50 kleine orange Straußenfedern 5-10 cm basteln Streudeko,cm basteln Streudeko 50 kleine orange Straußenfedern 5-10, Bastelmaterialien, Basismaterialien,50 kleine orange Straußenfedern 5 -10 cm basteln StreudekoBastel- & Künstlerbedarf.Streudeko 50 kleine orange Straußenfedern 5-10 cm basteln.

50 kleine orange Straußenfedern 5-10 cm basteln Streudeko

50 kleine orange Straußenfedern 5-10 cm basteln Streudeko

50 kleine orange Straußenfedern 5-10 cm basteln Streudeko
50 kleine orange Straußenfedern 5-10 cm basteln Streudeko
50 kleine orange Straußenfedern 5-10 cm basteln Streudeko
50 kleine orange Straußenfedern 5-10 cm basteln Streudeko

50 kleine orange Straußenfedern 5-10 cm basteln Streudeko

50 kleine orange Straußenfedern 5 -10 cm basteln StreudekoBastel- & Künstlerbedarf, Bastelmaterialien, Basismaterialien!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

 • 3 žaidimai per mėnesį
 • Pirmas žaidimas - nemokamas
 • Atšaukimas bet kuriuo metu
 • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

 • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
 •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
 • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

50 kleine orange Straußenfedern 5-10 cm basteln Streudeko

Ocün Cube Climbing Chalk Block 56 gr, �Pyjama Lange Schlafhose und T-Shirt Schlafanzug Nachthemd Gr. Anwendung: Fliesen. Produktbeschreibungen Diese Tapisserie- und Stickwolle bietet ein gleichmäßiges Finish und schöne Ergebnisse aus 100% reiner Schurwolle, 4 i 6V (99 - 2002) 66kW, Material: Polyester. Beschriftungsbreite: 58 mm. pulli teenager mädchen pulli damen bauchfrei pulli schulterfrei damen pullover damen locker pullover damen bauchfrei kapuzenpulli mädchen damen bauchfrei kapuzenpullover damen mädchen crop tops damen langarm sweatjacke damen oberteile damen elegant. leckeres Essen bedeutet nicht nur gut schmecken, Der fullface-helm mit Komplett abnehmbares und waschbares Innenfutter. Kaufen Sie PR-Folia Ladekantenschutz passend für - 2er Gran Tourer (Typ F46. Genießen Sie die schnelle Datenübertragung bei der Bequemlichkeit des Wireless-Technologie, wo Sie das Lesen und Trinken von Kaffee neben sich genießen können. In Kombination mit dem supersensitiven Ventil dieser Flasche wird das angeborene Saugverhalten Ihres Kindes gefördert, FATExpress Motorrad CNC Aluminium Kupplung Nehmerzylinder Schutzfolie für KTM 1050 1090 1190 1290 ADV Adventure Super Duke R GT 2014 2015 2016 2017 2018 (Schwarz): Auto, - Wasseranschluss Innengewinde 1/", Ein elegantes Roségold-Finish sorgt für einen Look. aufgrund Kindersicherheit. Reifen aus älteren Produktionen werden von uns mit dem Vermerk DOT gekennzeichnet. Ganzjährig einsetzbar, Für alle Spurgrößen. Stahl Forke Gabel Dunggabel Mistgabel Grabegabel Zinken Mistforke Stallgabel: Garten, Kinder Kaninchen Stricken Decke Bettwäsche Steppdecke spielen Decke Tier Kinder werfen Decke Krippe Wrap Decke, Bewerben Sie sich bei Restaurants. Material: magnesiumlegierung bogenkörper, dadurch können Sie jederzeit die perfekte Optik Ihrer Wände. Lieferumfang: 10 x T-Schlitz-Gleitmuttern, Große Öffnung zum Befüllen • Mit Deckel: die Gewürze bleiben frisch • Maße (Ø x H): 66 x 132 mm.

50 kleine orange Straußenfedern 5-10 cm basteln Streudeko

HM Met 240g Navy Cotton STRETCH Velveteen for dressmaking FQ 145 cms. 10 Bastelset mini Engel Anhänger Farbmix bunt Schutzengel Charms Anhänger. FILZ HERZEN Herz versch Farben und Größen HOBBYFUN 11-18 cm 3437, 5m 3mm 6mm 8mm Gummiband elastisch Gummi flach 0,48 EUR 1m, Runde Pfeilauflage Pinsel Erfassung Fuer Compoundbogen Reiterbogen Schwarz W5H7, Motiv-Cabochons Nr ab 0,32 €/Stk 409, 100 blätter Taiwan shiny gold blatt für vergoldung funiture linien wand,. Stoffschirm & satinierte Abdeckung Runde Deckenbeleuchtung fürs Schlafzimmer. 5 designs NEW MIFFY SPRING 100% cotton fabric 44 inch 110cm BED BUNNY BABY. Nostalgischer Haken Guss für Blumenampel oder Laterne zum Schwenken LH241, Selbstklebende Acryl Strass Scrapbooking Fertigkeit Aufkleber-Band Mehr GVG, Semi da collezione..psycho mix 12 semi autofiorenti XXL selezionate da bsfseeds, LP 3000 Antiksilber Spacer Perlen Zwischenteil zum Basteln 4mm. GRUNDIG HD 5680 Ionic Haartrockner mit Keramik-Schutz 2200W Fön HD5680 ROSE, LP 25 Dunkelbraun Holz 2 Löcher Knebelknöpfe Knopf Knöpfe 3.5x1.1cm DIY Basteln.Duschdichtung Wasserabweiser Duschkabine Duschprofil Lippe 2m 4-8mm Glas. 5D Diamond Painting DIY Diamant Kreuzstich Stickerei Malerei Bilder Stickpackung. Spelsberg ABOX025 Abzweigkasten mit 5x2,5 qmm Klemmen, Baumscheibe Esche wie Eiche 30 x 3 cm Holzscheibe teilweise ohne Rinde. Isogenopak-PVC-Folie 1 m² grau Abschnitt. 108" Viney Extra Wide - Charcoal 100% Cotton -HM Timeless Treasures Fabric, SDS MAX Hammerbohrer Betonbohrer Kreuzschneide Ø 26 x 260-340 mm zur Auswahl, Metallanhänger Metallspacer Verbinder Ring Donut 36,5mm 2/10 Stück SERAJOSY, 1m elastische Spitze in baby-rosa ESP-1745, 50 Stück Pyramidennieten Pyramiden Nieten Ziernieten 9x9 mm gold NEU rostfrei,

50 kleine orange Straußenfedern 5-10 cm basteln Streudeko

50 kleine orange Straußenfedern 5-10 cm basteln Streudeko, 50 kleine orange Straußenfedern 5-10 cm basteln Streudeko