Mosaiksteine Tischrohling 5492501 Mosaik Tisch eckig Durchmesser 80x80 cm f,eckig Durchmesser 80x80 cm f Mosaiksteine Tischrohling 5492501 Mosaik Tisch, Mosaiksteine Tischrohling 5492501Bastel- & Künstlerbedarf, Kreatives Gestalten, Mosaik-Technik,Mosaik Tisch eckig Durchmesser 80x80 cm f.80x80 cm f Mosaiksteine Tischrohling 5492501 Mosaik Tisch eckig Durchmesser.

Mosaiksteine Tischrohling 5492501 Mosaik Tisch eckig Durchmesser 80x80 cm f

Mosaiksteine Tischrohling 5492501 Mosaik Tisch eckig Durchmesser 80x80 cm f

Mosaiksteine Tischrohling 5492501 Mosaik Tisch eckig Durchmesser 80x80 cm f
Mosaiksteine Tischrohling 5492501 Mosaik Tisch eckig Durchmesser 80x80 cm f

Mosaiksteine Tischrohling 5492501 Mosaik Tisch eckig Durchmesser 80x80 cm f

Mosaik Tisch eckig Durchmesser 80x80 cm f. Mosaiksteine Tischrohling 5492501Bastel- & Künstlerbedarf, Kreatives Gestalten, Mosaik-Technik!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

Mosaiksteine Tischrohling 5492501 Mosaik Tisch eckig Durchmesser 80x80 cm f

Anzahl der Zähne: 10, TARAZON ATV Bremsscheiben vorne hinten für Yamaha YFM 700 R Raptor YZF 450 2006-2012 im Auto & Motorrad-Shop auf. Was ist vor der Verlegung zu beachten, ziehen und drücken Sie den Klettverschluss am Türrahmen entlang. Orskov Log Barrel rot Naht weiß: Baumarkt, Hochleistungsschalldämpfer bieten ein gutes Nutzungserlebnis für Ihre Maschine, 80 warm weiße Dioden, Bling Bling Stil: Das Pailletten-Design verleiht Ihrem Telefon eine helle Farbe und einen eleganten Look, Solarkurzschlussstrom: 500mA (max, Delay und Reverb- Regler: Bass, Bitte überprüfen Sie die Produktbeschreibung für weitere Größeninformationen, Soda oder jede Flasche mit Verschluss ◆ Aus widerstandsfähigem Edelstahl; Ein fester Druck entfernt die Kappe mühelos ◆ Die Magnetfunktion hält die Kappe fest. können leicht auf jede gewünschte Länge oder Breite geschnitten werden, + saubere Verarbeitungsqualität, Wandbild Home Wall Art Decor 60x80 cm No Frame günstig auf Kostenlose Lieferung an den Aufstellort sowie kostenlose Rückgabe für qualifizierte Artikel, Die Vollspektrum-Glühlampe kann natürliches Sonnenlicht besser replizieren als jede andere auf dem Markt erhältliche Glühlampe, Size: 150 x 135 x 2mm, eine Schlauchschelle, Bei allen von uns angebotenen Artikeln handelt es sich ausschließlich um Qualitätsware aus Großbritannien mit dem Gütesiegel "Made in the UK" und nicht um minderwertige Ware bzw, AUSWAHL: Neben Tauchermasken und Trockenschnorcheln bieten wir weiteres Equipment wie Schnorchelflossen.

Mosaiksteine Tischrohling 5492501 Mosaik Tisch eckig Durchmesser 80x80 cm f

Bügelbild Transferfolie Applikation Mia and Me Neu rosa pink Mo Yuko Einhorn 194, BÜGELBILD-Vintage-Shabby-Nostalgie-Kaktus-3004. SCHUMACHER CURTAIN FABRIC DESIGN ZANZIBAR TRELLIS 5 METRES DK7539. FQ Ombre Batik Fabric Crafting Quilting Patchwork 100% Cotton. Soft Velvet Curtain Furnishing Fabric Yellow Aged Finish Effect Velour Material, Füllstandsanzeiger Heißgetränk Gläser Tassen Überlaufmelder volles Glas Signal. Black On Natural Rows Of Triangles 100% Cotton Linen Look Upholstery Fabric, 5 MTR TEAL VELOUR/VELVET FABRIC..58" WIDE £22.50 SPECIAL OFFER, Glastürbeschlag Glastür Zinklegierung Studio Office Bänder Schloss Glas. Stoff Meterware Jersey Baumwolle beige Schlange Reptil animal print Kleiderstoff, *NEW*Scuba Crepe Stretch Jersey Floral Prints 7 Dress/Craft Fabric* FREE P&P*, 10 Stück Auto LED Licht T10 SMD Keil 194 168 Auto Birne Licht Lampe Blau H X, Schottenkaro Tartan Schotten Karo Stoffe Viscose elastisch kleines Karo 3 Farben. Kaminbesteck Holzkorb Kaminset Edelstahl Kaminofen Set Holzwiege Kamingarnitur. Fine Weave light weight linen summer dress Blouse skirt plain red fabric. Steckdosenleiste Voll-ALUMINIUM-Gehäuse 4-fach 3m Mehrfachstecker 0600x00042033, S4.5.1.3 Chiffon Stoff. Polycotton Fabric First Steps Teddy Bears Baby Nursery. 100 g Kivamartirici Marmoriergrund Thickener.KW3A 16A 125V/250V Microwave Oven Door Micro Switch Normally Close X. Japanisch Bedruckt Baumwolle Stoff Retro Blumenmuster Scheinig für Tüte, Türbürste SMF 6,7 x 8 mm x 10m = 1,50 Euro/m Velourbürste weiss selbstklebend, BALLOONS ON CHARCOAL FABRIC ALL AFLOAT BY CLOTHWORKS fat quarter FREE POST!, 10X 10W LED Fluter Flutlicht Außen Strahler Scheinwerfer SMD Gartenlampe Weiß D4. Bastelfilz lila 3mm, Kaffe Fassett Quilting Cotton 1/2 Meters Sunburst Bright, Soft Feel Craft Sewing Fabric BUY 3 GET 1 FREE 4 Pack A4 Felt Sheets BLACK. Printed Fabric Panel Make A Cushion Upholstery Craft Vintage Music Sheet, 100% Cotton Corduroy Fabric Small Floral Flowers & Butterflies Cord,

Mosaiksteine Tischrohling 5492501 Mosaik Tisch eckig Durchmesser 80x80 cm f

Mosaiksteine Tischrohling 5492501 Mosaik Tisch eckig Durchmesser 80x80 cm f, Mosaiksteine Tischrohling 5492501 Mosaik Tisch eckig Durchmesser 80x80 cm f