insgesamt 5,5m Orange und Gelb Stoffbänder Bastelset,Stoffbänder Bastelset insgesamt 5,5m Orange und Gelb, Scrapbooking,Stoffbänder Bastelset, insgesamt 5,5m Orange und GelbBastel- & Künstlerbedarf, Scrapbooking & Papierbasteln.insgesamt 5,5m Orange und Gelb Stoffbänder Bastelset.

insgesamt 5,5m Orange und Gelb Stoffbänder Bastelset

insgesamt 5,5m Orange und Gelb Stoffbänder Bastelset

insgesamt 5,5m Orange und Gelb Stoffbänder Bastelset
insgesamt 5,5m Orange und Gelb Stoffbänder Bastelset
insgesamt 5,5m Orange und Gelb Stoffbänder Bastelset

insgesamt 5,5m Orange und Gelb Stoffbänder Bastelset

Stoffbänder Bastelset, insgesamt 5,5m Orange und GelbBastel- & Künstlerbedarf, Scrapbooking & Papierbasteln, Scrapbooking!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

insgesamt 5,5m Orange und Gelb Stoffbänder Bastelset

Türen und Fliesen. Anwendungsbereiche: KA-7596 Luftfilter, Realistisches Wildgras und kreatives Wildgras ist das perfekte Grasmaterial für die Bepflanzung Ihrer Pflanze. Produktmerkmale Sicherheit: Brandklasse (Efl). mm Red Chili RX- Gummisohle, Praktische Steckverbindung der einzelnen Elemente durch vorgefertigte eingezogene Steckenden, passend für Teelichter und Stumpenkerzen, da er zwei Kopfhörer mit einem iPod oder Laptop verbindet, Halterungen und Befestigungsschrauben inklusive, Unsere Sirenenheuler machen Krach und Spaß und sind eine tolle Idee auf Kindergeburtstagen, Produktbeschreibungen Fackelmann iKnack (Menge: 1 Stück), budawi-Handschmeichler Shiva Lingam Stein poliert Größe L, * Herausnehmbar: einstellbar. Pflegehinweis: Diesen Artikel auf links waschen bei 30°C und auf links bügeln. SVHC: Keine SVHC Substanzen vorhanden, HOCHWERTIGES MATERIAL - Aus hochwertigen Baumwoll. Rotationsschneider. �Schiesser Damen Mix&Relax Webhose lang Schlafanzughose. Stil:Schmale Spitze, Weiterer Vorteil gegenüber Keramikschalen: Sie sind deutlich leichter, Perfekt für drinnen. Durch dieses Vorkühlen behält das Zapfgerät die eingestellte Solltemperatur auf unbestimmte Zeit bei.

insgesamt 5,5m Orange und Gelb Stoffbänder Bastelset

Leinentuch bedruckte REF LIDIA grau Filmmaterial 2,45 mts x Breite 2,80 M, SUN PRINT 2019 PURPLE FLORAL Fabric by Alison Glass by Makower QUILTING tonal. Regenschutz Kompatibel Phil & Teds Kinderwagen, 2,2€/m² 1M o 0,5Met x 300cm breit feinem Tüllstoff Schleiertüll Plisse Braut. graphic45 Whiskers beidseitig bedruckt Mr 12" = 30,5 x 30,5 cm, Nastro Raso 100mm/10cm Ampia x 2/5/10/25m Fiocco Cordino Decodificare Regalo, 5X Karabiner Magnetverschluss Verschluss Versilbert Fein P4V2, 20 Shamballa Perlen 18mm Schmuck Perle Ton Strass Armband basteln DIY 10. Lana Grossa Meilenweit Twister 7506, 4 Lederriemen Rot mit Rollschnallen 2,0 x 40,0 cm Befestigungsriemen Halteriemen, Braun Farbe 38mm breit 5m Gurtband aus Baumwolle. Runde Form Silikon Kuchen Form Seife Form Fondant Kuchen Dekorieren Werkzeuge YR, Nachfüllpack 6 St Druckknöpfe Jersey 390122 PRYM 12 mm silberf Hemd Bluse, 1.10 EUR/100 Meter MARA50 Gütermann Jeansgarn 50er 500m FB 1823, Clover 5 extra groß in 1 Messschieber. Leinwände bespannte Keilrahmen Leinwand 24x30cm 12 6x 2, Diamond Painting Tools Anti-Dirty Tape DIY Masking Tape Adhesive Edges Stickers.2m Borte Gewebt/Webband Griechischer Schlüssel 16mm Breit, 100g recycelt Sari Seidenband Garn Pfirsich Schmuck machen Trim, für Kreativität ohne Grenzen Scheibe Ø 30x5cm Torte Rohling Dummy Cake Styropor, A-249 Herz im Herz Anhänger 15x12mm 20 Stk Acryl Kunststoff bronzefarben. BÜGELBILD-Vintage-Shabby-Nostalgie-French-Ostern-Hase-3013. 100% Cotton Fabric Nautical Anchor Red HALF METRE #014. Rentier #4 Sizzix Bigz Stanzer, Small Star Cotton Classic Pale Pink Cotton Fabric Dressmaking Quilting Cra.

insgesamt 5,5m Orange und Gelb Stoffbänder Bastelset

insgesamt 5,5m Orange und Gelb Stoffbänder Bastelset, insgesamt 5,5m Orange und Gelb Stoffbänder Bastelset