fbpx

Forumas

Notifications
Clear all

2020 m. komandinio sezono klausimai Nr.1 (pagal žaidėjų simpatijas)  


Vyr. QM
Įrašai: 27
Admin
(@admin)
NArys
Prisijungta: prieš 12 mėn.
wpf-cross-image

Žaidimas #1. Rugsėjo 14 d.

Vienu metu šioje Atlanto vandenyno saloje pareigūnai privalėjo apžiūrėti kiekvieną išplaukiantį laivą. Patikra galėjo užtrukti gerokai ilgiau, kadangi vienas nevietinis salos gyventojas mėgo pasislėpti namuose. Kokia tai sala? ATS. ŠV. ELENOS. Saloje buvo kalinamas Napoleonas, dėl ko būdavo apžiūrimi laivai, kad jis tikrai kaip nors nepabėgtų. Taip Napoleonas susirado pramogą, pasislėpdavo kur nors namuose, dėl ko nežinant imperatoriaus buvimo vietos ir laivai uostuose turėdavo gerokai užtrukti.

Žaidimas #2. Rugsėjo 21 d.

KKK, GERMANAS ČEPIKOVAS, MINSKAS: Norėdamas paaiškinti rusakalbiams studentams vertimo subtilybes, dėstytojas Akira Furusawa „auksiniu angelu su balta kepuraite“ pavadino… Ką? ATS. ALAUS BOKALĄ IR T.T. Pažodiniu vertimu išreiškiamas tik viršutinis sluoksnis

Žaidimas #3. Rugsėjo 28 d.

JUSTYNA LAVRINOVIČ, MAŽEIKIAI: Visiems žinomoje prancūzų pasakoje „Gražuolė ir pabaisa“ galime įžvelgti visai ne prancūzišką JĮ, kuris užvaldo pagrindinę pasakos veikėją Belle. Dviem ta pačia raide prasidedančiais žodžiais įvardykite JĮ. ATS. STOKHOLMO SINDROMAS.

1 Reply
samochody na sprzedaż
Įrašai: 1
 samochody na sprzedaż
Svečias
(@samochody na sprzedaż)
Prisijungta: prieš 3 mėn.

Bardzo podoba mi się twoja strona. Dziękuję za świetne informacje i zapraszam na stronę o samochodach. Do zobaczenia!

Atsakyti
Share:
X