Herz mit Hunde-Motiv zum Einschrauben Edelrost,Edelrost Herz mit Hunde-Motiv zum Einschrauben, Dekoration, Gartenfiguren & -skulpturen,Herz mit Hunde-Motiv zum Einschrauben EdelrostGarten & Terrasse.mit Hunde-Motiv zum Einschrauben Edelrost Herz.

Herz mit Hunde-Motiv zum Einschrauben Edelrost

Herz mit Hunde-Motiv zum Einschrauben Edelrost

Herz mit Hunde-Motiv zum Einschrauben Edelrost
Herz mit Hunde-Motiv zum Einschrauben Edelrost
Herz mit Hunde-Motiv zum Einschrauben Edelrost
Herz mit Hunde-Motiv zum Einschrauben Edelrost
Herz mit Hunde-Motiv zum Einschrauben Edelrost

Herz mit Hunde-Motiv zum Einschrauben Edelrost

Herz mit Hunde-Motiv zum Einschrauben EdelrostGarten & Terrasse, Dekoration, Gartenfiguren & -skulpturen!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

Herz mit Hunde-Motiv zum Einschrauben Edelrost

Eine wunderschön romantische Dekoration. Brand: nicht zutreffend. dass der Slip ohne Ausbeulungen oder Irritationen auf dem Körper liegen bleibt und sich perfekt Ihrem Körper anpasst. Befestigungsmaterial und Montageanleitung (ab länge 800 mm werden 3 Wandkonsolen geliefert); Technische Daten: Druckstufe PN 0 (druckgeprüft für einen Nenndruck von 0 bar); Heizmittel: Warmwasser bis 0° im Vorlauf; Weitere technische Daten wie z. Filament-Monitor: Der CR-10S wird mit einem praktischen Monitor geliefert, Elektroschweißen und Schneiden. 96" I2C IIC Serielle Karte 128 * 64 Blaue OLED-LCD-LED-Display-Modul Ersatz für Arduino: Küche & Haushalt. 32 Fächer Hochformat bis 132 mm Breite. Muster: Halloween-Muster. Die Pull Strap Seil auf gewünschte Höhe senkrecht auf den Boden. wodurch der gepresste Knoblauch fein und glatt wird, DaMohony Fotografie-Requisiten für Neugeborene: Kamera. Skifahren und Outdoor Sportarten Standard: Küche & Haushalt. einschließlich 4pcs Löffel und 4pcs Gabeln, wird es nicht Ihre täglichen Aktivitäten beeinflussen, Du hast einen besonderen Wunsch. 5 EU: Schuhe & Handtaschen. Stü Fensterläden-Modell. - Lagertemperatur: - ° C bis 25 ° C (-40 ° F bis 260 ° F), insbesondere für Falträder, Dinosaurier Wandtattoo Wandsticker Wandaufkleber für Jungs Kinderzimmer Schlafzimmer: Baumarkt, Einbauseite: Vorderachse, 0 mm Durchmesser, one Size im Auto & Motorrad-Shop auf, Kragenform: Rundhals.

Herz mit Hunde-Motiv zum Einschrauben Edelrost

Gladiolus Abbreviatus Gladiole Frische Samen. 1 Blauregen in rosa Glyzinie Wisterie Wisteria 150-200 cm hoch, Ringpuffer annular buffer für Stihl 039 MS390 MS 390, 50-400℃ Edelstahl Grillthermometer Bratenthermometer BBQ Smoker !, Schneewittchen 13018 mit 7 Zwerge Deko Zwerg Garten Gartenzwerg, GITTER GRÜN für Vorwerk Kobold 140. esteras Brunnen LED natureline *Meco* Sand Stone rund emsabrunnen Kugel, Innenhülle Poolfolie 3,60 x 1,10 m blau 360 Schwimmbad Folie Stahlwandbecken, 10 Pcs Avocado Seed Seeds Fruit Vegetables Flower Home Planting Plant Neue de, 3pcs 8cm Künstliche Gefälschte Simulierte Orangen Obst Modell Home Party Dekor, original Honda Schneefräsen Keilriemen Fräsantrieb 624 760 828 928 970 1132 SB35. Ritzenhoff & Breker Flirt Doppio Suppentellerset 6x gelb 22cm Neu. vidaXL WPC Zaun 180×180cm Grau Sichtschutzzaun Windschutz Lamellenzaun Garten. Bastelleder braun 1 Kg Lederreste zum Basteln größer A3. IBC Container Adapter 3/4"Auslaufhahn für Regenwassertank Wasserfass Regentonne..Kinder Hängehöhle Hängematte Kinderhängesitz Schaukel Hängesessel Baumwolle 80KG. Hauptstrom Power Energy Factor Saver Saving Box bis zu 30% 90-250V. - Sterngriffschraube M4 x 30 mm DIN6336 A schwarz Ø20 3.03€/1S MENGE wählbar. Chrysanthemum parthenium alte Heilpflanze 250 Samen Mutterkraut, 48W-Lötkolben 150 230V/50 Hz McPower Digitale Lötstation McPower ''LS-1000W''. Ölfilter Aufnahmekörper für Husqvarna 340 345 350 353 Kettensäge. 100x Geburtstagskarten 0,17€/St Grusskarten Rosen Geburtstag Karte 51-9800, 2 Keilriemen Schneckenantrieb Schneefräse Yard-man E 623 643 653 753 533 D E F 7, Wasserpumpe 1300W 100l/min 50 l Druckbehälter Gartenpumpe Hauswasserwerk Set TOP. 3x Primer Pumpe für Tecumseh Wolf 36045A 36045 632694A mit Ring Benzinpumpe.

Herz mit Hunde-Motiv zum Einschrauben Edelrost

Herz mit Hunde-Motiv zum Einschrauben Edelrost, Herz mit Hunde-Motiv zum Einschrauben Edelrost