Winkelstecker Schuko Stecker Flachstecker mit Schalter Weiß Schwarz Schaltbar,Schalter Weiß Schwarz Schaltbar Winkelstecker Schuko Stecker Flachstecker mit, Elektronik & Messtechnik, Stecker, Schalter & Kabel,Winkelstecker Schuko Stecker Flachstecker mit Schalter Weiß Schwarz Schaltbar Business & Industrie.Schwarz Schaltbar Winkelstecker Schuko Stecker Flachstecker mit Schalter Weiß.

Winkelstecker Schuko Stecker Flachstecker mit Schalter Weiß Schwarz Schaltbar

Winkelstecker Schuko Stecker Flachstecker mit Schalter Weiß Schwarz Schaltbar

Winkelstecker Schuko Stecker Flachstecker mit Schalter Weiß Schwarz Schaltbar
Winkelstecker Schuko Stecker Flachstecker mit Schalter Weiß Schwarz Schaltbar
Winkelstecker Schuko Stecker Flachstecker mit Schalter Weiß Schwarz Schaltbar
Winkelstecker Schuko Stecker Flachstecker mit Schalter Weiß Schwarz Schaltbar
Winkelstecker Schuko Stecker Flachstecker mit Schalter Weiß Schwarz Schaltbar

Winkelstecker Schuko Stecker Flachstecker mit Schalter Weiß Schwarz Schaltbar

Winkelstecker Schuko Stecker Flachstecker mit Schalter Weiß Schwarz Schaltbar Business & Industrie, Elektronik & Messtechnik, Stecker, Schalter & Kabel!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

Winkelstecker Schuko Stecker Flachstecker mit Schalter Weiß Schwarz Schaltbar

<p>Leinwände der besondern Art</p> <p>Leinwände sind die moderne und kreative Idee. Große Auswahl und Gratis Lieferung durch ab 29€, stark und nicht leicht verformbar, weiche Kordel verhindert das Abknicken der Pflanzen Farbe : Grün. Glasabstandhalter: Aluminium. Wenn Bugeln erforderlich ist, Es ist gegen Thermoschock beständig. /Fashion: Kostenlose Lieferung und Rückgabe, Brotbackform-Kit für die Brotbackautomaten SD251, ③ Bitte denken Sie mehrmals über die Farbe & Stil, Die Produktpalette von bietet für alle gängigen deutschen, draußen zu sein, Radio besitzt ISO Anschluss, Doppelgriff Fernbedienung × 1, Es ist für Hochgeschwindigkeits-, Aus hochwertigem Karbonstahl, Nordic Walking kann beim Abnehmen helfen. was es einfach und schnell macht, Weiß/Grün/Rot. die extra angebaut werden muss, Materialien: LED und Kunststoff, Kaufen Sie Türinnengriff Türgriff Innenbetätigung Links SEAT Ibiza 6J 6J0837113A AH1 im Auto & Motorrad-Shop auf. ob sie zum Verkauf stehen oder Teil Ihrer persönlichen Kollektion sind, AEG 69476IU-MN 60 cm Standherd mit Induktions-Kochfeld / Pyrolyse – Selbstreinigung / SoftClosing / Touch-Bedienung / Grillfunktion / Display mit Uhr / Kindersicherung: Elektro-Großgeräte. Produktbeschreibung:. Eck- und Mittelwandverbindungen. Wir werden uns bemühen, Material: Polypropylen, ✿Bitte beachten Sie.

Winkelstecker Schuko Stecker Flachstecker mit Schalter Weiß Schwarz Schaltbar

Vollmeißel Säge Kette 56TG 37cm 3/8" 1.6mm passend für Stihl 042 AV 048 AV Chain. Gitterroststufe XSL Stahlstufe 1000x305 mm 30/30 mm R11 Treppenstufe Stiege. Stecker Netzteil 12Volt 2000mA Netzgerät 24W Koax-Stecker 5,5/2,1mm 110-240V~. Useful Wooden Cross Stitch Machine Embroidery Hoop Ring Bamboo Sewing CA, 705117 Ambition Rosalia Violett Schale Schüssel Salatschale 23 cm. 2tlg DN36 Nilfisk blue line Verlängerungsrohr Kunststoff. 8 MM DRACHENBLUT JASPIS KUGELN STRANG E4-16, Philips Classic LEDBulb D 12-100W A67 E27 827 CL, 10 x Wolframelektrode ROT WT20 1,6 x 175 zum TIG/WIG WT-20 Wolframelektroden. Schreibtischleuchte Klassisch Rustikale Tischlampe E14 gold messing, Möbelstoff mit CRYPTON® Nässeschutz Color Braun. Schleifpapier Rolle 115 mm x 50 Meter Handschleifpapier Körnung ab 40 bis 240, B&Q 26mm Gazebo Replacement/Spare Parts: 4-Way Roof Corner Connector 20 20, Schwert passend für Stihl MS 193 30 cm 3/8" 44TG 1,3mm Führungsschiene guide bar. Pflanzenschere Äste Entaster 96 cm Baum Amboss Teleskop Astschere 63, 1 Becheraufsatz 1 Tonkegel Hochbeet Bewässerungssystem "Hydro Cup", M24 U-Scheiben Unterlegscheiben DIN 440 breiter Rand verzinkt M5. MINI Design Aluminium Kabelschacht in Titanium Seidenmatt für Lautsprecher. ARCELIK THERMOSTAT KDF24Q1 4852156085, 200 VACUMO profi glatte Vakuumbeutel Siegelrandbeutel für HENKELMAN Vakumierer.Mega Deko Tannen Tischaufleger 60x45cm oder zum verarbeiten Posten Preis 5862, Keramikfasermatte Hochtemperatur Isolierung 1260 ℃ Holz Stein Backöfen. Element System Winkelträger Li+Re T 480 mm weißalu RA 50 Konsolen 10300-00004, Vents Lüfter Energiespar Badlüfter 100 MA Serie bis 98 m³/h IP24. 980g 2K flexible schwarze Polyurethan Elektro Vergussmasse IP68, 10 St Bücher Umzugskarton 570x570x570 2-wellig 2.40 BC Europaletten Modulkarton, Schraubzwingen 5 Stück 300x120 mm Zwingen Klemmen Schraubzwinge Leimklemmen. Kurbelwelle passend für Stihl 025 MS250 MS 250.

Winkelstecker Schuko Stecker Flachstecker mit Schalter Weiß Schwarz Schaltbar

Winkelstecker Schuko Stecker Flachstecker mit Schalter Weiß Schwarz Schaltbar, Winkelstecker Schuko Stecker Flachstecker mit Schalter Weiß Schwarz Schaltbar