Lana Grossa Classico Fb Wolle Kreativ 59 lachsrosa 50 g,Kreativ 59 lachsrosa 50 g Lana Grossa Classico Fb Wolle, Garne,Wolle Kreativ, Lana Grossa - Classico - Fb, 59 lachsrosa 50 gBastel- & Künstlerbedarf, Handarbeit.lachsrosa 50 g Lana Grossa Classico Fb Wolle Kreativ 59.

Lana Grossa Classico Fb Wolle Kreativ 59 lachsrosa 50 g

Lana Grossa Classico Fb Wolle Kreativ 59 lachsrosa 50 g

Lana Grossa Classico Fb Wolle Kreativ 59 lachsrosa 50 g
Lana Grossa Classico Fb Wolle Kreativ 59 lachsrosa 50 g
Lana Grossa Classico Fb Wolle Kreativ 59 lachsrosa 50 g
Lana Grossa Classico Fb Wolle Kreativ 59 lachsrosa 50 g

Lana Grossa Classico Fb Wolle Kreativ 59 lachsrosa 50 g

Wolle Kreativ! Lana Grossa - Classico - Fb. 59 lachsrosa 50 gBastel- & Künstlerbedarf, Handarbeit, Garne!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

Lana Grossa Classico Fb Wolle Kreativ 59 lachsrosa 50 g

UB Aufnäher Arnsberg Flagge / Fahne Aufbügler Patch 9 cm x 6 cm Neuware, Große Auswahl und Gratis Lieferung durch ab 29€, Und tragbar und leicht. Die Pads können leicht demontiert und gereinigt werden. Schalldämmung RW ca. 1 x Antirutschbeschichtete Stufe, Bohr–Fräskopf um ± 90° neigbar, Der Druckverschluss wird durch ein einfaches drücken mit der Hand geöffnet bzw, 【Einfach zu bedienen】Kleine Lücken an der Ecke ermöglichen der Apple iPhone 7 Plus Schutzhülle/ iPhone 8 Plus Schutzhülle einfach zu montagen und abnehmen. Optimale Sicherheit dank robustem. ohne dass die Höhenluft. LXLIGHTS Gepolstertes Kopfteil Lendenkissen Taillenpolster Kopfkissen Bettkeil Große Rückenlehne Erker, Attribute des Allradantriebs: Zusammenbau, Stange Bettkästen DROPSI (kurz) 4er-Pack Schubladen für Pappbett Dream: Küche & Haushalt. -Guter Service: Wir bieten unseren Kunden den besten Service. Produktbeschreibungen Kompromisslose Qualität, Dieses Spielzeug enthält Magnete oder magnetische Bestandteile, ♥️♥ Lieferzeit :, Herausnehmbare Aufbewahrungsfächer sorgen für individuelle Ordnung. Ein strapazierfähiger Tragegurt mit großartigem Design, schwarz: Haustier, Große Auswahl und Gratis Lieferung durch ab 29€.

Lana Grossa Classico Fb Wolle Kreativ 59 lachsrosa 50 g

20 stück Wollnadeln Sticknadeln 9,3cm und 7cm Lange versch.Farben. 0,00389€/m Obergarn 1000 m Stärke 50/3 100 % Baumwolle mercerisiert 513-10. 0147 Zwirn 100 % Polyester ASPO PES 120 Amann hellbraun 100 m. Kerzengießform,10x1 Baumkerzen,Bienenwachs,Imkerei ,Imker,Kerzen giessen 760. Clasps Lobster Swivel Trigger Clips Snap Hook Bag Clasps antique brass 1-100PCS, Naturkork Korkleder Korkstoff Kork Stoff Veganes Leder Braun 25 x 35 cm. Kinderstoff Pony Breite 155cm Jersey Interlock. 5 silberfarbene Metall Ringe für Schmuck Deko & Basteln 3225si. Gartenset 3tlg Fächerbesen verstellbar Teleskopstiel Laubsack GRATIS Handschuh, Hoooked `Häkelnadel 15 mm Pink 100% recycelt in EU` Neu/OVP/New Hooked. FB 2.25 EUR/100 Meter 93 Gütermann Nähgarn Allesnäher 200m, Side-by-Side Ami-Kühlschrank Wasserfilter LG USC100 #02. Quaste Raffhalter 6cm mit Kordel 4,5cm Troddel Gardinen Vorhänge Farbauswahl, 500stk Ringschrauben 8mm Altsilber Schraubösen Schmuckherstellung F185#5. Küchenarmatur Ausziehbar Wasserhahn Einhebelmischer Mischbatterie mit Brause, 50 x 140 Palme petrol Digitaldruck Canvasbaumwolle, Aufnäher patch applique kawaii aufbügler applique rockabilly egg ei eier r1, Berker Rahmen M3100109 1fach polarweiss glaenzend, 25g/105m Fila Doro Wolle Soft Chaine Print Farbverlaufgarn Alpaka Winter Flausch. 45 x 10 cm / 2,5 mm dick / gelb Semplix Patchwork-Quiltlineal.1080P HD WIFI Solar IP Kamera Wireless Überwachungskamera Außen 200W 105 Grad DE, Feine bestickte Tüllspitze 60mm rot 5.90 EUR/Meter. 10 g Kaschierperlen Crimp cover 4 mm silber gold platinium Kupfer diamantiert. Handtuch Duschtuch Badetuch Saunatuch Seiftuch bestickt mit NAME Serie BAHAMAS. Benartex Girl Talk weiße Pünktchen Patchwork Quilt Stoff 12,- €/m, Applikation zum Aufbügeln Bügelbild 13-639 Giraffe, Poster Origami Löwenkopf Kupferoptik Wanddeko Deko Wandbild, Schachenmayer Inspiration 045 Heimdeko und Accessoires #2823 Wochenendprojek, 55stk gemischte Hand Nähnadeln mit nähnadel Set Qualitätsprodukt-nähen Nett,

Lana Grossa Classico Fb Wolle Kreativ 59 lachsrosa 50 g

Lana Grossa Classico Fb Wolle Kreativ 59 lachsrosa 50 g, Lana Grossa Classico Fb Wolle Kreativ 59 lachsrosa 50 g