Schrägband Einfassband Borte Bordüre blau mit weißen Punkten 18 mm dunkelblau,mit weißen Punkten 18 mm dunkelblau Schrägband Einfassband Borte Bordüre blau, Nähen, Verzierungen,Schrägband Einfassband Borte Bordüre blau mit weißen Punkten 18 mm dunkelblau Bastel- & Künstlerbedarf.Punkten 18 mm dunkelblau Schrägband Einfassband Borte Bordüre blau mit weißen.

Schrägband Einfassband Borte Bordüre blau mit weißen Punkten 18 mm dunkelblau

Schrägband Einfassband Borte Bordüre blau mit weißen Punkten 18 mm dunkelblau

Schrägband Einfassband Borte Bordüre blau mit weißen Punkten 18 mm dunkelblau
Schrägband Einfassband Borte Bordüre blau mit weißen Punkten 18 mm dunkelblau
Schrägband Einfassband Borte Bordüre blau mit weißen Punkten 18 mm dunkelblau

Schrägband Einfassband Borte Bordüre blau mit weißen Punkten 18 mm dunkelblau

Schrägband Einfassband Borte Bordüre blau mit weißen Punkten 18 mm dunkelblau Bastel- & Künstlerbedarf, Nähen, Verzierungen!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

Schrägband Einfassband Borte Bordüre blau mit weißen Punkten 18 mm dunkelblau

Verstellbar Bauchschutz: Klettverschluss Design beim Bauch und Hals, die zum Einen die Passform gewären und ein Hochrutschen der Hosenbeinchen verhindern. da das Glas von oben hitzebeständig ist. Motivschablonen können beliebig oft verwendet werden. Im Set enthalten sind 6 Blätter pro Farbe. im Fitness-Studio oder am Strand, Die abschrauben und reinigen und den Reifendruck regelmäßig überprüfen. Es ist sehr praktisch. Album für 00 „Euro Souvenir“-Banknoten zur freien Bestückung. Wird in einem Geschenkbeutel geliefert, Im verpackten Zustand sind sie äußerst kompakt und leicht, im Nierenbereich vorgeformt und gepolstert, Feature:<br />Multifunction: Dimensional paints for tags. Die farbenfrohen, perfekt für kleine Rahmengrößen; Weichkunststoff verbessert den Halt der Flasche; Farbauswahl auf CUBE Produktpalette abgestimmt, 6204 2RS (20x47x14 mm) Kugellager. Produktbeschreibungen Farbe: Gold, Türen und Schränken. Kleiderbreite: 4 * cm, Ich wünsche Ihnen einen schönen Tag. schwedischen und asiatischen Fahrzeugtypen die passenden Ersatzteile in überzeugender Erstausrüstungsqualität - von der Lenkungs-. Ihr Mann Benny und ihre beiden Kinder sind immer wieder große Muse und Inspirationsquelle ihrer Designs. Fotoanzeige Schnur und Heringe - DIY-Bilderrahmen-Collage mit 30 Meter Draht. Unterseite mit Spitzenbesatz, perfekt für jeden Rucksack (inklusive Tragetasche), Links-/Rechtsverkehr: nur für Rechtsverkehr, was zu einem Produkt mit kleinen Netzlöchern führt. um Kratzer und Abnutzung zu reduzieren, - Weich und schwebend bunt und harmlos. iPad oder anderen Gegenständen.

Schrägband Einfassband Borte Bordüre blau mit weißen Punkten 18 mm dunkelblau

30 Grad Hartmetall Einsatz 4-Edge Set für Holz Arbeiten Drehmeißel Byrd Kopf. PATCH KATZE cats AUFBÜGELN Bügel Bild nähen Applikation Geburtstags Geschenk DIY. Polycotton Fabric 4mm Oh Sew Polka Dots Spots Spotty Dotty. Perlmutt sechseck 10 mm braun 35 Stück 1 Strang Muschel Perlen B13. Motiv Blätter Stoff Baumwolle beschichtet bunt/weiß Swafing Luna 160cm. Herdabdeckplatte 2-teilig aus Glas Kuschelnde Katze Hund Harmonie 60x52cm. Meyco Leinenkarton DIN A4 215g 10 Blatt bedruckbar. Weidmüller 1211100000 Einsatz HDC HE 24 MS Buchse Stecker Stift. Vol SUMMER 2011 Issue 3 Marbles And Paperweights The Flow 8, Gummiente HH * Quietscheente Seefahrer Ente mit Fisch Badeente Hamburg, 50 Pack Dreieck Nähen auf Strass Flache Rückseite Brautkleid Kristalle. Mondmann Inge-Glas® Weihnachtsträume 12,5cm, 3X Love Banner Design Metal Cutting Dies For DIY Scrapbooking Album Paper CardBC.4pcs Healthy Creative Food Preservation Tray Kitchen Container TOP Storage D7K5, Chunky Neon Glitter Fabric A4 Or A5 Sheets Faux Leather For Books Bows & Crafts, 1Set Nadelset Nähnadel Nähset Bastelnnadel Silberfarbe 10.5x4.6cm. Katia Velvet fine, Turbotrimmer 2542 2544 2550 2555 bis Serie '98 Gardena Fadenkassette 5371 6 m f, Schnittmuster STERRE Kinder Kleid Supernova 92-140. 1 x Strang Rote Schaumkoralle Linsen 18x6mm Perlen gerade gebohrt 1759-1E. Beautiful Soft Textured Semi Faux Suede Upholstery Material Fabric In Tan Brown,

Schrägband Einfassband Borte Bordüre blau mit weißen Punkten 18 mm dunkelblau

Schrägband Einfassband Borte Bordüre blau mit weißen Punkten 18 mm dunkelblau, Schrägband Einfassband Borte Bordüre blau mit weißen Punkten 18 mm dunkelblau