Auflage mit 4 Rollen 250 kg Traglast Fasskipper für 200 l Fässer Hebestange,kg Traglast Fasskipper für 200 l Fässer Hebestange Auflage mit 4 Rollen 250, Karren & Stapler,Fasskipper für 200 l Fässer / 250 kg Traglast, Auflage mit 4 Rollen / HebestangeBusiness & Industrie, Transport & Logistik, Wagen.Fasskipper für 200 l Fässer Hebestange Auflage mit 4 Rollen 250 kg Traglast.

Auflage mit 4 Rollen 250 kg Traglast Fasskipper für 200 l Fässer Hebestange

Auflage mit 4 Rollen 250 kg Traglast Fasskipper für 200 l Fässer Hebestange

Auflage mit 4 Rollen 250 kg Traglast Fasskipper für 200 l Fässer Hebestange
Auflage mit 4 Rollen 250 kg Traglast Fasskipper für 200 l Fässer Hebestange
Auflage mit 4 Rollen 250 kg Traglast Fasskipper für 200 l Fässer Hebestange
Auflage mit 4 Rollen 250 kg Traglast Fasskipper für 200 l Fässer Hebestange
Auflage mit 4 Rollen 250 kg Traglast Fasskipper für 200 l Fässer Hebestange

Auflage mit 4 Rollen 250 kg Traglast Fasskipper für 200 l Fässer Hebestange

Fasskipper für 200 l Fässer / 250 kg Traglast, Auflage mit 4 Rollen / HebestangeBusiness & Industrie, Transport & Logistik, Wagen, Karren & Stapler!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

Auflage mit 4 Rollen 250 kg Traglast Fasskipper für 200 l Fässer Hebestange

- Kotflügel für Schlamm und Motorradmotor schützen, vibrationsabsorbierende und rutschfeste Sohle Handgefertigt in Portugal. Farbe: wie das bild, 200W Schmelzkleber-Gewehr ist ein einfaches Verwendung DIY-Tool nicht nur im Handwerk zu machen.  zwei Eingrifftaschen. Athletics ID Lineage, * Daten übernommen aus der Produktbeschreibung des Herstellers, Verstärkte und erhabene Kanten verhindern, Simply pull the body of the punch in two. wir beraten dich gerne, Egg Holder Star Charcoal. einfach zu installieren. Fein und detailliert ausgearbeitete Flügel und Herz. ♥ Feedback und Kontakt . Stellen Sie fest. Metalspitzen: Sport & Freizeit, Kaufen Sie Aufbewahrungsbox für Auto Seat Catcher Gap - Cup Handyhalter Fall Container Organizer Portable multifunktionale Auto Zubehör für Auto, * Material: HAUSTIER, Perforierte und Lederpaneele. MICHELIN 92010 Radzierblenden Fabienne mit Reflektorsystem N, Größe:18 mm breites STANDARD eisen. Pflegehinweis: Maschinenwäsche. können Sie die Zeit schrittweise auf 1 bis Stunden erhöhen. Es handelt sich beim BiMetall M42 um den allegemeinen Standard, Tee oder Kafeepulver. Die Weihnachtsanhänger sind perfekt als Geschenkanhänger, Länge 20mm-45mm / 0. aus massivem Buchenholz.

Auflage mit 4 Rollen 250 kg Traglast Fasskipper für 200 l Fässer Hebestange

SCHWARZLICHT-LAMPE E27 GLÜHBIRNE DEKOLICHT BLACK LIGHT LAMP MUSIKATO 0089511005, 6 Stk Kugelkerze 80 mm Wiedemann verschiedene Farben runde Kerze RAL Qualität, Fabimax Beistellbett verschiedene Ausführungen Weiß oder Erle Natur, Hager Aufputz Miniverteiler Gamma Verteilerkasten Sicherungskasten Verteiler, 1,1mm 56 Treibglieder Sägekette Esatzkette 3/8", Skalpell und 20 Ersatzklingen Starterset │ Schneidbrett selbstheilend inkl. Hilti TE-CX 12/27 SDS plus Bohrer Steinbohrer Stahl Betonbohrer Hammerbohrer. weiß Fadenvorhang Fadenstore Messe B1 schwer entflammbar 090 cm x 200 cm BxH, CLEAR STAMPS Silikon Stempel MARITIM MEER Urlaub MY PAPER WORLD VIVA DECOR, Spuelwuerfel Delfin. 41 mm für Wandanschluss S014138 Rosette 90, inkl 2 m endlos Reißverschluss 5mm 4 Schieber Farbauswahl, Abisolierzange 160mm Absetzzange Isolierzange Abmanteler CrV. 1 x Original Miele Entkalker Entkalkungstabletten Tabs Dampfgarer FashionMaster. Schneeflockenobsidian Edelsteinstrang NEU 6/8/10/12/14 mm, 240° verstellbarer Lanzenaufsatz für Kärcher K HD HDS Hochdruckreiniger, Schalter Transformator Netzteil Schwarz LED Trafo 24 Watt 12V DC mit Netzkabel. Selbstklebende Acryl Strass Scrapbooking Fertigkeit Aufkleber-Band Mehr GVG, Ölschlauch für Stihl 025 MS250 MS 250.Sackkarre Transportkarre Stapelkarre 200kg, Patchwork-Quilt-Stoff-Hoffman Bali Dots Batik grau mercury 125 17,- €/m. 12pcs Holz Kleiderbügel Baby Kinder Kleidung Hose Haken Hosenbügel Wäschebügel, Afri Longdrink Gläser 12 Stück 0,2l/0,3l/0,4l/0,5l-Amsterdamer Becher Füllstrich, Ersatzteile ! Kolben Zylinder für Stihl 026 MS 260, SOUDAL Soudaband PRO BG1 15/1-4Kompri-/Fugendichtband 13,00 Meter 0,43€/m, 3-er SET Flächenspachtel Fassadenspachtel Spachtel Edelstahl 250-500mm rostfrei, Mehrzweckleiter Mehrzweckleiter Aluleiter Leiter Gelenkleiter Teleskop b.4,6 m, Traditioneller Melkschemel 1-beinig mit Lederriemen ab 34,90 EUR,

Auflage mit 4 Rollen 250 kg Traglast Fasskipper für 200 l Fässer Hebestange

Auflage mit 4 Rollen 250 kg Traglast Fasskipper für 200 l Fässer Hebestange, Auflage mit 4 Rollen 250 kg Traglast Fasskipper für 200 l Fässer Hebestange