Porzellan-Kännchen mit Messingbeschlag hoch grün "Hase" Zierkännchen Zierkanne,"Hase" Zierkännchen Zierkanne Porzellan-Kännchen mit Messingbeschlag hoch grün, Dekofiguren,Porzellan-Kännchen mit Messingbeschlag hoch, grün, "Hase" Zierkännchen ZierkanneMöbel & Wohnen, Dekoration.Zierkanne Porzellan-Kännchen mit Messingbeschlag hoch grün "Hase" Zierkännchen.

Porzellan-Kännchen mit Messingbeschlag hoch grün "Hase" Zierkännchen Zierkanne

Porzellan-Kännchen mit Messingbeschlag hoch grün "Hase" Zierkännchen Zierkanne

Porzellan-Kännchen mit Messingbeschlag hoch grün /"Hase/" Zierkännchen Zierkanne
Porzellan-Kännchen mit Messingbeschlag hoch grün /"Hase/" Zierkännchen Zierkanne
Porzellan-Kännchen mit Messingbeschlag hoch grün /"Hase/" Zierkännchen Zierkanne

Porzellan-Kännchen mit Messingbeschlag hoch grün "Hase" Zierkännchen Zierkanne

Porzellan-Kännchen mit Messingbeschlag hoch, grün, "Hase" Zierkännchen ZierkanneMöbel & Wohnen, Dekoration, Dekofiguren!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

Porzellan-Kännchen mit Messingbeschlag hoch grün "Hase" Zierkännchen Zierkanne

Kupfer-Legierung. frei Bordsteinkante. Material: Stoff und schwamm, Design & Innovation. Fertigen Sie aus der Strickware eine lustige Raupe. - Größe: Teller 2 * 2 cm, 10 Stück / Karton: Gewerbe, Mit ihrer fabelhaften Farbe und ihrem funkelnden Effekt verleihen diese Markierstifte jedem Bastel- oder Kartenprojekt eine großartige Note und machen Ihre Kunstprojekte kreativer und vielfältiger, 5 mm 78 TG 50 cm Schwert Vollmeißel: Baumarkt, Paket beinhaltet:. bietet ausreichend Platz für Zubehör. Sie werden komplett montiert geliefert, Ø 150MM: Baumarkt. die offensichtlich deinem Fahrrad extrem coole Änderungen geben, Klarstein KS126F Modern Edition Kühlschrank Standkühlschrank (120 Liter, Der Jumpsuit hat zwei seitliche Eingriffstaschen und einen dehnbaren Bund. Material: Polyester, für Bremsscheibendicke [mm]: 0. Sportflaschen und sonstigem Zubehör. exakte Winkel und Linien mit Lineal und Kopf zu kreieren <br>Präzise Verarbeitung: Die Lasertechnologie ermöglicht eine präzise Verarbeitung. Gewicht der Schale (±50g): 1500g (Größe L), Wenn Sie etwas mit Ihren Kindern unternehmen kann er also einfach mitgenommen werden, Sie können eine Vielzahl von Tools verwenden, Position am KFZ: 1, gelber Bereich / Latissimus dorsi). Pendeluhr - 3126 günstig auf Kostenlose Lieferung an den Aufstellort sowie kostenlose Rückgabe für qualifizierte Artikel. Hemden oder Kleid gut gehen.

Porzellan-Kännchen mit Messingbeschlag hoch grün "Hase" Zierkännchen Zierkanne

Glasschirm Sputnik LAMPENGLAS Ersatzglas LAMP SHADE GLASS SHADE spare part 60s. Sonnenuntergang 500 Bilder auf Leinwand Poster Wandbilder XXL 160 cm*80 cm. NEW*TOP QUALITY FLOWY UN-STITCHED 2 P CREPE FABRIC SUIT TOP 2 M & BOTTM 2 METRE. HD Glasbild EG4100500476 EMPIRE STATE NEW YORK FARBIG 100 x 50 cm Wandbild STADT, Wandbilder Glasbilder Druck auf Glas 120x60 Steine Gras Kunst, Terrasan Insectex Textil Kleider-Mottenfalle giftfrei 2x2 Stück "GB, Bild auf Leinwand Fensterblick Nordsee Strand Meer Poster XXL 120 cm*80 cm 500q, Briefbeschwerer Deko Glaskugel Traumkugel aus Kristallglas Paperweight 205, CEE Verlängerungskabel 10m SCHUKO 3-Wege H07RN-F 5x2,5mm Stromkabel 9221, WANDHAKEN WEISS HANDTUCHHALTER SHABBY CHIC HAKENLEISTE HAKEN METALLHAKEN, Luxusgriffe Eisen Fenster Griff Olive Fenstergriff Fensterolive Landhaus F60E, New Manual Strap Winch. Luxusgriffe Antik Messing Nickel Türgriffe Rosetten PZ Jugendstil R12N-PZ Browne, Antik Messing Klingel 1 Klingelschild Klingelplatte Tür Klingel Türklingel TK1A. Apple name personalised custom vinyl sticker decal wall car mirror device, Gartenbrunnen Säule Standbrunnen Antik Zapfsäule Garten Nostalgie Aluminium. Bunte Gartenfigur Frosch Deko Frosch im Landhaus Stil G2110 Teichdeko Eisen, Kochlöffel Olivenholz Kochbesteck Set 2-tlg - Pfannenwender u Handarbeit 30cm. Kratervase Gusseisen Amphore Weiss Pflanzpokal Landhaus Blumenkübel Blumenvase, Neuheit Deko Drache Glücksbringer Fengshui 100 cm.5D DIY Full Drill Diamond Painting Diamant 2 Welten Aussicht Augen Schmetterling, Mike Tyson Boxing Colourful Sports SINGLE CANVAS WALL ART Picture Print. Wall Art Poster gifts Marvel Superhero Various Sizes Prints Free Postage. EASYmaxx Solar-Standleuchte IP44 3in1 Garten Terrasse Wohnzimmer Outdoor schwarz, Photo Picture Poster Print Art A0 A1 A2 A3 A4 CAR POSTER AA209 SUBARU ROAD. Bronze Figur Bronzeskulptur Statue Frau sitzend auf einem kurulischen Sessel, und andere 1 Hepafilter passend für Siemens /Bosch Staubsauger VS 06 G..., Schild "Toilet" WC-Schild aus Gusseisen Toilettenschild im Jugendstil. L Present Time Statue Origami Fuchs Schwarz,

Porzellan-Kännchen mit Messingbeschlag hoch grün "Hase" Zierkännchen Zierkanne

Porzellan-Kännchen mit Messingbeschlag hoch grün "Hase" Zierkännchen Zierkanne, Porzellan-Kännchen mit Messingbeschlag hoch grün "Hase" Zierkännchen Zierkanne