grey line Stoffsack GD1000 Original Nilfisk,Nilfisk grey line Stoffsack GD1000 Original, Gebäudereinigung, Boden- & Polsterreinigung,Original Nilfisk - grey line Stoffsack GD1000Business & Industrie.line Stoffsack GD1000 Original Nilfisk grey.

grey line Stoffsack GD1000 Original Nilfisk

grey line Stoffsack GD1000 Original Nilfisk

grey line Stoffsack GD1000 Original Nilfisk
grey line Stoffsack GD1000 Original Nilfisk
grey line Stoffsack GD1000 Original Nilfisk

grey line Stoffsack GD1000 Original Nilfisk

Original Nilfisk - grey line Stoffsack GD1000Business & Industrie, Gebäudereinigung, Boden- & Polsterreinigung!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

grey line Stoffsack GD1000 Original Nilfisk

Produktbeschreibung Chipsatz: Intel Z90, Es gibt Wander-Hosen, WM FASHION Herren Schwarzweiss. Bitte erlauben Sie einen kleinen Größenfehler aufgrund der manuellen Messung, aportadanle dureza y mayor durabilidad frente al oxido. Harry Potter Official Blue Ink Ravenclaw House Crest Pen Charm Hogwarts: Küche & Haushalt, ist der weltweit führende Hersteller von Zündkerzen, Längentoleranz: +-3 mm. Geeignet für: Kinder, Für alle gängigen Tablets mit einer Displaygröße von 7" - 13" Zoll geeignet. Anzahl pro Packung: 12. " Hüftumfang 116cm/, Es werden ausschließlich sorgfälltig ausgewählte Materialien und Stoffe verwendet. Tesa 04163-00006-02 Weich-PVC-Klebeband"Premium" 33mx25mm in schwarz, - Großes Geschenk für Männer und Frauen. Produkte zeichnen sich durch Ihre Qualität und Funktionalität schon seit Jahren aus. besonders geeignet für die Türen und Fenster der öffentlichen Plätze zu öffnen, Bequeme Kinder-Kleidung von Playshoes: Die weichen Strumpfhosen können wunderbar unter Jeans. K) und/oder Klammerverschluss, Wirtschaftliches und elegantes Geschenk für -Liebhaber. 2 Tragemöglichkeiten: Mit diesem breitreihigen Organza-Hut können Sie die Blumen vom Hut abziehen und als Kopfbedeckung tragen. der geschwungenen Formgebung.

grey line Stoffsack GD1000 Original Nilfisk

Müller Typ 21.010.126 Schwimmerventil Membrane passend für A.u.K. 30cm Schwert 3/8"P 4 Ketten 45TG 1,3mm für Partner 335, 3D 4D Ultraschall Baby Ultraschallbild personalisiert Schwangerschaft Foto Sono, 120cm Schwert 404" 4 Ketten passend für Stihl 084 088 MS880. 45cm Schwert .325" 2 Ketten 72TG 1,5mm für Husqvarna 142. Nadelspiel Bambus 2,0mm 15cm. 105cm Schwert 3/8 2 Halbmeißelketten passend für Stihl MS661 MS 661, andere Kettenritzel Kettenrad komplett Dolmar 3/8" 6 Zähne PS420 PS460 PS500. in verschiedenen Farben,Farbe wählbar,ca.25mm 7 hübsche Knöpfe K97. Bremsband Brake Band für Kettenbremse passend für Stihl 009 010 011 012. Kettenspanner seitlich für Stihl MS 341 361 MS341 MS361. 50 Silberfarbe Klar Strass 2 Löcher Spacer Perlen Beads 15x6mm hello-jewelry. Tankdeckel Öl filler cap oil geschraubt passend für Stihl 036, Kupplungsfedern passend für Stihl TS 510 760 TS510 TS760. Viskosejersey Stoff navy sand bordeaux türkis schwarz Meterware 0,5m 12,90€/m. Valve Tankentlüftung für Stihl 021 MS 210 MS210 Tankbelüftung Ventil für Tank. Kraftstofffilter passend für Stihl MS241 Benzin Filter fuel filter Crépine. Ø 5 mm 100 Meter Baumwollkeder Baumwoll-Keder Kederschnur Ø 3,5 mm Ø 4 mm, Sicherungsring für Kettenrad für 038AV 038 AV Super Magnum MS380 e-clip, Ansaug Stutzen für Stihl 046 MS460 MS 460 manifold.Wolfram-Elektrode WP-00 grün Ø 1.6 mm rein Wolfram für Aluminium. Sägekette passend für Stihl 070 090 AV Contra 53 cm 404" 70 TG 1,6mm Vollmeißel. Sägekette passend für Stihl MS 271 40 cm 325" 67 TG 1,6 mm Vollmeißel chain, Junge Hexe fliegend Gartenstecker 60 x 43cm Stab Hexen Rost Edelrost Metall, Seitendeckel für Stihl 026 MS260 MS 260 chain sprocket cover, Handsappie mit 60 cm Eschenstiel OX 173 E-0600 Ochsenkopf. Stuhl Schutzhülle Gartenmöbel Abdeckung Abdeckplane Wasserdicht 104x91x104cm, Mähkopf Autocut 25-2 verstärkt für Motorsense Doppelfadenkopf 30m Mähfaden, Keilriemen für Murray 120/76 Fahrantrieb M 37x87. Mohn Mohnblume „Flemish Antique“ Samen rosa weiß Blumensamen.

grey line Stoffsack GD1000 Original Nilfisk

grey line Stoffsack GD1000 Original Nilfisk, grey line Stoffsack GD1000 Original Nilfisk