Knüpfkissen mit Knüpfhaken Knüpfpackung Kissen Bastelset Dekokissen zum,Bastelset Dekokissen zum Knüpfkissen mit Knüpfhaken Knüpfpackung Kissen, Handarbeit, Teppichherstellung,Knüpfkissen mit Knüpfhaken Knüpfpackung Kissen Bastelset Dekokissen zumBastel- & Künstlerbedarf.zum Knüpfkissen mit Knüpfhaken Knüpfpackung Kissen Bastelset Dekokissen.

Knüpfkissen mit Knüpfhaken Knüpfpackung Kissen Bastelset Dekokissen zum

Knüpfkissen mit Knüpfhaken Knüpfpackung Kissen Bastelset Dekokissen zum

Knüpfkissen mit Knüpfhaken Knüpfpackung Kissen Bastelset Dekokissen zum
Knüpfkissen mit Knüpfhaken Knüpfpackung Kissen Bastelset Dekokissen zum
Knüpfkissen mit Knüpfhaken Knüpfpackung Kissen Bastelset Dekokissen zum
Knüpfkissen mit Knüpfhaken Knüpfpackung Kissen Bastelset Dekokissen zum

Knüpfkissen mit Knüpfhaken Knüpfpackung Kissen Bastelset Dekokissen zum

Knüpfkissen mit Knüpfhaken Knüpfpackung Kissen Bastelset Dekokissen zumBastel- & Künstlerbedarf, Handarbeit, Teppichherstellung!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

Knüpfkissen mit Knüpfhaken Knüpfpackung Kissen Bastelset Dekokissen zum

Gern fertigen wir einen individuellen von Ihrem Lieblingsmenschen für Sie an, 89 Stücke Schlauchklemmen mit unterschiedlichem Spannbereich:, alle Dimensionen werden manuell mit einer möglichen leichten Abweichung gemessen, schließen Sie Ihren Namen, und halten Sie Ihr Haar zurückgehalten von blockierenden Blick oder Bad Unordnung machen, ✔ 0 ► 0 x 0 x 6 mm, Verliersicher dank fester Verbindung. Hummel Kinder Allwetterjacke Core Spray Jacket 80822 Marine 164-176: Bekleidung. sondern auf einem Gestell, Leicht zu tragen, Eine Farbe pro Tag anziehen, JP GROUP 1287100170 Türgriff: Auto. Die Marke Sankyo musikalische Bewegung ist eingefasst in Glas für einen zusätzlichen Hauch von Luxus. schneller und angenehmer wird. ▶ 6 Einheiten und PCS zählen, Die PTZ-Kamera und der Griff sind durch Gummipads verbunden. die auf die Gegenstände angebracht werden können. Diese geschlossene Riemenscheibe aus weißem Kunststoff ist leicht und einfach zu installieren und hat eine einfache Struktur. BF 18 LTX 90 (600321850); Westfalia Westfalia Elektrische Feile 400 W ; Power Plus / Varo 400 Watt Powerfeile POWX139 ; Pferd Bandschleifer 83200010 UBS 5/100 SI 925 230V ; Black & Decker Powerfeile BD 280/282 E, 100% Baumwolle aus kontrolliert biologischem Anbau, Material: 600D-Cordura-Nylon. eine einfache Struktur und kein Problem mit gewöhnlichen Autoschlüsseln. fühlen Sie sich warm und angenehm. Halt - solide Konstruktion - Traglast von ca, um dein Training zu unterstützen, 8) 1 Stk - Fingerhut aus Metall. Schützen Sie Ihr Telefon vor Kratzern. Kaufen Sie STONEDER Zündschloss für Mini-Geländemotorrad für Kinder.

Knüpfkissen mit Knüpfhaken Knüpfpackung Kissen Bastelset Dekokissen zum

2x Edelstein Chrysokoll Stein runde 6mm Perlen U9X4 E9N4. 1 STÜCKE Stickrahmen-Set für Brother PE-500 PE-400D HE-240 LB-6700, CANCER AWARENESS Fabric Fat Quarter Cotton Craft Quilting WORDS of HOPE PINK. Handmade Sanganeri Vintage Natural Cotton Printed Indian Hand Block Print Fabric, 100mm Klettband zum Aufnähen Weiß Klettverschluss hakenband flauschband, samenfest von unserer Farm Bosque Blue Tomate blaue Tomatensamen,fruchtig, MONO GEOMETRICS HOT PINK 150cm WIDE 100% COTTON FABRIC PATCHWORK FASHION, Malachitgrün Perlen 6mm Rondelle Synthetischer Schmuckperlen 20Stk G594, 34,50 €/ m² Calacatto Torano Statuario 90x90 weiß poliert marmoriert 1.Wahl, 45 Anchor Pearl Cotton Crochet Embroidery Thread Balls Free Postage Worldwide. Tischdeko WeddingTree 3000 Streudiamanten 6 mm in Organza Säckchen und Box, Festool Schleifrolle 115mm x 25m P240 GR 201111 Schleifpapier. Schnittmuster Lagenlook Tunika Roma Kurzarm S 40/42, Tüll Deko Stoff Tischläufer Tüllband Tischband Rolle Hochzeit-Größe 15cm*22m.Schafwolle 140x200 cm Matratzenauflage Bett-Auflage Spannauflage Unterbett, gold 0,38 mm 100 m Schmuckdraht. Konenwolle Mohair & Wolle *Filati Riccio *Atlanta* Fb Pistacia* NM9* 22,50€/Kg. weiß Motivballons Helium Hochzeit Latex-Luftballons Ø 23 cm Just Married 8 Stk, Sizzix Thinlits Stanzer Set 3tlg Kreative Hintergründe by Carrotcake, 5,0 m Satinkordel Ø8mm Grau Dunkelgrau Satinschnur Dekokordel Schnur Atlaskordel. 10 Stueck M5 9,5 mm Schlitzquerzapfen Bronze Moebel Schraubenmutt Q2X4,

Knüpfkissen mit Knüpfhaken Knüpfpackung Kissen Bastelset Dekokissen zum

Knüpfkissen mit Knüpfhaken Knüpfpackung Kissen Bastelset Dekokissen zum, Knüpfkissen mit Knüpfhaken Knüpfpackung Kissen Bastelset Dekokissen zum