fbpx

Forumas

Notifications
Clear all

[Lipni] Naujas komandinis sezonas startuoja rugsėjo 14 d. Kol kas visi žaidimai tik online  


Vyr. QM
Įrašai: 27
Admin
(@admin)
NArys
Prisijungta: prieš 7 mėn.

Naujas sezonas truks nuo rugsėjo iki gruodžio ir prie jos bus prijungti nebaigto sezono rezultatai.

Protų Kovos pradeda registraciją naujam sezonui. Sezono pradžia - rugsėjo 14 d - tą dieną sužaisime pirmą oficialų įskaitinį žaidimą, tačiau kavinėse ir baruose nesusitiksime.

Dėl neaiškios ir sunkiai prognozuojamos padėties susijusios su Covid-19 epidemija, Protų Kovų sezoną pradėsime internete. Kai tik bus galima ir saugu, gyvus žaidimus atnaujinsime. Ruošiamės sujungti žaidimų sistemas taip, kad ateityje galėtume žaisti kur norim ir kaip norim. Šiuo metu, galime tik internete, taigi visa komandų registracija vyks online platformoje: teams.pkovos.lt

Online registracija yra automatiška, o pasitikrinti ar registracija pavyko, galite komandų sąrašo puslapyje.

Iki sezono starto, ruošiamės sužaisti keletą testinių žaidimų, kuriuose primygtinai siūlau dalyvauti, kad suprastumėte, kaip online žaidimas žaidžiamas ir pamatytumėt kaip jūsų komandai geriausia žaisti.Aš pamėginsiu surašyti vėliau rekomendacijas ir galimybes, bet tik pasibandę tiksliai žinosite kas kaip.

Artimiausias komandinis bandomasis žaidimas įvyks rugpjūčio 31 d.pirmadienį 20:00. Pirmadieniais komandiniai žaidimai vyks ir sezono metu. Sekmadieniais vyks asmeniniai žaidimai.

Naujas sezonas tuo pačiu yra ir senojo pratęsimas, nes dėl karantino mums nepavyko užbaigti. Užbaigsime šį sausį išsiaiškindami čempionus 2020 m. superfinale, kurio dalyviai paaiškės sudėjus dviejų sezonų rezultatus. 

Naują reguliarų sezoną pradedame nuo nulio, tačiau jam pasibaigus (gruodį) lygiai taip išdalinsime taškus geriausioms 40 komandų. Tada abiejų dalių taškus sudėsime drauge ir metų superfinalą pakviesime tik pačias geriausias komandas.

Taigi, jei registruojate ne naują komandą, nepamirškite pasirinkti savosios iš sąrašo.

Topic Tags
Share:
X