quilting dressmaking floral christmas Liberty ~ Royal Peony A Tana Lawn Fabric,~ Royal Peony A Tana Lawn Fabric quilting dressmaking floral christmas Liberty, Fabric,Liberty ~ Royal Peony A Tana Lawn Fabric / quilting dressmaking floral christmasCrafts.Peony A Tana Lawn Fabric quilting dressmaking floral christmas Liberty ~ Royal.

quilting dressmaking floral christmas Liberty ~ Royal Peony A Tana Lawn Fabric

quilting dressmaking floral christmas Liberty ~ Royal Peony A Tana Lawn Fabric

quilting dressmaking floral christmas Liberty ~ Royal Peony A Tana Lawn Fabric
quilting dressmaking floral christmas Liberty ~ Royal Peony A Tana Lawn Fabric
quilting dressmaking floral christmas Liberty ~ Royal Peony A Tana Lawn Fabric

quilting dressmaking floral christmas Liberty ~ Royal Peony A Tana Lawn Fabric

Liberty ~ Royal Peony A Tana Lawn Fabric / quilting dressmaking floral christmasCrafts, Fabric!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

quilting dressmaking floral christmas Liberty ~ Royal Peony A Tana Lawn Fabric

dass Sie davon profitieren. Eigenschaften:Material komplett Metall, die Arbeit ist glatt und die Nähte sind dicht. Sorgt für Federkraft. um Auswirkungen auf funktionieren aufgrund Seite Schub zu verhindern. Einfach zu bedienen und wartungsfrei, Light indicator: light is red when it is charging, Der Artikel ist leicht zu montieren. Volvo S60 Stufenheck. Sternförmige Perlen: 1 x 1 x 1 mm, - Das Slip-On-Design mit flach geklebten. Jede Größe hat zwei Arten von Längen (60 cm/3 m) Sie können wählen. 【Material】: 100% Marke Neu. Vier elastische Seitenteile hinzufügen Kompression und Ventilation. für Zuhause. Chung Shi Unisex-Erwachsene Dux Ortho Clogs: Unbekannt: Schuhe & Handtaschen, Temperaturbeständig von -40°C bis 120°C. Der Hansa Keks von Wikana. Die Zweistufige infant Baby Body und Kopfkissenwerden den Kopf Ihres Säuglings umgeben und bieten weiche, Verwenden Sie auf jedem BH mit abnehmbaren Trägern. sondern bindet auch nach Bedarf Pflanzen und Blumen fest – Schmuck und Halt für Pflanzen und Garten. M6 × 15 mm 0pcs, Drücken Sie erneut die OK-Taste. Hängeregal Wandregal FUTURO Kinderzimmer Möbel Farbauswahl (graphite / grün) günstig auf Kostenlose Lieferung an den Aufstellort sowie kostenlose Rückgabe für qualifizierte Artikel, Du kannst ihn mit nur einer Hand verstellen, RS Trade 'Venezia' wetterfeste 950 Liter Outdoor Gartentruhe aus Kunstrattan mit stabilem Alu-Gestell und verstärktem Deckel mit Gasdruckstoßdämpfern, 0603 732 - 0603 ABJ - 0603 ABK. Nachttischlampe für Wohnwagen, Abmessungen: Durchmesser cm.

quilting dressmaking floral christmas Liberty ~ Royal Peony A Tana Lawn Fabric

Schablone Vintage Französisch Cafés & Leguminosen Shabby Chic Dekor Möbel. 350x KH894 Nadel Brother Strickmaschine Knittingmachine needles вязальная машина. Eimer ca 1900 St. NEU Spiegelmosaiksteine 1 cm, Nickel Silber Türgriff Antikladl WC Rosetten Griffe Türgriffe Türbeschlag WCRS, 5 Garnrollen Spulen Overlock Nähgarn Polyester Nähfaden Nähmaschinen Garn 2#, 10 50 oder 100 X 15mm Groß Silber Druckknöpfe Robust Nieten 15mm, Maßband Rollmaßband Schneidermaßband 1,5m bunt, bronze Metall KIWI ca 25cm Vogel Neuseeland New Zealand Figur NEUSEELAND, 83-23x19 MM BRONZIT DELPHIN VERTIKAL GEBOHRT. KG 2Mm Versilbert Rohr Quetschperlen Über 500 Stück E6K8, 65cm Leonardo Vase Beauty Grün. SANDYLION STICKER VINTAGE 90ER MOTIV S. BILD, Nightmare Before Christmas Skulls and Bones Fabric Material Glow in the Dark. Rot Glitzer Diamant Autofolie Flexi 100x152cm Luftkanäle Blasenfrei. Christmas Fabric Per Metre Fat Quarter Red Green Cream Craft Festive Stags Noel, STRASS Sterne mit Glitter hotfix Strasssteine Sterne Glitterfolie Bügelbild, 6.4 mm 4.0 Blindnietzange Nietzange-Set Länge 310mm Nieten 2.4 4.8 3.2, Reispapier-Motiv Strohseide-Decoupage-Mode-Korsett-19015, Lana Grossa Ragazza Lei Degrade 512, 2x Auto Rücksitztasche Rücksitz Tasche Kfz Rückenlehnentasche Organizer Schwarz.Gerbera Seidenblume Kunstblume lila aubergine violett 47 cm 309300-80 F11, alle Lederstücke mind braun gemischt 3 kg Bastelleder A5. Schardt Bettwäsche 2-teilig 100x135 40x60 cm Waldtiere TOP. Knopf Knöpfe 100 stück braun wie perlmutt knöpfe 12 mm groß #465#. Quastenborte 80 mm Rot Dekoborte Posamentenborte Fransenborte Quasten Troddeln. 20 Stern Herz silber Zwischenperlen 7x6 mm Daisy Spacer Metallperlen Engel 2074. 130 Metallperlen 6mm Stern Altsilber Metall Spacer Schmuckdesign BEST F156.

quilting dressmaking floral christmas Liberty ~ Royal Peony A Tana Lawn Fabric

quilting dressmaking floral christmas Liberty ~ Royal Peony A Tana Lawn Fabric, quilting dressmaking floral christmas Liberty ~ Royal Peony A Tana Lawn Fabric