fbpx

Forumas

Notifications
Clear all

2020 m. komandinio sezono reglamentas  


Vyr. QM
Įrašai: 27
Admin
(@admin)
NArys
Prisijungta: prieš 12 mėn.
wpf-cross-image

Reguliarusis 2020 m. Protų Kovų sezonas vyks nuo rugsėjo 14 iki gruodžio 14 d. Preliminariai numatyta 14 žaidimų (pirmadieniais), bet organizatoriai pasilieka teisę renginių skaičių keisti.

Sezono superfinalas numatomas 2021 m. sausio mėnesį ir bus vykdomas tik gyvai. Jei iki kovo pabaigos renginio neleistų surengti aplinkybės dėl Covid 19, čempione būtų paskelbta komanda laimėjusi reguliarųjį sezoną.

ČEMPIONATO ĮSKAITA ir jos taškų sistema. Po kiekvieno sužaisto žaidimo komandoms skiriami įskaitos taškai, pagal užimtas vietas.

Jeigu dvi ar daugiau komandų dalijasi tą pačią vietą žaidime, įskaitos taškų dalybas lemia reitingas.

Įprastų žaidimų koeficientas yra lygus 1. Serijų finalų koeficientai - aukštesni. Pirmos serijos finalo koeficientas - 2, antros - 3. Tai reiškia, kad visi komandų įskaitiniai taškai serijų finaluose dauginami iš atitinkamo koeficiento.

SERIJOS. Sezone numatytos dvi serijos (po 7 žaidimus, jei preliminarus tvarkaraštis nesikeis). Kiekviena serija baigiasi finalais, kurių koeficientas yra aukštesnis nei paprastuose žaidimuose. Taip pat, prie šio sezono kaip atskira serija prijungiamas nebaigtas dėl Covid-19 2019-2020 m. sezonas ir jo sustabdymo metu Top40-uke buvusios komandos išsidalina GRAND PRIX KVALIFIKACIJOS TAŠKUS tokia tvarka:

Lygiai taip tokia pat tvarka GRAND PRIX KVALIFIKACIJOS TAŠKUS Top40 komandų išsidalins po kiekvienos serijos.

Rikiuotė sudaroma pagal serijos įskaitą. Lygiųjų atvejų lemia einamasis reitingas.

Prasidedant naujai serijai įskaitos taškai skaičiuojami nuo 0.

KVALIFIKACIJA Į GRAND PRIX. Į sezono superfinalą patenka Top25 geriausios sezono komandų sudėjus visų trijų serijų GRAND PRIX KVALIFIKACIJOS TAŠKUS.

Visų lygiųjų atvejais aukščiau yra laikoma komanda esamu momentu turinti aukštesnį reitingą.

SUPERFINALO reglamentas bus paskelbtas vėliau.

Share:
X