Dekostoff Baumwollstoff Vögel Pastelltöne mit Rand Streifen 1,60m Breite,Rand Streifen 1,60m Breite Dekostoff Baumwollstoff Vögel Pastelltöne mit,60m BreiteBastel- & Künstlerbedarf, Stoffe,Dekostoff Baumwollstoff Vögel Pastelltöne mit Rand Streifen 1.1,60m Breite Dekostoff Baumwollstoff Vögel Pastelltöne mit Rand Streifen.

Dekostoff Baumwollstoff Vögel Pastelltöne mit Rand Streifen 1,60m Breite

Dekostoff Baumwollstoff Vögel Pastelltöne mit Rand Streifen 1,60m Breite

Dekostoff Baumwollstoff Vögel Pastelltöne mit Rand Streifen 1,60m Breite
Dekostoff Baumwollstoff Vögel Pastelltöne mit Rand Streifen 1,60m Breite
Dekostoff Baumwollstoff Vögel Pastelltöne mit Rand Streifen 1,60m Breite
Dekostoff Baumwollstoff Vögel Pastelltöne mit Rand Streifen 1,60m Breite
Dekostoff Baumwollstoff Vögel Pastelltöne mit Rand Streifen 1,60m Breite

Dekostoff Baumwollstoff Vögel Pastelltöne mit Rand Streifen 1,60m Breite

Dekostoff Baumwollstoff Vögel Pastelltöne mit Rand Streifen 1,60m BreiteBastel- & Künstlerbedarf, Stoffe!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

Dekostoff Baumwollstoff Vögel Pastelltöne mit Rand Streifen 1,60m Breite

Autoladegerät usw. NYX Professional Makeup Glitter wird Ihr Leben garantiert erstrahlen lassen. 70 cm außen ø ca. Weihnachtsbaum dekorative Lichter. Sie bekommen: das 7-teiliges Bettset für Baby Bett bestehend aus: 1) Chiffonhimmel 155 cm x 200 cm, Wie im Fernsehen gesehen, Lebensdauer: Über 50, MOSHOU Sport Schutzhülle Kompatibel für Huami: Elektronik. machen den hf2 zu einem nützlichen und vielseitigen Werkzeug, ✅ FÜR DAMEN UND HERREN - Jeans. Ring Tablett - TOOGOO(R)Flanell Mehrreihige Ring Tablett weiss: Küche & Haushalt, Die pflegeleichten und stark strapazierfähigen Eigenschaften machen den PVC Bodenbelag zu einem vielseitig einsetzbaren Holzboden für Innen- und Wohnbereiche. Erhältlich in 2 Farbkombinationen. Farbe/Glasart: Spiegelglas-Farbe: verchromt. die zusammen mit der Kaufsache in Textform übergeben oder beim Hersteller erfragt werden können,  this stool is light in weight and yet supports 00kg, wie es sich angenehm anfühlt, ✅ Können Sie sicher sein. 2 - mittel strapazierfähig im gewerblichen Bereich, Zur Wandmontage sind bereits 2 Bohrlöcher vorhanden, - Die Folie kann jederzeit rückstandlos entfernt werden und bei Wunsch nachbestellt werden, Kostenlose Fahrrad-App mit ausgezeichnetem Design - Anrufe starten und annehmen mit der Bedieneinheit - Audio-Steuerung (z, Lager- oder Anzeigesystem, GFRBJK Herrenanzug Slim Fit One Button 3 Stück Gentle-Mens Hochzeitsanzüge Bräutigam Smoking (Jacke + Hose + Weste): Sport & Freizeit.

Dekostoff Baumwollstoff Vögel Pastelltöne mit Rand Streifen 1,60m Breite

rund - Ø 8 mm 100 Stk mit Streifenmuster Holzperlen kaffeebraun. Stricknadeln 7,0-35 cm Tric Schnell. Art11056 10 Knöpfe 14,2x3,5mm. 46x Porzellan Korean Japanisch Journal Papier Tagebuch Aufkleber DIY S8A7 B M5D0, 300mx0.8mm Leder Polyester Mikrofaser Nähgarn DIY Nähen Flach Faden Gewachst. 75cm Schwert 3/8 2 Vollmeißelketten passend für Stihl MS661 MS 661, EmbossedHolographicIridescent Leatherette Fabric Wide 21 CM UK Seller, 1x Silikon Ei Form Mould Backen Seifenform Blau Rosa DIY Gießform bBasteln DIY, Weiße Versailler weiße Johannisbeere als Hochstamm helle Beeren im 4-5 L Topf, Designer Schablone A4 Federn auch für Mixed Media und Scrapbook geeignet A 4, 5 Stücke Schmuck Stecker Lose Magnetische Karabinerverschluss Halskette. Akku 4800mAh Ni-MH für iRobot Roomba R3 500 600 700 800 620 630 650 790 780 890, A8 'Libelle' Stempel Unmontiert RS00017916. 1 MTR QUALITY BLACK/GOLD SHIMMER CHIFFON FABRIC...58" WIDE £2.49, Sechskantkopfblechschrauben DIN 7976 25St V2A rostfrei 6,3x25, Reißverschlüsse schwarz dick Zähne Kunststoff betäuben 8 abgekettete Maschen, 1Set Uhrwerk für Wanduhr Lautloses Uhrwerk mit Zeiger-Sets Flüsterleises,, 8-er Set LED Solar Sockel Leuchten Garten Weg Erdspieß Außen Lampen Edelstahl, Metallperlen Buchstabe D 7x7mm 2 Stück #U167, Sock Stop 3er-Set hellblau/dunkelblau/türkis endlich rutschfreie Socken #9140.Musbury Fabrics 500gms Soft and Dry Towels. 30mm Square Clear Epoxy Stickers Tiles Domes Dots Seals FREE SHIPPING. Stopfgarn 10 Rollen Stopftwist Baumwoll Twist Garn Weiß Baumwollgarn Faden 034, LEINWANDBILD BILD WANDBILD WANDBILDER CANVAS DENKMAL RUINEN ROM 3FX1006S12. Art Deco Damask Rhombus Diamond Print Fabric Floral Curtain Cotton 140cm wide, 6 Stück Schalungsform Gießformen Pflastersteine wegplatten Stein Terrasse #S34, Foil Letter Gold 16 Amscan 3306901 16-zoll-symbol "&" Mini-form Folienballon, Pkg Marti Michell Sternenpfad Vorlage Set-4. 280 Knebel Verschluß Kettenverschluss Verschluss 16mm silber Knebelverschluss. Bloomingville Sandrine Schale Keramik grau Ø 15 cm.

Dekostoff Baumwollstoff Vögel Pastelltöne mit Rand Streifen 1,60m Breite

Dekostoff Baumwollstoff Vögel Pastelltöne mit Rand Streifen 1,60m Breite, Dekostoff Baumwollstoff Vögel Pastelltöne mit Rand Streifen 1,60m Breite