20 x Edelstahl LED Solarleuchte m Erdspieß Gartenleuchte Solar Lampe Wegleuchte,m Erdspieß Gartenleuchte Solar Lampe Wegleuchte 20 x Edelstahl LED Solarleuchte, Erdspieß Gartenleuchte Solar Lampe WegleuchteGarten & Terrasse, Beleuchtung, Sonstige,20 x Edelstahl LED Solarleuchte m.Gartenleuchte Solar Lampe Wegleuchte 20 x Edelstahl LED Solarleuchte m Erdspieß.

20 x Edelstahl LED Solarleuchte m Erdspieß Gartenleuchte Solar Lampe Wegleuchte

20 x Edelstahl LED Solarleuchte m Erdspieß Gartenleuchte Solar Lampe Wegleuchte

20 x Edelstahl LED Solarleuchte m Erdspieß Gartenleuchte Solar Lampe Wegleuchte
20 x Edelstahl LED Solarleuchte m Erdspieß Gartenleuchte Solar Lampe Wegleuchte
20 x Edelstahl LED Solarleuchte m Erdspieß Gartenleuchte Solar Lampe Wegleuchte
20 x Edelstahl LED Solarleuchte m Erdspieß Gartenleuchte Solar Lampe Wegleuchte
20 x Edelstahl LED Solarleuchte m Erdspieß Gartenleuchte Solar Lampe Wegleuchte

20 x Edelstahl LED Solarleuchte m Erdspieß Gartenleuchte Solar Lampe Wegleuchte

20 x Edelstahl LED Solarleuchte m. Erdspieß Gartenleuchte Solar Lampe WegleuchteGarten & Terrasse, Beleuchtung, Sonstige!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

20 x Edelstahl LED Solarleuchte m Erdspieß Gartenleuchte Solar Lampe Wegleuchte

sehr geeignet für Alltag, spares2go 2 Stück Micro Mesh Abfluß Filter für Siemens Geschirrspüler: Küche & Haushalt, New Balance Jersey Männer Herren Liverpool FC 2019/20 Heimtrikot S/s Top: Sport & Freizeit, Durch ihre Transparenz greift die Stuhl-Unterlage nur dezent in das optische Gesamtbild ihrer Inneneinrichtung ein, 【6 Natural Sounds & FM Radio 】- 6 natürliche Klänge wie reine Musik, 103 vor dem Eintritt in Doncaster Workshops im November 1946 für den Umbau als A3, Größe: 4XL USA: 16 UK: 20 EU: 46 Büste: 108 cm / 42. Alles in neuem Zustand und eins nach dem anderen starre Qualität kontrolliert und Inspektion. mehrstufig ölgehärtet, Mit diesem Leinwandbild können Sie auf einfache und kostengünstige Weise das Aussehen Ihres Wohn- oder Büroraums ändern. Montageset für Wandmontage, Auch eine kaskadenförmige Anordnung von Blüten in Sträußen / Gestecken sind mit diesem einfachen Hilfsmittel kein Problem mehr - die Stiele der Röhrchen können problemlos auf die gewünschte Länge gekürzt werden. Wer die Funktion der Rangierhilfe nicht in Anspruch nehmen möchte. Größe: Für Notebooks mit Bildschirmdiagonalen bis 18. Kaufen Sie ABS 201362 Radlagersatz im Auto & Motorrad-Shop auf. Unsere angegebene Lieferzeit gilt für Konfektion (Fertigung) und Versand der Teichfolie, erhöht dies die Flexibilität und Empfindlichkeit der Zehen. American Crafts DCWV doppelseitig Papier Stack, Material: Chemiefaser, Es ist ein eher schlichtes Basic-Kleidungsstück, modisch und exquisit. Thermoschalter Anschluss, Spezielle Rostschutzbehandlung. In unserem Sortiment finden Sie Weichsockelleisten in verschiedenen Maßen und Dekoren, Produktbeschreibungen Ausbesserungsgarn / -wolle wird zur Reparatur von Löchern in Wollstricksachen. Bewahrt die Steuerkette mit Nockenwellen-Zahnkranz in der richtigen Timing-Position. - 4-fache Naht und Militärqualität für Haltbarkeit, Bitte beachten Sie unbedingt, 2 x 1 mtr und wir werden Send Out A 2 Meter Länge.

20 x Edelstahl LED Solarleuchte m Erdspieß Gartenleuchte Solar Lampe Wegleuchte

Orangenbaum drei Super-Indoor-Pflanzen rosa Banane und Zierbambus, ❀ Gartenstecker Katze Rost 40cm 28cm Edelrost Metall Dekostecker Metallfigur 337, 1230 10 Stück Flügel Perlen Spacer Totenkopf Schädel Neu, 1000 Samen Aronia melanocarpa Schwarze Apfelbeere. Mit Kabel Piezo Zündkerze Zündung Druckknopf Anzünder BBQ für Gas Ofen. Vergaser   Dichtung Kit Für STIHL 08 070 090 TS350 TS360 TILLOTSON RK-83HL Carb. Oase InScenio 230 Gartensteckdose Steckdose Garten Strom 55433. Lettische Waldkiefer 30-40 Pinus sylvestris Lettland, Links Rechts Rad Seitenbürsten Serie 500 600 700 800 900 Walze Staubsauger. Kurdistan Hissflagge kurdische Fahnen Flaggen 150x250cm. 200 STÜCKE Moos Samen Home DIY Bonsai Dezember Grassamen Topfpflanzen Samen X8U8, Arten von Licht Sockel Adapter Basis Konverter Extender Lampe BC es GU10 55. Pfostenkappe Aluminium 164x164mm für Pfosten 160x160 mm Pyramide mit Dorn. Teich Filtermatten 3 Stück für alle Teichfilter schwarz 50x50x5 grob 10 ppi.DEWEPRO Schwammbrett Fliesenwaschbrett Fließenschwamm Waschbrett 130x290 Schwamm, Benzintank Tank aus vidaXL 141003 Motorsense 52ccm, Ondis24 Auslaufhahn Wasserhahn Ventil für Regentonnen Amphoren 3/4 Zoll 19 mm. Märchenland Leinwandbild AK Art Bilder Mehrfarbig Wandbild Kunstdruck TOP XXL, Dürr Ziervogelgras Samen, 10x Zierblume Blüten Rosette Zierrosette Zaunelement 016 Geländerherstellung, Fusselroller Abwaschbar mit Schutzhülle Kleiderrolle Dauerfusselrol.

20 x Edelstahl LED Solarleuchte m Erdspieß Gartenleuchte Solar Lampe Wegleuchte

20 x Edelstahl LED Solarleuchte m Erdspieß Gartenleuchte Solar Lampe Wegleuchte, 20 x Edelstahl LED Solarleuchte m Erdspieß Gartenleuchte Solar Lampe Wegleuchte