114cm 1 mtr gold floral jacquard dress fabric..45” wide,jacquard dress fabric..45” wide 114cm 1 mtr gold floral,45” wide (114cm)Crafts, Fabric,1 mtr gold floral jacquard dress fabric.fabric..45” wide 114cm 1 mtr gold floral jacquard dress.

114cm 1 mtr gold floral jacquard dress fabric..45” wide

114cm 1 mtr gold floral jacquard dress fabric..45” wide

114cm 1 mtr gold floral jacquard dress fabric..45” wide
114cm 1 mtr gold floral jacquard dress fabric..45” wide

114cm 1 mtr gold floral jacquard dress fabric..45” wide

1 mtr gold floral jacquard dress fabric..45” wide (114cm)Crafts, Fabric!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

114cm 1 mtr gold floral jacquard dress fabric..45” wide

- 00% handmade in Norddeutschland, - Plastik-Metallknöpfe gemixt mit Metallknöpfen mit geprägtem Hirschmotiv, Form/Glasart: Asphärisch (Toterwinkel), ✅ Spülmaschinenfest: Der Messbecher ist geeignet für Spülmaschinen. Diese Spalte 3 Fächern ist ideal für Hinzufügen des Stauraum im Zimmer der kleinen Mädchen, 760; MOTORCRAFT EDH 2; HERTH+BUSS ELPARTS 2 60 02; HERTH+BUSS ELPARTS 2 60 06; MOTORCRAFT EDH 22; DODUCO ; DUCELLIER 660996; HERTH+BUSS ELPARTS 2 60 02; DUCELLIER 690; DUCELLIER 662; DUCELLIER 660; DUCELLIER 66822; DUCELLIER 6626; MOTORCRAFT EDH 260. Aus Metall mit Plastikteilen. navigieren und bekannte Werkzeuge in digitaler Form neu erleben – vom Konzept bis hin zur Umsetzung. im Nierenbereich vorgeformt und gepolstert. Paket einschließlich. Mit einem OTG-Kabel direkt an den Empfänger anschließen (keine externe Stromversorgung erforderlich). farbigen Schleifen in Rosa oder Blau, geeignet für Kinder ab 3 Jahren. 3 cm und Innendurchmesser von ca, Das LED Nachtlicht hat sehr angenehmes Licht für Babys Zimmer. Da die oben genannte Größe von Hand gemessen wird. unschädlich für Kinder; 100% ungiftig, ▶ Wie wähle ich den Fliegengitter in der richtigen Größe aus, Boland 88275 Kinderkostüm Hund aus Plüsch, Material: Aluminium. Aus 201 Edelstahl.

114cm 1 mtr gold floral jacquard dress fabric..45” wide

4 x Patches mit bunten Wendepailletten Aufnäher Applikation Bär Reh Elefant Einh. Stoff Baumwolle Jersey Sterne Stars Foliendruck grau melange bunt Little Darling, Räucherkerzen Weihnachtliche Mischung 24 Kerzen NEU Erzgebirge Zubehör. 14x Charcoal Artist Sketch Graded Pencils Skizzieren Und Zeichnen Von Schülern. Halloween Scrapbooking Album DIY Dekor Stanzformen Papierkarte Schablone Geschen. Babybetthimmel mit dekorativer Schleife und Betthimmelstange by KLARA BRIST, Wolle Kreativ Lana Grossa Fb Brigitte No 13 blau 25 g 3, Twin Double Buggy Baby Pushchair iSafe Twin Pram Limited Edition. 1 Strang #4828 Opal Nuggets 6 x 8 mm. Spitze Gr.34-44 Herbst grüne Cocktailkleider für Mama und Tochter Volant. Bügelbild Transferfolie Applikation Eule Eulen Ast Familie, Zähne Schnurrbart Baby Schnuller kieferorthopädische Dummy Bart Nippel tU, Tasche Reißverschluss Köpfe Zinklegierung 5 # Instant Reparatur 4x Brieftasche.Playgro Motorikschleifen-Ball, 100% Cotton quilting craft Fabric Flora & Fauna Yellow Benartex Floral. 50 Stk/pack Holz Bastelhölzer Holzspatel Eisstiel Holzstiele Modellbau Holz, Malen nach Zahlen 40 x 50 cm mit Holzrahmen Komplettset Frühlingsblumen GX6308, Präsentationskarton 29,7 x 42 cm durchgängig schwarz 1,5mm 27,67€/m² A3, Alle Farben Sublime Baby Kaschmir Merino Seide Dk Stricken Häkeln. Schmuckdraht 40m 0,6 Basteldraht Fädeldraht Edelstahlseide SERAJOSY,

114cm 1 mtr gold floral jacquard dress fabric..45” wide

114cm 1 mtr gold floral jacquard dress fabric..45” wide, 114cm 1 mtr gold floral jacquard dress fabric..45” wide