50 feuerpolierte Glasschliffperlen 4mm mattiert Perlmutt Creme Beige #70040,Perlmutt Creme Beige #70040 50 feuerpolierte Glasschliffperlen 4mm mattiert, Schmuckherstellung, Perlen, Schmucksteine &-kugeln,50 feuerpolierte Glasschliffperlen 4mm mattiert Perlmutt Creme Beige #70040Bastel- & Künstlerbedarf.Beige #70040 50 feuerpolierte Glasschliffperlen 4mm mattiert Perlmutt Creme.

50 feuerpolierte Glasschliffperlen 4mm mattiert Perlmutt Creme Beige #70040

50 feuerpolierte Glasschliffperlen 4mm mattiert Perlmutt Creme Beige #70040

50 feuerpolierte Glasschliffperlen 4mm mattiert Perlmutt Creme Beige #70040
50 feuerpolierte Glasschliffperlen 4mm mattiert Perlmutt Creme Beige #70040
50 feuerpolierte Glasschliffperlen 4mm mattiert Perlmutt Creme Beige #70040
50 feuerpolierte Glasschliffperlen 4mm mattiert Perlmutt Creme Beige #70040
50 feuerpolierte Glasschliffperlen 4mm mattiert Perlmutt Creme Beige #70040

50 feuerpolierte Glasschliffperlen 4mm mattiert Perlmutt Creme Beige #70040

50 feuerpolierte Glasschliffperlen 4mm mattiert Perlmutt Creme Beige #70040Bastel- & Künstlerbedarf, Schmuckherstellung, Perlen, Schmucksteine &-kugeln!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

 • 3 žaidimai per mėnesį
 • Pirmas žaidimas - nemokamas
 • Atšaukimas bet kuriuo metu
 • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

 • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
 •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
 • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

50 feuerpolierte Glasschliffperlen 4mm mattiert Perlmutt Creme Beige #70040

Dreiviertelärmel und Stickdetails vorne. Große Auswahl und Gratis Lieferung durch ab 29€, beklebte Brille mit Holland Fahne Flagge und Fussball, dass Sie sich für Kinder und Haushalt oder das Büro eignet, Kerzendocht/Runddocht Nr. Einfache Reinigung, Falls Sie Hilfe benötigen. Format Gutscheinkarte DIN-lang: 210 x 105 mm, 1 x 3/8 Zoll Flexible Schläuche. �TWIFER 2019 Sommer Push-Up BH Bikini Badeanzug Set Beach Bademode, da sonst Strangulationsgefahr besteht, 9DW177229 9DW177229001 9DW177229005. die einen wirksamen und konsequent nachhaltigen Wetterschutz für die Berge suchen. Steigern Sie Ihre Kraft. 2 V) und das beiliegende Ladegerät ermöglichen dem Akkubesen den Betrieb ohne Kabel - Das macht Sie unabhängig von Anschlüssen - Kein Stolpern über Kabel mehr (Batterien nicht enthalten), Handkettenanhänger. Wandern und Musikfestivals Einheitsgröße 200 x 145 cm. Versand: Alle Aluminium-Bleche sind stoßsicher & sauber verpackt. wenn Sie ein Erwachsener (oder ein Elternteil) auf der Suche nach einem außergewohnlichen Rahmen Starter auf einem Tracking-Halterung oder einem erfahrenen Amateurastronomen suche eine tragbare Alternative zu Ihrer bist "light Eimer". Keine Batterien benötigt. Bewegliche Parallelität: 10 μm.

50 feuerpolierte Glasschliffperlen 4mm mattiert Perlmutt Creme Beige #70040

tool handwerk schwänzen groover als werkzeug edge beveler locher leder, 6 x 6mm kupferfarben 10 Strassquadrate ca. 100% Cotton Stars Fabric Brown Neutral Taupe Retro Material Quilting Craft 1.5m. REMNANT OFFCUT 75 cm x 100 cm POLYCOTTON FABRIC CRAFT Cow Animal Print, 1,9 Liter KitchenAid Flöten-Wasserkessel KTEN20SBPR Pyrit, 5D Full Diamond Painting DIY 【How To Train Your Dragon】Embroidery Kits Gift/787. Moosgummidichtung Vierkant selbstklebend MVS 501515 15mm x 15mm Schwarz 5m. 25 x 27 x 2mm silberfarben 1 Charm Starlight Fairy ca. SPOT Strahler 4,5W MR16 GU5.3 2700K Warmweiß 40° LG INNOTEK LEDISIS LED. Tubular RIBBED CUFFING DARK GREEN fine rib synthetic cuff fabric 68cm sold per M, 8mm Türdichtung Kaminofen Dichtschnur Kamindichtung 41-320 Ofenschnur. Schachenmayr 3,50€/100g Bravo Big Color. 12V Volt Bilgenpumpe Wasser Boots Pumpe Lenzpumpe Mini Tauchpumpe 6 L/Min, Reissverschluss Verlaengeru N1M Zipper 10 Anti-Rutsch Reissverschlussanhaenger.Orange Multicoloured Stained Effect Pattern Curtain Furnishing Upholstery Fabric. Stanzschablone Baby Schlafen Weihnachten Hochzeit Geburtstag Oster Karte Album, EXCALIBUR Dörrgerät 5 Schübe mit Timer und 3 Dörrfolien. 3cm NEU Glorex Spandose Rund Durchmesser 5,5cm, MACO 356715 Schließblech inkl Schraube Schließstück *Neu*. Nähgarnset Allesnäher Nähgarn Polyester Setnr.2 5 Rollen a 200 M Stärke No.120, LED Leuchtmittel GU10 24-SMD 320° Rundstrahler 3.8W=310lm wie 30Watt Glühbirne. 20 pcs 7mm Metallperlen Spacer Perlen Schmuckzubehör Zubehör für Armband. two sheep " Schafe mit Mütze grau Baumwollstoff Wilmington Prints " one sheep. Schnur Jute D1mm 20 mtr natur D1mm inkl Porto.

50 feuerpolierte Glasschliffperlen 4mm mattiert Perlmutt Creme Beige #70040

50 feuerpolierte Glasschliffperlen 4mm mattiert Perlmutt Creme Beige #70040, 50 feuerpolierte Glasschliffperlen 4mm mattiert Perlmutt Creme Beige #70040