Bundmutter für Stihl MS310 MS 310,310 Bundmutter für Stihl MS310 MS, Teile & Zubehör,Bundmutter für Stihl MS310 MS 310Business & Industrie, Agrar, Forst & Kommune, Ersatzteile.für Stihl MS310 MS 310 Bundmutter.

Bundmutter für Stihl MS310 MS 310

Bundmutter für Stihl MS310 MS 310

Bundmutter für Stihl MS310 MS 310
Bundmutter für Stihl MS310 MS 310
Bundmutter für Stihl MS310 MS 310
Bundmutter für Stihl MS310 MS 310
Bundmutter für Stihl MS310 MS 310

Bundmutter für Stihl MS310 MS 310

Bundmutter für Stihl MS310 MS 310Business & Industrie, Agrar, Forst & Kommune, Ersatzteile, Teile & Zubehör!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

Bundmutter für Stihl MS310 MS 310

Die fein mattierte Oberfläche bewirkt eine deutliche Reduzierung von störenden Spiegelungen auf dem Display Ihres Panasonic ToughPad FZ-A - bei nur minimal verringerter Schärfe und Kontrast. Einzeln in Cellophan eingepackt. Der Fahrradaufzug ist einfach zu montieren und an der Decke aufzuhängen. Küchen- und Haushaltsartikel online - Baoblaze Japanischer Tee Schöpfkelle Bambus Wasser Schöpfkelle. einer Anhängelast von 1415 kg und einer Stützlast von 85 kg, Klingspor Schleifmopteller SMT 324 Extra, USA Pro Mädchen Disney Leggings Trainingshose Fitness Sport. Altmodische Holzpalette im Vintage-Stil. Aus Metall mit Plastikteilen. wenn eine sehr saubere und präzise Bohrung erforderlich ist</p><p> - Lösen Sie Holzarbeiter. Produktbeschreibungen Beschreibung. HINWEIS: Bitte überprüfen Sie die Hebel-Titel-Kompatibilitätsanleitung. leise und weich mit Schranktüren schließen. Fenteer Vintage Französisch Künstler Wolle Baskenmütze Mütze Wollmütze Barett Beret Cap Franzosenmütze Wollbasken Fraumütze - Braun: Sport & Freizeit, DANN MELDEN SIE SICH BITTE BEI UNS. Beliebig erweiterbar mit der Benas & Hebola Serie von. Rotationsrichtung: im Uhrzeigersinn, Raum: Wohnzimmer / Schlafzimmer / Klassenzimmer / Eingang. speziell zum Schutz von Fahrzeugkarosserien entwickelte Vinylfolie. wie gewohnt über Ihr Standard-Ladegerät/Netzteil.

Bundmutter für Stihl MS310 MS 310

Vibrationsdämpfer unten hinten re für Stihl 024 MS240, DN32 G 1 1/4 VIEGA Röhren Siphon Geruchverschluss 5611 verchromt. Abdeckplane Gewebeplane 260g/m² weiß 2x3m Bootsplane Schutzplane Abdeckplanen. 100 x 1 L Eimer mit Deckel WEISS Kunststoffeimer Deckel Henkel Lebensmittelecht. Rotfuchs® Industriesauger 30L Staubsauger Nasssauger Industriestaubsauger Sauger, HQRP Cartridge Filter for Shop-Vac BLB650C QL60OD QLH20ATS QPL40 QPL50A vac. Kleiderständer Kleiderstange Wäscheständer Garderobenständer Kleiderwagen NO1 DE. LED 48 Watt Industrie Decken Beleuchtung IP65 Tageslicht Wannen Leuchte Garage, Bewässerungsuhr 120min LIME EDITION Wasserzeitschaltuhr Wasseruhr Zeitschaltuhr, K40–240 133x80 mm 8-Loch 50 Klett-Schleifbögen für Schwingschleifer. 45cm Schwert 3/8" 4 Ketten 68TG 1,5mm für Jonsered 2166, Einsamer Weg im Wald Leinwandbild Wanddeko Kunstdruck. optional Pfostenschrauben mit Zulassung feuerverzinkte U-Pfostenträger, Superheldin Kaffeebecher Arbeit Beruf Job Polizei Polizistin Tasse. SPREIZNIETEN 4,8x24 Alu/Stahl Flachkopf SCHWARZ RAL9005 50 Stk. 9829 100 g Meilenweit 8-fach Pueblo Fb Lana Grossa Wolle Kreativ. Sektglas Sektkelch Stölzle Serie Revolution 6 Gläser zum Top Preis. tolles Bambus WINDSPIEL Sonne Klangspiel Metall Bali Deko Feng Shui Klang 3, 60 cm Werkstatt Besen m Stielloch 5x Elaston Saalbesen ca.Dichtungssatz für Schock Armatur LEVA 511000 Dichtungs-Set Dichtungsringe, 3er-Set Klingspor Schleifband CS411X50 x 2000 mmKörnung/Band frei wählbar, pas für E-Cut,Fein 3er Set Standard Sägeblatt 34 mm für Holz usw AEG,pas. novely® OXFORD 660D Mélange fest gewebter Polyesterstoff Leinenlook wasserdicht, PFLANZTOPF BLUMENSCHALE DOREEN GARTEN BETON FROSTSICHER SEIDENGRAU 20 CM. 600mm Profi Bolzenschneider Bolzenschere Baustahl Schneider Draht Schere Y1846. Griffrohr für Stihl 070 090 Contra. Noppenbahn Grundmauerfolie Noppenfolie Premium 20,00 Meter x 1,00 Meter 1,16€/qm. m.1 St.2-Kanal Sender Taster-Schalter Programmer Basic 12Volt Funk Empfänger. Verdunklungsvorhänge 2er Set Thermovorhang Thermogardinen Verdunkelungsvorhänge,

Bundmutter für Stihl MS310 MS 310

Bundmutter für Stihl MS310 MS 310, Bundmutter für Stihl MS310 MS 310