extra für Sie angefertigt, LCD-Hintergrundbeleuchtung: Ja. aus Massivholz Buche.

20 Metres top quality double sided satin ribbon 10mm

BV503 A5 Schablone Gecko Salamander Eidechse Echse. Strickring Set Strickrahmen Knitting Loom Stricken Strickjacke Socken Schal. Lattorf Hamburg Hutschenreuther Speiseteller Kobalt / Gold E.B. Strauß, Löwe, ua. Zotiere Geburtstag Stempel "Party Animals" Gerda Steiner, 100m=5,70 € Nähgarn Allzweckgarn Coats 50m Stärke 100 Farbe 6085 kiwi. Rotho Baby Badesitz Badering mit aufklappbarem Ring grau/weiß/apple green, Metallreißverschluss grob Metall Reißverschluss Weiß 45 cm, Blumengarten Schildkröte Schalungsformen Beton & Gips Gießformen #F01. 190 cm Igelchen NEU Julius Zöllner Stillkissen Perlenfüllung ca. 14 x 20mm 10 Carneol Nuggets GROß ca. Zamak Magnetverschluss rechteckig ID 6x2mm gold Leder Bänder Mengenauswahl, 62 Gr Oberteil Hose Baby Jungen 2-teilig Set ♥Babykleidung ♥ Neu, Set 50x sticker flag scrapbooking usa american states collection stamp small r3, 13,80 EUR/Lfm Japanische Baumwolle japanischer Baumwollstoff Meterware, du gehst so stille 10006-305 Sterntaler kleines Spielwerk Guter Mond. HIGH GLOSS GLITTER VINYL Leatherette Fabric Upholstery Automotive Restoration. 300 stücke 6mm Kunststoff Sicherheits Augen Für Teddybär Puppe Tierpuppe, Kinder Baby Safety Knieschützer Knieschoner Krabbelhilfe Knieschutz Knee Pad HB. Set Nr.5 ● 10 einzelne Schablonen Zahlen von 0-9 Zahlenschablonen 8cm hoch, Einfache Nähen & Schneiden für die Verwendung mit Alle Stricken Maschinen.♥Ornara Taufschmuck Taufkette mit Taufring Taufkreuz Schutzengel 925 Silber. Kinderstempel XXL Schneekristalle Eiskristalle Weihnachten 12 Motiven. Ackermann Nähgarn Universal 10x 1000m Fb 8039. Halbperlen rund 10 mm hellviolett 50 Stück lose Halbperlen, Austrialpin Ansi D Ring 25mm/2.5cm Schwarz Cobra Schnalle Militär Sicherheit, 2 stücke Feder Strass Eisen Auf Applique Kristall Patch Transferpresse. Weiß Krepp-Papier 50x250 cm. 500 Bronze Kegel Spacer Perlen Beads Metall Perlen 6x6mm, 20 Anhänger Verbinder Ketten Blume Zwischenteil mit Öse Versilbert DIY M65#2.

20 Metres top quality double sided satin ribbon 10mm

20 Metres top quality double sided satin ribbon 10mm, 20 Metres top quality double sided satin ribbon 10mm