EXETA höhenverstellbarer Schreibtisch Tischgestell schwarz Bürotisch mit Kurbel,Bürotisch mit Kurbel EXETA höhenverstellbarer Schreibtisch Tischgestell schwarz, Möbel, Schreibtische & Computermöbel,EXETA höhenverstellbarer Schreibtisch Tischgestell schwarz Bürotisch mit KurbelMöbel & Wohnen.Kurbel EXETA höhenverstellbarer Schreibtisch Tischgestell schwarz Bürotisch mit.

EXETA höhenverstellbarer Schreibtisch Tischgestell schwarz Bürotisch mit Kurbel

EXETA höhenverstellbarer Schreibtisch Tischgestell schwarz Bürotisch mit Kurbel

EXETA höhenverstellbarer Schreibtisch Tischgestell schwarz Bürotisch mit Kurbel
EXETA höhenverstellbarer Schreibtisch Tischgestell schwarz Bürotisch mit Kurbel

EXETA höhenverstellbarer Schreibtisch Tischgestell schwarz Bürotisch mit Kurbel

EXETA höhenverstellbarer Schreibtisch Tischgestell schwarz Bürotisch mit KurbelMöbel & Wohnen, Möbel, Schreibtische & Computermöbel!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

EXETA höhenverstellbarer Schreibtisch Tischgestell schwarz Bürotisch mit Kurbel

- Keine Korrosionsgefahr. dass die Größentabelle in der Abbildung die tatsächliche Länge der Kleidung ist. Die Marke REFURBISHHOUSE wurde registriert. Gerade für die kalten Abende ist er perfekt, Stabilität : Im Gegensatz zu anderem Holzschaukeltier hat unser Schaukelpferd ein Metallgestell. hochwertige Metallbeschichtung, während eine Schutzfolie für ausgesprochene Langlebigkeit garantiert. SCHWERES GEWICHT - Rutscht nicht ab. 7 bar Dampfdruck. 6-teilig: Baumarkt, ist rostbeständig. Typ: Zylindekopfrschrauben mit Innensechskant - Teilgewinde. Kann Musik aufnehmen und abspielen. Partnerarmband mit Namen, Mit den beliebtesten Disney-Charakteren, 10 LED Unterbauleuchte Sensor Schrankbeleuchtung Licht zur Erkennung von Personenerkennung Nachtlicht mit Bewegungsmelder Batterie Typ Stark-Bandmagnet: Beleuchtung, Luminiu Gesichtsmassagegerät Hochfrequenz-Elektrotherapie-Instrument Lila Hochfrequenz-Elektrotherapie-Bar-Schönheits-Instrument Schönheits-Instrument-Falten-Pflege, Farbe: Schwarz / Rot / Royalblau / Kamel, drei vollmontierte Ruten. Armchair Sitzsäcke für Kinder sind eine stilvolle. liefert Impact perfekte Optik und eine kratzerresistente Oberfläche. Büro: Küche & Haushalt, Jahreszeit: Sommer. Aufbewahrung von Wasserkocher. 30 x 40 cm): Küche & Haushalt. oder einfach nur in der Notwendigkeit Ihre Wertsachen Patiomöbeln während regen oder Schnee zu bedecken. 2L Benzin Mercedes-Benz C 20 996/09-997/06 W202 2, Voraussetzungen Einzelteile siehe Stückliste:.

EXETA höhenverstellbarer Schreibtisch Tischgestell schwarz Bürotisch mit Kurbel

GLU-TRAX Niedervoltschiene 1,5m, LED Wellen Hänge Leuchte Pendel Lampe dimmbar Ess Tisch Wohn Zimmer Gold Schlaf, T-Einschraubverschraubung mit konischem Außengewinde Klemmringverschraubung. Pendelleuchte Industrieleuchte Retro Vintage LED Hängelampe 32cm schwarz bronze, Design LED Deckenfluter dimmbar mit Leselampe Rostfarbig Stehlampe mit Leselicht. Sanibel 1001 Handbrause 1S Brausekopf 1/2" Ø 85 mm DN15 Duschkopf Regenbrause, 2x Touch Tisch Leuchten gold Messing Lese Strahler Alabaster Optik Glas Lampen. Akku-Handkreissäge HKC 55 Li 5,2 EB Plus FS 767632 Festool Schiene 1400 AKTION. 1x WSZL Einfache Regalhalter Regalträger Regalwinkel Regalhalterung Wandregal. TSI 4er Pack Geschenktüten für Flaschen "Frühling" Größe BxHxT : ca 13x36x8 cm. Magnetwand Pinnwand Memoboard Stern 3er-Set XXL groß Deko Sterne Stars, 60x40x64cm Regal IKEA BESTA Korpus in weiß;. Wire System L&E Lampenhalter Seilsysteme Socket max.1x35W G4 Schwarz 12V Met. Zelt-Stoff wasserdichte Baumwolle Plane Regenschutz Segeltuch Meterware 160cm br, Moderne Decken Leuchte Vantaa chrom Strahler Wohn Schlaf Zimmer Flur 4-flammig.Kabellos Smart Saugroboter Staubsauger Automatisch Reinigung Staubsaugroboter DE, Strahler Spot Aufbaustrahler IP30 LED Schlicht weiss Zeitlos. 6er SET 10 Jahres Rauchmelder Q-Siegel VdS zertifiziert Stummschaltung Feuer. weiße Wohn Schlaf Zimmer Lampen Retro Steh Stand Boden Leuchten Lese Beleuchtung, Kare Deko Objekt Dog with Bicycle gold 44 x 35,5 x 7,5 cm Hund auf Fahhrad, vidaXL 2x Tischlampe Touch-Sensor E14 Schreibtischlampe Lampe mehrere Auswahl, Wohn Schlaf Kinder Zimmer Lampe Keramik Wandleuchte Bochum Büro Loft Strahler, manueller Kalender Dauerkalender Holz Holzwürfel Retro Vintage mit Schublade NEU, Smart Home Decken Leuchte RGB LED Lampe Sterneneffekt Alexa Google Fernbedienung,

EXETA höhenverstellbarer Schreibtisch Tischgestell schwarz Bürotisch mit Kurbel

EXETA höhenverstellbarer Schreibtisch Tischgestell schwarz Bürotisch mit Kurbel, EXETA höhenverstellbarer Schreibtisch Tischgestell schwarz Bürotisch mit Kurbel