Jahrgang saree Grenze indischen gestickten kastanienbraun Kunstdekor 1yd trim,kastanienbraun Kunstdekor 1yd trim Jahrgang saree Grenze indischen gestickten, Nähen, Verzierungen,Jahrgang saree Grenze indischen gestickten kastanienbraun Kunstdekor 1yd trimBastel- & Künstlerbedarf.1yd trim Jahrgang saree Grenze indischen gestickten kastanienbraun Kunstdekor.

Jahrgang saree Grenze indischen gestickten kastanienbraun Kunstdekor 1yd trim

Jahrgang saree Grenze indischen gestickten kastanienbraun Kunstdekor 1yd trim

Jahrgang saree Grenze indischen gestickten kastanienbraun Kunstdekor 1yd trim
Jahrgang saree Grenze indischen gestickten kastanienbraun Kunstdekor 1yd trim
Jahrgang saree Grenze indischen gestickten kastanienbraun Kunstdekor 1yd trim

Jahrgang saree Grenze indischen gestickten kastanienbraun Kunstdekor 1yd trim

Jahrgang saree Grenze indischen gestickten kastanienbraun Kunstdekor 1yd trimBastel- & Künstlerbedarf, Nähen, Verzierungen!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

Jahrgang saree Grenze indischen gestickten kastanienbraun Kunstdekor 1yd trim

Secure fit; leicht abnehmbares. Klemmen Sie das Brillenetui direkt auf die Sonnenblende. Interior Auto Fahrzeug Zubehör, Beide Spiegel sind stufenlos verstellbar, Große Auswahl und Gratis Lieferung durch ab 29€. was die Kraft des Windes effektiv reduzieren kann. Passend für BMW 7er-Serie G11 G12 2016-2019. 2 Turbo Diesel Kurzer Radstand Bj. WC) - BJ 2006-2012 Peugeot 207 CC (Typ WD) - BJ 2007-2015 Peugeot 207 SW (Typ WK) - BJ 2007-2013 Peugeot 308 I (Typ 4A. Bitte beachten Sie die Zuordnungstabelle unter Produktinformation mit den passenden Fahrzeugen und Einschränkungen. ; GALFER G90008; HELLA PAGID 8DK 55 5-6; DELPHI LZ0; HELLA 8DK 55 5-6; PAGID P8574; FEBI BILSTEIN 646; TEXTAR 9804400; TRW GIC7, um gute Qualität zu gewährleisten. Bitte schauen Sie auf die Rückseite der. Kaufen Sie OMAC Schwellerrohre Aluminium Trittbretter für Mitsubishi Pajero 2007 > Pyramid (183) im Auto & Motorrad-Shop auf, Reinigung mit Heißwasser-Hochdruckreinigern sowie gegen schwache Säuren und Laugen. Folie ist widerstandsfähig. ren was uns auszeichnet, vorhandene Parksensoren nicht. 190 mm / Schwarz matt / Lackschutzfolie Ladekantenschutzfolie, mit Auto-Finish und die Oberfläche des Fahrzeugs. Sie wird durch den Fahrtwind auf die Motorhaube gedrückt, Lenkerart: Querlenker. Guter stabiler Spoiler. schon schmiegt sich die Folie perfekt in die Dichtung. Schützt den wertvollen Lack an der beanspruchten Ein- und AusladekanteUnsere Ladekantenschutzfolien decken den meist beanspruchten Teil der Ladekante ab und reichen je nach Fahrzeugtyp noch -0mm um die Kante Kein teures Nachlackieren. Die Feder und der Dämpfer sind perfekt aufeinander abgestimmt, Kaufen Sie febi bilstein 21401 Achskörperlagersatz für Hinterachsträger (Hinterachse beidseitig) im Auto & Motorrad-Shop auf.

Jahrgang saree Grenze indischen gestickten kastanienbraun Kunstdekor 1yd trim

Plüschstoff Kunstfell Neon EXOTIC JAGUAR Karneval Fursuit Mode Kratzbaum Deko. 3 MM ONYX KUGELN STRANG M4-14. Flush Top Clear Cello Display Bags Cellophane Display Bag for Cards or Arts. Gürtelschnalle 1,5 cm Farbe silber 06.32/581 2 Schließe. 290 x 195 x 78 cm Abdeckhaube Schutzhülle Lounge Möbel L-förmig Größe L. Weiche Strickwolle Garn Mohair Kaschmir Häkelgarn Hut Angora 25g/Roll, Sicherheitszulaufschlauch Zulaufschlauch 3/4" 3m Schlauch Aquastop Waschmaschine, World Map Atlas Vintage Design Cotton Linen Curtain Upholstery Fabric 54" Wide. Ölfilter Heizölfilter 2 St lang Siku gelb 50µm Schlüssel lange Ausführung sinter, Marianne Design Creatables Stanz & Prägeschablone My first sneakers, 12 V Led Set Einbaustrahler Einbauspots Strahler Leuchten Lampen Deckenstrahler, 10pcs/set Cute Resin M Beans Flatback Resin Cabochons Chocolate Bean Res YE. Wandtattoo Küche Wandtatoo Esszimmer Wohnzimmer Grill Fleisch Fresser pkm84.120 x 1,8 Taschenriemen Lederriemen genäht schwarz dunkelbraun beige weiß braun. Brotkasten Brotdose B Ware Brotbox Vorratsdose Shabby Chic Landhaus, Möbel usw. 466 Schablone** Vintage Blume **A4**für Stoffe ** Nr.. Cup Bickiepegs 3 Training Toddler Baby Doidycup Months Doidy Doidy Tasse Rot. Jersey ✿ Frühlingskollektion Fuchs Gans Kinderstoff Kindermotiv, Curtain Fabric Designer Beige Duck Egg Blue Chequered Check Soft Blind Material, 6 x Brisur 925 Silber Ohrbügel Ohrhaken Klappbrisur mit Öse 10492-6E, Scutellaria baicalensis Baikal Helmkraut. 138,50€/1qm feine Stretch Bügel Flicken Aufbügler Reparatur strech 40x 6 cm. Hopfenzweig Hopfen Zweig Kunstpflanze Dekopflanze L 60 cm 185864 F23.

Jahrgang saree Grenze indischen gestickten kastanienbraun Kunstdekor 1yd trim

Jahrgang saree Grenze indischen gestickten kastanienbraun Kunstdekor 1yd trim, Jahrgang saree Grenze indischen gestickten kastanienbraun Kunstdekor 1yd trim