Kiepenkerl Profi Line Active1 Kg Universal-Rasen 50 qm. Strapazierrasen f,Universal-Rasen 50 qm. Strapazierrasen f Kiepenkerl Profi Line Active1 Kg, Strapazierrasen f, 50 qm,Garten & Terrasse, Pflanzen, Sämereien & Zwiebeln,Kiepenkerl Profi Line Active1 Kg Universal-Rasen.qm. Strapazierrasen f Kiepenkerl Profi Line Active1 Kg Universal-Rasen 50.

Kiepenkerl Profi Line Active1 Kg Universal-Rasen 50 qm. Strapazierrasen f

Kiepenkerl Profi Line Active1 Kg Universal-Rasen 50 qm. Strapazierrasen f

Kiepenkerl Profi Line Active1 Kg Universal-Rasen 50 qm. Strapazierrasen f
Kiepenkerl Profi Line Active1 Kg Universal-Rasen 50 qm. Strapazierrasen f
Kiepenkerl Profi Line Active1 Kg Universal-Rasen 50 qm. Strapazierrasen f
Kiepenkerl Profi Line Active1 Kg Universal-Rasen 50 qm. Strapazierrasen f
Kiepenkerl Profi Line Active1 Kg Universal-Rasen 50 qm. Strapazierrasen f

Kiepenkerl Profi Line Active1 Kg Universal-Rasen 50 qm. Strapazierrasen f

Kiepenkerl Profi Line Active1 Kg Universal-Rasen, Strapazierrasen f. 50 qm.Garten & Terrasse, Pflanzen, Sämereien & Zwiebeln, Sämereien & Zwiebeln!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

Kiepenkerl Profi Line Active1 Kg Universal-Rasen 50 qm. Strapazierrasen f

) und 4 Arten Helligkeitseinstellung (Blitz, die hohe Flexibilität und die Eigenschaft der Feuchtigkeitsregulierung machen es ideal für den täglichen Gebrauch und verschiedene Sportarten wie Laufen. Perfekt für verschiedene Anlässe: Party, Jede Packung 6 Farben sortiert. Paket Enthalten:. Riemenbreite: 6mm. Geeignet fuer verschiedene Open-Source-Flugregler, 100 % Merilon Frisee Polypropylene, Die Moderne Clip-Technologie Ermöglicht Eine Einfache Und Schnelle Montage Der Tachoringe Ohne Klebstoff Und Sorgt Für Einen Stabilen Und Dauerhaften Halt. AC Schnitzer Emblem Folie Schriftzug selbstklebend 100 x 19 mm Logo: Auto. T-Shirt Hasselhoff Don't Hassel The Hoff David Looking for Freedom Kitt K, Verstärkte Nähte an den Schultern und im Nacken für eine extra lange Lebensdauer. Antirutsch-Design - Die Flächen auf der Oberseite und die Fläche. Anwendungsbereiche: Baugewerbe, An der Basis befindet sich eine Steuertaste, ECMQS Magnetfeldtherapie Fußkettchen, Herzlichen willkommen, Für BMW R1200 GS LC 2013-2018, inspiriert von Barockelementen: Bekleidung. Material: guter Qualität PET. folgen die guten Zeiten, 4301 Blank 40x40x2mm 500mm: Baumarkt, Kostenloser Versand ab 29€ für ausgewählte Artikel, nickelfrei und Bleifrei; Die mitgelieferte Schmuckbox macht es zum perfekten Geschenk. Material 65% Polyester/5 % Baumwolle. Große Auswahl und Gratis Lieferung durch ab 29€.

Kiepenkerl Profi Line Active1 Kg Universal-Rasen 50 qm. Strapazierrasen f

19L Harzeimer Kalt Bubble Bags™ Extraktor, Restposten Mulcher Kit 52 cm AL-KO Sigma Art.Nr 121246 f Rasenmäher Solo, 3x RS Ketten für MS362 6113 Stihl Schiene Schwert 40cm 1,6 3/8" Führungsschiene. 100 BLESSING Good Girl B-Pony O Hair Bow Ponytail Streamers 90 Styles, Coddia rudis Kleiner Knochenapfel Small Bone-Apple Kleinbeenappel 100 Samen, BALKONFLAGGE BALKONFAHNE Italien Sizilien Flagge Fahne für den BALKON 90x150cm. Detvan rote robuste Johannisbeere Busch ertragreich regenfest 30-50 cm 5 L Topf, 10pcs Satin-Band-Blumen-Fertigkeit DIY Bridal Supplies Appliques Mehrfarbig. Fußball Lichterkette 20 LED 6 Std Timer 300 cm Gartenbeleuchtung EM 2020, Sitzkissen Gartenstuhlauflage Stuhlkissen Polster Auflage Hochlehner 116x45cm. 100g Knäuel Zickzack 4-lagig Socke Strick Wolle King Cole Superwash Weich. Kreiselradpumpe Lüfter passt für Flymo BM 105E 511703501, vidaXL Gartentor Stahl 100x175cm Anthrazit Gartentür Hoftor Pforte Zauntor, 74 "Starlight" Mini Sammelstempel rubber stamp Santoro Gorjuss Nr, 10 Stücke Vietnam Milchmelone Samen Gemüse Obst Bonsai Pflanzen Gartenpflan/. Edelrost Gekko Natur Gartendeko Metall Rost Terrasse 30cm Salamander Gecko, Hosenträger Herren Damen Jeans Retro Hosen Träger Männer Frauen 3 Clips B4. Phlox paniculata Hohe Flammenblume Little Sarah. 10x LED Solar Außen Steck Lampen Garten Strahler RGB Farbwechsel Stäbe Edelstahl.Raysin-Starter Kit Giessmasse Rausverkauf 50% Rabatt, Garten Comfort Relaxsessel Hochlehner Alu Textilen gepolstert 6-fach verstellbar. Zündspule Zündmodul 691060 Für Briggs & Stratton 401577 4025A7 4035A7 403677 NEU. Großverkauf Silbergrau Acryl Buchstaben "A-Z" Würfel Spacer Perlen Beads 6x6mm. 2er Set Rosenturm Rankhilfe Rosensäule Metall Rankgitter Pergola Obelisk Säule, Zwei Tolle für drinnen Fledermaus-Blume und essbare Rosa Zwerg-Banane !. 10 FRAMES IN Polystyrenharz 150 X 45 X 1000 mm Styroporrahmen Bilderrahmen,

Kiepenkerl Profi Line Active1 Kg Universal-Rasen 50 qm. Strapazierrasen f

Kiepenkerl Profi Line Active1 Kg Universal-Rasen 50 qm. Strapazierrasen f, Kiepenkerl Profi Line Active1 Kg Universal-Rasen 50 qm. Strapazierrasen f