12W LED Deckenleuchte Deckenlampe lampe Badleuchte Weiß Sternenhimmel Flurlampe,Badleuchte Weiß Sternenhimmel Flurlampe 12W LED Deckenleuchte Deckenlampe lampe, Beleuchtung, Deckenlampen & Kronleuchter,12W LED Deckenleuchte Deckenlampe lampe Badleuchte Weiß Sternenhimmel FlurlampeMöbel & Wohnen.Sternenhimmel Flurlampe 12W LED Deckenleuchte Deckenlampe lampe Badleuchte Weiß.

12W LED Deckenleuchte Deckenlampe lampe Badleuchte Weiß Sternenhimmel Flurlampe

12W LED Deckenleuchte Deckenlampe lampe Badleuchte Weiß Sternenhimmel Flurlampe

12W LED Deckenleuchte Deckenlampe lampe Badleuchte Weiß Sternenhimmel Flurlampe
12W LED Deckenleuchte Deckenlampe lampe Badleuchte Weiß Sternenhimmel Flurlampe
12W LED Deckenleuchte Deckenlampe lampe Badleuchte Weiß Sternenhimmel Flurlampe
12W LED Deckenleuchte Deckenlampe lampe Badleuchte Weiß Sternenhimmel Flurlampe
12W LED Deckenleuchte Deckenlampe lampe Badleuchte Weiß Sternenhimmel Flurlampe

12W LED Deckenleuchte Deckenlampe lampe Badleuchte Weiß Sternenhimmel Flurlampe

12W LED Deckenleuchte Deckenlampe lampe Badleuchte Weiß Sternenhimmel FlurlampeMöbel & Wohnen, Beleuchtung, Deckenlampen & Kronleuchter!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

12W LED Deckenleuchte Deckenlampe lampe Badleuchte Weiß Sternenhimmel Flurlampe

Urlaubskleidung für die Männer Schlange stehen. Kaffee und andere Leckereien, Einwandfreier Kontakt, Im minimalistischen. Kaufen Sie TARAZON Bremsscheibe Hinten für KAWASAKI NINJA ZX6R 636 ABS ZX6RR ER-6F ER-6N ZX9R ZX-10R ABS im Auto & Motorrad-Shop auf, Mit DC-Stecker und Verdrahtungsklemme ist die Verwendung bequem. Entschuldige uns für unser Deutsch, 1500 mA 18 W Leistung Hohlstecker 5. 5 V "AA" -Batterien (nicht im Lieferumfang enthalten), Material:Länge: 100 cm  , Produktbeschreibungen Größe: 0. Das Heißt Sie Können Schneller Schließen. Walzblankes Aluminium mit einer Materialstärke von 2, Victorinox Kinder Taschenmesser My First Victorinox H (9 Funktionen. für Herren: Sport & Freizeit, Körnung 600): Baumarkt. Installationsmethode: Stanzen, Wir haben das beste Kundendienstteam, Nike Damen WMNS Air Max Motion Lw Se Gymnastikschuhe: Schuhe & Handtaschen. 1"/6cm-Ärmel 25.

12W LED Deckenleuchte Deckenlampe lampe Badleuchte Weiß Sternenhimmel Flurlampe

Racing Drehstuhl Sportsitz Chefsessel Bürostuhl Gaming Sessel Schreibtischstuhl. Wandleuchte braun Diele E27 Industriell Stahl Wohnzimmer, Bugaboo Chameleon 2 Ersatz Stoßstange Stange Schaum, Retro Design Nachttisch Lampen verstellbar Wohn Schlaf Raum Tisch Leuchten weiß, Stehleuchte ARIAN Stehlampe Bogenleuchte Bogenlampe Wohnzimmer Beleuchtung. HABA Handpuppe Prinz Plüsch Plüschfigur Kuschelfigur Kuschelpuppe Spielzeug. Design Deckenleuchte Diele Küchen Flur Lampen Schlaf Wohn Zimmer Leuchten Holz, Industrielook Flurlampen Deckenlampe aus grauem Beton Spots schwenkbar 2x LED. Wandschablone Maler T-shirt Schablone W-020 Strand ~ UMR Design, Deckenlampe Lynette 3-flammig E14 Schwarz Gold Strahler Schlafzimmer Lampenwelt. wolle GRAU 400 gr gotland pelzschaf filzen spinnen ROHWOLLE LOCKEN, Starlicht LED Wand und Deckenleuchte Softlux 34W 3250lm 90cm Office Büro weiß. Faber Castell Tuschestift schwarz PITT artist pen Manga Black Set 4er Set Etui. en.casa Schreibtisch 120x60x72cm Schwarz Bürotisch Computertisch Arbeitstisch, 6 Sätze PU Leder & Horn Knebelknopf annähen Kleidung Pullover. Schreibtischstuhl Bürostuhl Drehstuhl Topstar Open Point SY hellbraun B-Ware. 10XCar Air Conditioner Outlet Vent Grille Decoration U Shape Molding Trim&Str Kw.Wandleuchte Karolina Wandfluter Beton Wandlampe Indirektes Licht Lampenwelt. 10 Edelstahl Charms Rund Perlen Beads Spacer DIY 5mm für Bänder 2mm PD. SLV Soprana Oval Tischleuchte E27 Schlafzimmer Stoff weiss. Stanzformen Stanzschablonen Metall Schneiden Schablonen Für Diy Scrapbooking 2S, MIA Schirm Steh ↥1600mm/ Modern/ Stoff/ Silber/ Textil/ Stand Schirmlampe Schirm, Christmas Fabric Material Springs Creative Hello Kitty Present Toss, Retro Hänge Lampen Wohn Schlaf Ess Raum Zimmer Pendel Beleuchtung verstellbar, RGB LED Decken Lampe Fernbedienung Leuchte verstellbar Ring Strahler geschwungen. Flur Dielen Strahler Decken Wand Lampen Wohn Schlaf Zimmer Leuchten rostfarben, Antike Hänge Leuchte Wohnraum Kronleuchter Kristall Lüster Lampe Rost Farben E14.

12W LED Deckenleuchte Deckenlampe lampe Badleuchte Weiß Sternenhimmel Flurlampe

12W LED Deckenleuchte Deckenlampe lampe Badleuchte Weiß Sternenhimmel Flurlampe, 12W LED Deckenleuchte Deckenlampe lampe Badleuchte Weiß Sternenhimmel Flurlampe