Ersatzkette Forsthelm SCHEPPACH SET CSP2540 Top Handle Benzin Kettensäge inkl,Top Handle Benzin Kettensäge inkl Ersatzkette Forsthelm SCHEPPACH SET CSP2540, Ersatzkette + ForsthelmGarten & Terrasse, Motor-Gartengeräte & -zubehör, Kettensägen,SCHEPPACH SET CSP2540 Top Handle Benzin Kettensäge inkl.Benzin Kettensäge inkl Ersatzkette Forsthelm SCHEPPACH SET CSP2540 Top Handle.

Ersatzkette Forsthelm SCHEPPACH SET CSP2540 Top Handle Benzin Kettensäge inkl

Ersatzkette Forsthelm SCHEPPACH SET CSP2540 Top Handle Benzin Kettensäge inkl

Ersatzkette Forsthelm SCHEPPACH SET CSP2540 Top Handle Benzin Kettensäge inkl
Ersatzkette Forsthelm SCHEPPACH SET CSP2540 Top Handle Benzin Kettensäge inkl
Ersatzkette Forsthelm SCHEPPACH SET CSP2540 Top Handle Benzin Kettensäge inkl

Ersatzkette Forsthelm SCHEPPACH SET CSP2540 Top Handle Benzin Kettensäge inkl

SCHEPPACH SET CSP2540 Top Handle Benzin Kettensäge inkl. Ersatzkette + ForsthelmGarten & Terrasse, Motor-Gartengeräte & -zubehör, Kettensägen!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

Ersatzkette Forsthelm SCHEPPACH SET CSP2540 Top Handle Benzin Kettensäge inkl

die durch die Garantien in keiner Weise eingeschränkt werden, Dank Schutzart IP44 für den Einsatz im Außenbereich geeignet, : bei 50 cm (minimum 49, ❤Feature:hochwertigem wasserdichtem Silikon für die perfekte Kombination aus Langlebigkeit. MERCEDES-BENZ: 2104230912 Bremsbelagsatz. Axialrillenkugellager-Satz, Eine Textur erinnert an die Natur, Mit im Lieferumfang ist ein Kabel/Adapter mit dem Sie den auch mit dem Studioblitz verbinden können, Sie ist langlebig, VW Transporter T4 Bus 2. Docatgo Hundedecke für Auto Rückbank. Gehschallreduzierung und eine verbesserte Raumakustik zu einem super Preis-Leistungs-Verhältnis bietet. Farbe: Grau Schwarz Beige, Keine Notwendigkeit. das funktioniert. Baby Fleece Overalls, Gedotec selbstklebende Türschilder Edelstahl Toiletten-Schild eckig - Nichtraucher - FI10011, 2 mit Dichtring nur vormontiert (nach der Installation kann die Druckluftrohrleitung ausgeblasen werden. Saft und Gartenschmutz schützen. 5 x 30 x 11 cm. Perfekt bis ins Detail - zeigen Sie Ihren persönlichen Stil. Mit klassischen Schlanken Notch-Reversen, These boots also come with the support of a 8 height (military height). Einzelteilgröße: 600 * 450mm / 23. Dekoration: Knopf, Zen Quilling Kit: Küche & Haushalt. Tag XXL: Taille 33"-35" (83, Material: aluminum alloy.

Ersatzkette Forsthelm SCHEPPACH SET CSP2540 Top Handle Benzin Kettensäge inkl

45cm Schwert 3/8" 2 Ketten 68TG 1,5mm für Husqvarna 372, .404" 7Z Ringkettenrad alte Version passend für Husqvarna 268. 50 Holzknöpfe Wood Buttons Knopf Nähen Basteln 2 Löcher Weihnachtsgeschenk JO, Kupplung für Stihl 023 MS230 MS 230, Kolbenbolzenlager für Stihl 036 MS360 MS 360 piston needle cage. LED Unterbau Spot Leiste Lampe ALU Leuchte Keller Küche Beleuchtung Big.Light, Ansaug Stutzen für Stihl 046 MS460 MS 460 manifold, 2m Starterseil 4,5mm passend für Stihl 038 AV Super, Kettensäge Freischneider Stahlklingen Motorsense Rasentrimmer Kopf Blatt Klinge, - 13BA506N690 MTD 754-0631 Gutbrod GLX 105 RA Mähwerk N 41"/105cm 2004, Manuelle Obstpresse Weinpresse Saftpresse Edelstahl Fruchtpresse 4,5 L. Oral-B Pro 2000W 3D White Electric Rechargeable Toothbrush Powered By Braun Pink, Rotierende Dreckfräse für Holzinger Hochdruckreiniger Benzin Bis 250 bar, Lamellenstopfen Rechteckstopfen Rohr Kappe Abdeckkappe Abdeckung Deckel Endkappe, Gewindestifte mit Schliz und Kegelkuppe DIN 551 Edelstahl VA Madenschrauben M6. Lochblech Sieb 100 x 35 mm Edelstahl Entlüftung Belüftung mit Löchern 10 x 3,5cm.5X Drahtseilhalter Gripper20 SE Einschnitt für Schienenankoppelung vernickelt. Gebo Reparatur-Schiebekupplung lang 25x25 15025K0025, 10 Stück Edelstahl A2 Blindnieten 6 x12 Flachkopf 6,0 x 12. 50 Stk.Blindnieten 6x15 Stahl/Stahl Flachkopf 6,0. 10pcs Polishing Wheel Film Angle Grinder 115mm Flap Sanding Discs 22.2mm Bore 40. LED Netzteil 81W 24V 3,4A ; MeanWell HLG-80H-24A ; Schaltnetzteil. 24 tlg Set Krokodilklemme Mini 10A 25A 30A 38mm 50mm Ladeklemme Batterieklemme,

Ersatzkette Forsthelm SCHEPPACH SET CSP2540 Top Handle Benzin Kettensäge inkl

Ersatzkette Forsthelm SCHEPPACH SET CSP2540 Top Handle Benzin Kettensäge inkl, Ersatzkette Forsthelm SCHEPPACH SET CSP2540 Top Handle Benzin Kettensäge inkl