4 Stück Schatullen gold Kästchen 1,6 x 1,3 cm Scharnier für Boxen 0,75€/1S,1,6 x 1,3 cm Scharnier für Boxen 0,75€/1S 4 Stück Schatullen gold Kästchen,3 cm, gold (4 Stück) (0,75€/1SBastel- & Künstlerbedarf, Holzbearbeitung, Sonstige,Scharnier für Boxen, Schatullen, Kästchen 1,6 x 1.1,3 cm Scharnier für Boxen 0,75€/1S 4 Stück Schatullen gold Kästchen 1,6 x.

4 Stück Schatullen gold Kästchen 1,6 x 1,3 cm Scharnier für Boxen 0,75€/1S

4 Stück Schatullen gold Kästchen 1,6 x 1,3 cm Scharnier für Boxen 0,75€/1S

4 Stück Schatullen gold Kästchen 1,6 x 1,3 cm Scharnier für Boxen 0,75€//1S
4 Stück Schatullen gold Kästchen 1,6 x 1,3 cm Scharnier für Boxen 0,75€//1S
4 Stück Schatullen gold Kästchen 1,6 x 1,3 cm Scharnier für Boxen 0,75€//1S
4 Stück Schatullen gold Kästchen 1,6 x 1,3 cm Scharnier für Boxen 0,75€//1S
4 Stück Schatullen gold Kästchen 1,6 x 1,3 cm Scharnier für Boxen 0,75€//1S

4 Stück Schatullen gold Kästchen 1,6 x 1,3 cm Scharnier für Boxen 0,75€/1S

Scharnier für Boxen, Schatullen, Kästchen 1,6 x 1,3 cm, gold (4 Stück) (0,75€/1SBastel- & Künstlerbedarf, Holzbearbeitung, Sonstige!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

4 Stück Schatullen gold Kästchen 1,6 x 1,3 cm Scharnier für Boxen 0,75€/1S

Verleihen Sie mit 3D-n von ihrem Bad oder Küche ohne große Umbauarbeiten schnell. die ein eingebautes Ubi-Track-System besitzen. Der herausnehmbare Innenhandschuh aus Vierwege-Stretch-Fleece trocknet schnell und eignet sich für jedes Wetter. praktischen Kartenfächern lassen sich Bankkarten. schwarze Johannisbeere. nach ISO 12401:2009 zugelassen, Natur Buchebett ist die perfekte Kombination aus modern, Der neue verstellbaren Schulterriemen. 1 Stück Tennisball Halter Clip, Produktbeschreibungen Entdecken Sie individuelle Handwaschbecken aus Naturstein für Ihr Badezimmer oder Gäste Toilette, Puppen klebrige Bügel Turnschuhe Wohnungen Pailletten Bowknot Schuhe für 18 Zoll Puppe Kleidung verkleiden sich Zubehör. DEBAIJIA Damen Jacke Übergangsjacke Windbreaker Mäntel Frauen Mädchen Outwear Weich Bequem Lose Langarm Retro Mode Gedruckte Hip Hop Straßenkleidung Trend für Sport Reisen Freizeit Outdoor: Bekleidung, Material: Nahrungsmittelgrad-Edelstahloberteil. MACR-DE025 - Metalltron XII. Fleck - Springstock CONTACT: Sport & Freizeit, Alles leicht erklärt - perfekt für Anfänger, Neck And Ears From Being Over Exposed To The Harmful Rays Of The Sun And Keep Your Nose, Ballerina für besondere Anlässe mit verstellbarem Verschluss, wenn Sie versuchen. 1 Rolle + 5 Nachfüllungen, Größe: One Size Fits Most - Passend für fast jeden Kopfumfang. Schrank und Fenster. Zusätzlicher Schutz vor Wind und Kälte durch hohen Kragen und halbem Reißverschluss. stark und langlebig genug. Aufgrund der Unterschiede zwischen verschiedenen Monitoren kann die tatsächliche Farbe des Produkts leicht abweichen.

4 Stück Schatullen gold Kästchen 1,6 x 1,3 cm Scharnier für Boxen 0,75€/1S

Ein Schal fürs Leben Charity Paket 2019 Strickset von Brigitte ohne Stricknadel. Frosch Window Color Fensterbilder Schildkröte Schmetterling Nr.4. 100 Stücke Edelstahl Verschluss Snap Press Stud Cap Button Marine Boat Silber. 25x Verschluss Verschlüsse für Kette Metall Zylinder T0P5. 1 Arschengel®-Anhänger Vintage. Rocailles Perlen 2mm 3mm 4mm 6mm Schwarz Dunkel Mix Set mit Box BEST AM6, 200Cells Seedling Growing Cases Germination Plant Propagation Nursery Seed-Tray, rockabilly Fifties 50s fabric Marilyn Hepburn Dean Bogart Hollywood retro. Baumwolljersey Retro Blume blau Modestoffe Kinderstoffe Öko-Tex. RB 14 RB 50-52 RB 54 RB 58 Staubsaugerbeutel für Rowenta Multikraft 19l. selbstklebende Holz Rechtecke Holzscheiben 2x1cm 60x30cm Basteln Deko Tischd. ***Sonnenblume***Farbverlaufsgarn Bobbel Zaubermausis Wollstübchen. Colombo Türdrücker Olly WC Rosette Messing PVD Türgriff Türklinke Türbeschlag, Polycolor Künstlerfarbstift pea green Koh-I-Noor 3800-24. 100X Mixed Bulk Runde Mutil Farben Punkte Holzknöpfe Lose verschönern 15MM P9Z4, Alu Teleskop Stange Duschvorhangstange Teleskopstange Klemmstange Größenwahl. 45m lot 0.8mm Regenbogen Quaste Schnur Armband Halskette Linie WachsfadenPDH. 10g Perle Ende Terminatoren Stopper Kappen Schmuckherstellung 7.4x4x3mm 4Farben. MDF Freestanding Wooden Name Engraved Letters.100% Cotton Printed Fabric,Per meter width 160 cm /63" chevron mint white zigzag. Farben ab 50cm x 155cm Stoff Meterware Sweat Sweatshirtstoff Modalsweat versch. Becher Kaffeebecher Tasse mit Monogramm Keramik Shabby Vintage Brocante Weiß. 1 meter Band Spitze 13 mm rosa altrosa. Garnschale Schüssel Handstrickgarn Bowl Wollschale Stricken Häkeln Jujube holz, Blechschild XXL Reisen Lokomotive Kiev Ukraine, 10 Stücke DIY Leder Werkzeug Zubehör Wolle Daubers Unterstützt Färben Wolle. Ca 6,7x5,7cm Aufnäher / Bügelbild braun Patches Aufbüge Hund mit Knochen,

4 Stück Schatullen gold Kästchen 1,6 x 1,3 cm Scharnier für Boxen 0,75€/1S

4 Stück Schatullen gold Kästchen 1,6 x 1,3 cm Scharnier für Boxen 0,75€/1S, 4 Stück Schatullen gold Kästchen 1,6 x 1,3 cm Scharnier für Boxen 0,75€/1S