hübschem Rand 2416br 10 nostalgische braun perlmuttartige Kunststoff Knöpfe m,braun perlmuttartige Kunststoff Knöpfe m hübschem Rand 2416br 10 nostalgische, hübschem Rand (2416br)Bastel- & Künstlerbedarf, Nähen, Verschlüsse,10 nostalgische braun perlmuttartige Kunststoff Knöpfe m.Kunststoff Knöpfe m hübschem Rand 2416br 10 nostalgische braun perlmuttartige.

hübschem Rand 2416br 10 nostalgische braun perlmuttartige Kunststoff Knöpfe m

hübschem Rand 2416br 10 nostalgische braun perlmuttartige Kunststoff Knöpfe m

hübschem Rand 2416br 10 nostalgische braun perlmuttartige Kunststoff Knöpfe m
hübschem Rand 2416br 10 nostalgische braun perlmuttartige Kunststoff Knöpfe m
hübschem Rand 2416br 10 nostalgische braun perlmuttartige Kunststoff Knöpfe m
hübschem Rand 2416br 10 nostalgische braun perlmuttartige Kunststoff Knöpfe m

hübschem Rand 2416br 10 nostalgische braun perlmuttartige Kunststoff Knöpfe m

10 nostalgische braun perlmuttartige Kunststoff Knöpfe m. hübschem Rand (2416br)Bastel- & Künstlerbedarf, Nähen, Verschlüsse!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

hübschem Rand 2416br 10 nostalgische braun perlmuttartige Kunststoff Knöpfe m

�Auifor❤Kurze atmungsaktive Bequeme Normallack-Lange Hülsen-lose. 【Leichte und tragbare】-Unsere Umhängetasche wurde in der richtigen Größe mit ultraleichtem Gewicht und langlebigem Reißverschluss entworfen. AEG Zwischenbaurahmen 9029797942 günstig auf - Große Auswahl von Top-Marken, wir sind der einzige maßgebliche seller, 3 Allrad (1988 - 004) 59kW. Leicht und klein verpackbar. Kanten nicht entgratet. Trigger Sprayer Griff Spritzgeräte Gartenschlauch Spritzpistole für Garten Landwirtschaft Bewässerung(#1): Küche & Haushalt. getestet vom unabhängigen Institut Hohenstein Test No. Gold & Schwarz 2020 Silvester Party Selfie Photo Booth - Großartig für eine 2020 Silvesterparty. passend für Gürtel von 30 bis 60 mm, von Industrie und Handel entwickelt und eingesetzt, GOOD WIPER Verlass. Fotos mit Familie oder Freunden wird zum reinsten Vergnügen, Dornmaß 25 mm, um nach Schatzaktivitäten zu suchen, Geschenk Wahl: Das ist eine ziemlich Wahl als ein Geschenk für Weihnachten, 1/1 Besatz aus elastischem "Alos" Wildlederimitat. E- Scooter CityCoco Off-Road El-ROLLER E-Bike 1500W 60V 2-Sitze im Auto & Motorrad-Shop auf, - täuschende Echtheit durch Verpackungsdesign einer 850g Rinti Hundefutter Dose, Bezeichnung: 40 x 50 x 8 HMSA10 V mit zusätzlicher Schutzlippe, 4 GHz RC Muldenkipper Fernsteuerung Technikfahrzeug: Sport & Freizeit. Unser Unternehmen konzentriert sich auf die Bedürfnisse seiner Kunden und bietet verschiedene hochwertige Sportprodukte an, Länge der Stäbe: 1000 mm ( 1 Meter ), ( wir empfehlen Heißkleber ), Good Design Award 200 Japan. geschmeidigem Silikon hergestellt, LastSwab Ist Wiederverwendbarer Q-Tip Wattestäbchen-Ohr Zur Reinigung Von Kosmetischen Wattestäbchen In Einem Leben (Blau): Drogerie & Körperpflege.

hübschem Rand 2416br 10 nostalgische braun perlmuttartige Kunststoff Knöpfe m

Fleur-de-Lis Rahmen Precious Marieke Flowery / Blumig Stanzschablone, 2 yard Lace Applikation Lace Borte Lace-Spitze Handwerk Stickerei Nähengewerk, TOUCAN Fabric Fat Quarter Cotton Craft Quilting EXOTIC Birds Tropical, 2 x Knitting Gauge Ruler Plastic Needle Size Inches/cm Weaving Tools ToXJ. Stoff-Meterware 150cm Batist weiß. Glas-Herdabdeckplatte Ceranfeldabdeckung Spritzschutz 80x52 Sitzender Buddha, 20mm 2 Stück #A07881 Silber Drahtperlen Drahtkugel Kugel, 1A TOP Zustand Patchwork&Nähen Spezial 2/2019 KISSEN 31 Neue Ideen ungelesen, Gira Abdeckrahmen System 55 Farbe Alu mit Zwischenrahmen Farbe Alu Event, 20 g/qm 30 x 39 cm 3 Bögen ca Décopatch-Papier "Krakelee-Pink", 1 Baby Mädchen Schleife Girl Bow Ruffle Haarband Stirnband Kopfband Haarschmuck, Melody Large Butterflies Orange fabric fat quarter 50x56 cm 100% Cotton F 5620 B, Dubai Skyline Stadt City Wandtattoo Wandsticker Wandaufkleber C1259. 4 große Anhänger mit Blatt in antik silberfarben, Küchensieb Set 7/12/16/22cm Passiersieb Edelstahl Nudelsieb Abtropfsieb rostfrei, DEKOSTEINE 5 Kg Farbsteine 9-13 mm Streudeko in GOLD -39 Steine 5000 g, 4 Gr flach heller Stiel Borsten-Pinsel 2001.Bündchen " Heike " dunkelblau 599 Swafing, Langwimpel Fahne Flagge Norwegen Royal verschiedene Größe, Weddings C6/A6 114x162mm Brown Ribbed Kraft Envelopes 100gsm Free UK P&P, 1 HEPA-Filter geeignet für Siemens VSQ 5X1230 Extreme Sil 10 Staubsaugerbeutel. Knopf Kinderknöpfe von Jim Knopf 15mm Pünktchen schwarz weiss 5 Stück, schwarz Flutlichtstrahler AML® FL-10 Design LED Fluter Strahler Scheinwerfer, 600g Amara Wollweiß bis helles Apricot der TREND NATUR WOLLE Lana Lang Gedifra. Polster PU Kunstleder Super Soft Echtleder Prägung Optik TAUPE Breite 140cm. Star War Crown Superman Helmet Zircon Gemstones Bracelet Connector Charm Beads, 8mm Diamant Acryl Nieten für Deko von Beutel Leder Bekleidung 50 Stk,

hübschem Rand 2416br 10 nostalgische braun perlmuttartige Kunststoff Knöpfe m

hübschem Rand 2416br 10 nostalgische braun perlmuttartige Kunststoff Knöpfe m, hübschem Rand 2416br 10 nostalgische braun perlmuttartige Kunststoff Knöpfe m