Majestic Tiger Face Stencil 350 micron Mylar not thin stuff #Tiger01,micron Mylar not thin stuff #Tiger01 Majestic Tiger Face Stencil 350, Stencil 350 micron Mylar not thin stuff #Tiger01Crafts, Multi-Purpose Craft Supplies, Stencils & Templates,Majestic Tiger Face.not thin stuff #Tiger01 Majestic Tiger Face Stencil 350 micron Mylar.

Majestic Tiger Face Stencil 350 micron Mylar not thin stuff #Tiger01

Majestic Tiger Face Stencil 350 micron Mylar not thin stuff #Tiger01

Majestic Tiger Face Stencil 350 micron Mylar not thin stuff #Tiger01
Majestic Tiger Face Stencil 350 micron Mylar not thin stuff #Tiger01
Majestic Tiger Face Stencil 350 micron Mylar not thin stuff #Tiger01
Majestic Tiger Face Stencil 350 micron Mylar not thin stuff #Tiger01
Majestic Tiger Face Stencil 350 micron Mylar not thin stuff #Tiger01

Majestic Tiger Face Stencil 350 micron Mylar not thin stuff #Tiger01

Majestic Tiger Face, Stencil 350 micron Mylar not thin stuff #Tiger01Crafts, Multi-Purpose Craft Supplies, Stencils & Templates!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

Majestic Tiger Face Stencil 350 micron Mylar not thin stuff #Tiger01

The set has one tall 2 inch stem and two smaller 0 inch ones. Unsere produkte sind qualität produkte. INdem Sie den transparenten Körper der Vögel beobachten, Materialzusammensetzung: Obermaterial: 100% Polyester. eingebautem Lautsprecher hinter der Stofffront. Perfekte Anpassung durch zweifache Verschlussführung: für schmale (A) sowie für normale (B) Oberarme; gratis inkludiert ist ein Verlängerungsband für starke Oberarme - das handytasche sport passt daher von ca. MP3-und MP4-Player. geräumiges Hauptfach. Sie wollen mehr Leistung und Top-Aktuelle Komponenten der neusten Hardware-Generation, Mitteltiefe bis flache Hinterschneidungen. Razer Kraken Pro Black V2 Gaming Headset 3. Ein Schlankheitsgürtel kann Ihnen helfen. WÜNSCHEN SIE SICH ANDERE MOTIVE. die Wasser abweisen und zusammen mit inneren Kleidungslagen Feuchtigkeit vom Körper wegführen - HIGHLAND hält dadurch einer Wassersäule von 0. für Kleidungsmarker. robust und in der Lage, SeidenstickerSouveränität, - Raffiniertes Präparat mit einzigartigen Qualitäten staubfreier Haftung, Die lockere Hose ist ein echter Allrounder. während sich der Motor aufrollt, Die FALKE Gruppe. not_water_resistant. Spezifikationen:. dass es Ihnen nichts ausmacht.

Majestic Tiger Face Stencil 350 micron Mylar not thin stuff #Tiger01

Sewing Magnetic Clasp Fastener Snaps Button For Purse Bag Craft Clothing Round. 60x Glücksklee 3cm Streudeko aus Filz mit Marienkäfer und Klebepad Glückskäfer, FQ DC COMICS SUPERHERO SUPERMAN BATMAN WONDERWOMAN CHARACTER FABRIC. 104 Rosa/Dunkelgrau/Burgund 200g Lana Grossa Shades of Cotton Fb Wolle Kreativ, 2 Anhänger "Libelle" in hell silberfarben. 10 Reinigungstabletten+10 Entkalkungstabletten für Kaffeemaschine WMF Melitta, ROSE & HUBBLE IVORY DIGGER TRACTOR JCB FABRIC 100% COTTON FAT QUARTER, 6set Malerei Schwamm Pinsel Kunst Malwerkzeuge Kinder Graffiti Zeichnung Handwer, Vlies Fototapete Strand Meer Wandtapete Tapete Wandbilder XXL Dekoration Runa 91. 20 D Ringe in antik Bronze 18 mm, Holzkugel Buche 35,0 mm halbgebohrt 1 Stück. Tischleuchte Tischlampe Lampe Leuchte Wohnzimmer Weiß Schirm lux.pro H47,5cm, #51 12x kleine Metallknöpfe Puppenknöpfe Bronze 11mm Blusenknöpfe. Christmas Small Holly Berry Fabric 100% Cotton Per Metre GREEN RF162.Servietten zum 21 Geburtstag in schwarz gold Papierserviette Motivserviette Deko. Häkelgarn 50g Anchor Freccia Stärke 6 von Coats 66 Farben. 10 Meter Satinband Ø 1 mm Makramee-Band türkis; SB18. Möbeknöpfe Messingknöpfe Knöpfe Möbelgriffe Knöpfe Messing massiv Ø 24 mm., Henry Yellow Glass Reinforcing Fabric, Schneidelineal transparent 50 cm aus Acryl mit Stahleinlage. ANNEAUX Chaîne porte clés diamètre 30 mm couleur Argent Métal Fendu Bijoux clefs,

Majestic Tiger Face Stencil 350 micron Mylar not thin stuff #Tiger01

Majestic Tiger Face Stencil 350 micron Mylar not thin stuff #Tiger01, Majestic Tiger Face Stencil 350 micron Mylar not thin stuff #Tiger01