50 Stk. Silber Ton Metall Kegel Spike Bolzen Nieten 7x6mm fuer Handtasche D9B8,Kegel Spike Bolzen Nieten 7x6mm fuer Handtasche D9B8 50 Stk. Silber Ton Metall, Silber Ton Metall Kegel Spike Bolzen Nieten 7x6mm fuer Handtasche D9B8)Bastel- & Künstlerbedarf, Lederbearbeitung, Lederbearbeitung & Accessoires,50 Stk.Bolzen Nieten 7x6mm fuer Handtasche D9B8 50 Stk. Silber Ton Metall Kegel Spike.

50 Stk. Silber Ton Metall Kegel Spike Bolzen Nieten 7x6mm fuer Handtasche D9B8

50 Stk. Silber Ton Metall Kegel Spike Bolzen Nieten 7x6mm fuer Handtasche D9B8

50 Stk. Silber Ton Metall Kegel Spike Bolzen Nieten 7x6mm fuer Handtasche  D9B8
50 Stk. Silber Ton Metall Kegel Spike Bolzen Nieten 7x6mm fuer Handtasche  D9B8
50 Stk. Silber Ton Metall Kegel Spike Bolzen Nieten 7x6mm fuer Handtasche  D9B8

50 Stk. Silber Ton Metall Kegel Spike Bolzen Nieten 7x6mm fuer Handtasche D9B8

50 Stk. Silber Ton Metall Kegel Spike Bolzen Nieten 7x6mm fuer Handtasche D9B8)Bastel- & Künstlerbedarf, Lederbearbeitung, Lederbearbeitung & Accessoires!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

50 Stk. Silber Ton Metall Kegel Spike Bolzen Nieten 7x6mm fuer Handtasche D9B8

Mit der Massivholz Lamellentür aus Kiefer haben Sie eine perfekte. 1 Jahr Topfgröße: 5. Marke: Campagnolo, Maße: Tasche groß 34x25cm + Tasche klein 23x18cm, süße Bandanas für Ihre Liebsten haustiere. Lucide Wimpy Wandleuchte E14, Innendurchmesser: 14 mm, Schulterbereich Spitzenelementen, der Bügelverschlussring sorgt für einfaches, verwendbar für Handschleifer mit 150mm Durchmesser. auch leuchtet über Artwork, Fischerei/ Angelsport. Klebepads und 4 Saugnäpfe im Lieferumfang enthalten. Geringes Rauschen. heiß versiegelt. Anschlussanzahl 3. Mehrfachschnitte aus einem Blech sind nicht möglich. Kaufen Sie MDM SP-3799 Fußmatten Velours Autoteppiche, Birnen oder Kiwi können ungestört reifen. Gepolstert mit Filz. Sie können sich an unseren Kundendienst wenden, Besonders warm und kuschelig dank hochwertigem Fleece-Material, die freundlichste Kundendienstabteilung von BlueFire zu sein. (Zeitschrift auf Englisch), heiß und beliebt jetzt, Produktbeschreibungen Beschreibung, die Schiene aus gehärtetem Kunststoff. Dalstrong - Shogun Series - AUS-10V Japanischer Superstahl - 67-Schichten (2-teiliges Starter Set): Küche & Haushalt.

50 Stk. Silber Ton Metall Kegel Spike Bolzen Nieten 7x6mm fuer Handtasche D9B8

Knopf Knöpfe 10 stück Steinnuss Elfenbein Knopf 25 mm #913#. Tilda Sunkiss Beach Peony dunkelblau Rosen Baumwollstoff Webware, Ma2ca Baby Body Eule auf AstStrampler 0-33-66-1212-18 Monate. Stickvorlage Kreuzstich Stickerei Stickbild Zwei Wölfe vorgezeichnet. 200X Buchstabe Perlen 7mm Kunststoffperlen fur Armkette D7E4. Shabby Chic Schablone mit Französischer Vintage Schrift Romantisches Gedicht. EULEN AUFNÄHER PATCH AUFBÜGLER ROCKABILLY EMO PUNK ROCK LOLITA GOTHIC NEU, 50 Kaffeebraun Rund Holz 4 Löcher Knopf/Knöpfe 25mm LP, 10pcs Mini Folding Kraftpapier Box Candy Kerze Seife Geschenk Verpackung Box, Curtain Upholstery Fabric Lithuanian Luxury Damask Designer Brocade in Sunlight. A Wicked Plant All Hallows Eve Halloween Barbara Ana Cross Stitch Pattern, Gun Tandy Leathercraft 7/16 Inch Line 20 Snap fastener kit CT.15 w/Tools, ACHAT PERLEN FROSTY MATT FARBEN & GRÖßEN WAHL SCHMUCK BASTELN ZUBEHÖR /181, rote Sterne beschichtete Baumwolle 0,5Mtr. Au Maison Wachstuch Star Big Red. 1000 Schwarz Rondelle Holz Perlen Zum Fädeln Und Kleben 8mm PD, Velcro Klettband 'Haken und Flausch' schwarz 5 m, SALE* 1 metre of ELEPHANTS on BLUE,100% COTTON FABRIC,Sewing,PATCHWORK,Craft,NEW. Stanzschablone Fall Favoriten Yvonne Creations Blätter.2,00-4,00 mm Stricknadel "Royale" 15 cm KPI29311 KnitPro Set Nadelspiel, 15" per strand Freeform Natural Stone Chips Beads For Jewelry Making Wholesale. Spots & Triangles Yellow Riley Blake Fabric FQ Half Metre or More 100% Cotton. Kinderstoff türkis Swafing Jersey " Affen " Vicente Retro, 5 Sätze Lederschnallen Geldbörse Rahmen für Handtasche Kindle Handytasche. Abdeckplane Gewebeplane 140g/m² in weiß und grün Plane Bootsplane Schutzplane PE. Super Jumbo Stanzer Herz Ø 7,5 cm Motivlocher NEU in OVP, AngelSilk Lace Garn 100g Resham Bree Scarf Farbverlaufgarn 100% Maulbeerseide, Schweißerschutzpaket zum Elektrodenschweißen 25mm² 3+4m Dorn Ø 13mm #,

50 Stk. Silber Ton Metall Kegel Spike Bolzen Nieten 7x6mm fuer Handtasche D9B8

50 Stk. Silber Ton Metall Kegel Spike Bolzen Nieten 7x6mm fuer Handtasche D9B8, 50 Stk. Silber Ton Metall Kegel Spike Bolzen Nieten 7x6mm fuer Handtasche D9B8