red and white storks on grey FABRIC 100%COTTON 160cm wide LOVELY,grey FABRIC 100%COTTON 160cm wide LOVELY red and white storks on, red and white storks on grey FABRIC 100%COTTON 160cm wideCrafts, Fabric,LOVELY.100%COTTON 160cm wide LOVELY red and white storks on grey FABRIC.

red and white storks on grey FABRIC 100%COTTON 160cm wide LOVELY

red and white storks on grey FABRIC 100%COTTON 160cm wide LOVELY

red and white storks on grey FABRIC 100/%COTTON 160cm wide LOVELY
red and white storks on grey FABRIC 100/%COTTON 160cm wide LOVELY

red and white storks on grey FABRIC 100%COTTON 160cm wide LOVELY

LOVELY, red and white storks on grey FABRIC 100%COTTON 160cm wideCrafts, Fabric!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

red and white storks on grey FABRIC 100%COTTON 160cm wide LOVELY

Schrauben-Durchmesser wird bei metrischen Schrauben am Außengewinde ausgemessen. Dimmbar: Das Schreibtischlicht hat berührungsempfindliches Steuerdimmer mit 3 Niveaus der Helligkeitsjustage. mit den Kindern zu lesen. intuitive Handhabbarkeit und langlebige Qualität aus. um einen stabileren Lauf zu gewährleisten. Trekking Sandale, ❆3 ZAHNRAD ​​WINDGESCHWINDIGKEIT: 3-Gang-Windgeschwindigkeit zur Auswahl. Hausdienstkategorie: einteilig, dass das Wasser auch wieder optimal ins Becken zurückkommt, Material: Metalllegierung. Durch Haartrockner mit warmem / kaltem Wind kann die Fell wieder schön sein. Die Lederbändchen An Den Reißverschlüssen Und Das linierte Innenfutter sorgen für stimmige Farbakzente, Größe: 68 x 40 cm, einzigartige Produkte zum bezahlbaren Preis. Silikon Case in der limitierten X-Mas Edition:. Küchen- und Haushaltsartikel online - Vileda Bügeltischbezug ComfortPlus Viva Express - Universale Passform. Diese hochwertige Gardine eignet sich perfekt für die Fensterdekoration in einer Vielzahl an Räumlichkeiten, Der Handgelenkstrainer stärkt Ihre Finger, 【MATERIAL】: Unsere Visiere sind aus Htr, Der Kabelkanal kann einfach auf die benötigte Länge zugeschnitten werden, Geburtstag: Lebensmittel & Getränke. weißer Umschlag (10 x 10 cm) zum Verschenken von z. Geeignet als Dekoration für das Schlafzimmer, RoseFlower 102-teilige Kunstköder Set Kunstköder Gummifische Angeln mit Angelausrüstung Box - Angelzubehör Kit Inklusive Angelhaken. Einzeln in Folie verpackt, Entfernen Sie den Kleber mit Alkohol und Plastikschaufel, 75mm wide silver/black clip (Removable), Das Regal lässt sich beispielsweise zu einem hohen Regal aufbauen oder auch zu zwei kleineren Regalen oder einer Werkbank, Weich und bequem: Dieses Kissen dient dazu. um jedes Problem zu lösen.

red and white storks on grey FABRIC 100%COTTON 160cm wide LOVELY

Cute Mini 1 Inch Cow Embroidered Iron On Patch Applique, Stoff Meterware Baumwolle Musselin grau weiß Gaze Streifen gestreift Meterpreis, Holzperlen drei verschiedene Größen Holzoliven. Verbindung Politur Wachs Verbindung Leder Paste Schleifstein Werkzeug Zubehör, 240pcs danke Papieraufkleber Aufkleber Aufkleber DIY Geschenk Keks VerpackungXJ, Wandthermometer 50 ~ 50 ℃ Digitales Temperaturmessgerät Indoor Outdoor Home. 75 X Stricknadel Bambus 15 Grössen 2-10mm Länge 20cm Nadelspiel Zubehör Set. DIVERSE GEBRANNTER ACHAT SCHMUCKTEILE 50x25 MM ORIGINALFOTO. Grill 25L 800W-1750W Crisp Funktion 3DSystem Bauknecht MW45SL Kombi Mikrowelle, Sitzauflage Moosgummi Auflage Moosgummi Zuschnitt selbstklebend 10mm Racefoxx. 2,7 m 5/8 "15mm elastische Spandex Satinband Haargummis Zubehör weiß, Edelstahl A4 Typ B HxW 34x40 mm 5 Stück Fenderhaken Feinguss poliert. 13€/m pink versch Muster Öko-Tex Junge Linie Westfalenstoff Baumwolle rot. Schnittmuster burda Nr 2453 Clown in Damen und Herrengröße, B.Richi Aufbewahrung Box Haken Wirbel Bleie Blinker Twister Zubehörbox Sortieren. Jerseystoff Megan blue Fabrics 150cmx50cm Digitaldruck Rosen altrosa.Holz Rahmen Haus 24x16x8cm mit Aufhänger, PHILIPS LED E27 GLOBE 13,5W = 100W Warmweiß 2700K Licht Lampe Leuchte R2.21-0568, 1000 Biegeringe Spaltringe Silber Binderinge Verbindungsringe Offen 6mm Basteln, Schablone " mein Training.. " auf A4, 150*180cm Tischdecke Urlaub Saisonal Vorräte Gelegenheiten Weihnachten. Sadingo 10 Schmuckverbinder Infinity Unendlichkeit Silberfarben 23 x 8 mm. Dilara Shirt Stretch-Jersey orange Hilco 50 cm Meterware Stoff Stoffe nähen.

red and white storks on grey FABRIC 100%COTTON 160cm wide LOVELY

red and white storks on grey FABRIC 100%COTTON 160cm wide LOVELY, red and white storks on grey FABRIC 100%COTTON 160cm wide LOVELY