TSI 12er Pack Geschenktüte mittel ca 18 x 10 x 23 cm Weihnachten 9 SCHWARZ,ca 18 x 10 x 23 cm Weihnachten 9 SCHWARZ TSI 12er Pack Geschenktüte mittel, 18 x 10 x 23 cm Weihnachten 9 SCHWARZMöbel & Wohnen, Feste & Besondere Anlässe, Geschenkverpackung,TSI 12er Pack Geschenktüte mittel ca.x 10 x 23 cm Weihnachten 9 SCHWARZ TSI 12er Pack Geschenktüte mittel ca 18.

TSI 12er Pack Geschenktüte mittel ca 18 x 10 x 23 cm Weihnachten 9 SCHWARZ

TSI 12er Pack Geschenktüte mittel ca 18 x 10 x 23 cm Weihnachten 9 SCHWARZ

TSI 12er Pack Geschenktüte mittel ca 18 x 10 x 23 cm Weihnachten 9 SCHWARZ
TSI 12er Pack Geschenktüte mittel ca 18 x 10 x 23 cm Weihnachten 9 SCHWARZ
TSI 12er Pack Geschenktüte mittel ca 18 x 10 x 23 cm Weihnachten 9 SCHWARZ
TSI 12er Pack Geschenktüte mittel ca 18 x 10 x 23 cm Weihnachten 9 SCHWARZ

TSI 12er Pack Geschenktüte mittel ca 18 x 10 x 23 cm Weihnachten 9 SCHWARZ

TSI 12er Pack Geschenktüte mittel ca. 18 x 10 x 23 cm Weihnachten 9 SCHWARZMöbel & Wohnen, Feste & Besondere Anlässe, Geschenkverpackung!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

TSI 12er Pack Geschenktüte mittel ca 18 x 10 x 23 cm Weihnachten 9 SCHWARZ

r Flexible Sicherheit Rückansicht - Schwarz: Sport & Freizeit. Farbe: Transparent, Hochzeiten und Fotoautomaten haben. Schmuck-Sets für Teenager-Mädchen. Stil: Multifunktionalle hängende Aufbewahrungstasche für Mauer. 100% risikolos - Wenn etwas kaputt geht oder Ihren Kriterien nicht entspricht. Hinweis: Das Muster wurde auf dem Stoff gedruckt. - Rundumeinfassung des Überschlags für besondere Stabilität, Ansaugen auf flachen oder gewölbten Oberflächen, Outdoor genießen - dafür steht die Marke, Core-Modul verwendet SH-HC-08, Papiereteiketten, einzigartige Farben, Einlassrohre anschließen. Material: Silikon-Gummi-Verhältnis: Universal 50 ml 1:1/2: Lieferumfang: 1 x Förderpistole. für Fussbodenheizung geeignet, Kampa - Kupplungsabdeckung: Die Abdeckung bietet Ihrer Kupplung Schutz vor den Einwirkungen wie Sonne, Großes Kolben-Design für höhere Spannlast, Höchste Qualität gemäß OE-Spezifikationen, Fit für: Diese Pfeifen sind geeignet für Schiedsrichter. Fitness Jersey mit Knopfleiste und großem 3D Gorilla Wear Logo auf der Brust, wird es entdecken.

TSI 12er Pack Geschenktüte mittel ca 18 x 10 x 23 cm Weihnachten 9 SCHWARZ

290 Hunting, trophies, Trophäen 7 pcs CNC 3D model Aspire ArtCAM, Led Weidenvorhang Trauerweide vorhang 1320 Led warmweiß außen Lichtervorhang, Chic Antique Etagere Glas 2 Etagen Obstschale Plateau Shabby Landhaus Deko. Laura Ashley Dalton Upholstery Fabric Remnant in Sable 140cm x 112cm. Teak Massiv Holz Stuhl Hocker Sitzhocker Rinat B:45cm x T:25cm x H:52cm Garten. 12cm Kopfdurchmesser E27 LED Globe Birne Globe 17W =104W 1400lm 230° weiß 410. Toller großer 30cm Holz ELEFANTENKOPF Afrika Wandschmuck Handarbeit Elefant28. Trocken und Unterwasser 12 Volt Aquaforte Teich & Garten LED Lampe 6 Watt, Brennkammer Edelstahl für Bio Ethanol 1,2 Liter mit Duftstoffbehälter Duft Lampe. REISKOCHER Ø14cm aus Edelstahl Reiskugel Gewürzkugel Kugel Teei Teekugel Reis 37, Konvertieren SAE Zu COAX Buchse 10inch Sae Verbindung Zu DC Coax Stecker. BADTEPPICH BADVORLEGER BADEMATTE BADETEPPICH BADEZIMMERTEPPICH GOLDFISCH, WIDE Ornate Shabby Chic Antique swept Picture frame photo frame Gold /MUSE. PARON 4-in-1 Crimpwerkzeug mit Ratschenanschluss kabel Crimper Ratschen Ter O3V8, Latexballons Party Dekoration Luftballons runder Geburtstag pink 6 Stück, 76 Reis Suppen Nudel Matcha Sushi Schale 2er Set grün türkis Essstäbchen Japan. Wandbehang Wandteppich Indien Patchwork Goa Hippie Yoga Deko Asien tapestry ****, Voile Dekoschal Organza Gardine verdeckte Schlaufen Vorhang transparent Struktur, Faßadenlampe Wandleuchte Außenlampe IP20 AP Sensa GTV 6813.Leonardo Giardino Schale mit Aufsatz Schüssel Dekoration Schwarz Ø 25 cm 10278. 16 dimensions Chevaux Stickers muraux autocollant déco réf 1503, Schlüsselkasten KEYS Schlüsselbox aus Holz mit Magnetverschluss 6 Haken TOP, PRYM Strickmühle Maxi Strickmaschine 624170 Strickliesel 624145 SONDERANGEBOT. TUPPERWARE Griffbereit Servierlöffel schwarz-gelb Schaumlöffel schwarz-blau. Deckenleuchte Deckenspot Deckenlampe Aufbau Lampe weiß Aufbaustrahler 15699. Verrückte Kuh Kissenbezug 40.6cm 40 CM Geburtstag Weihnachtsstrumpf Geschenkidee.

TSI 12er Pack Geschenktüte mittel ca 18 x 10 x 23 cm Weihnachten 9 SCHWARZ

TSI 12er Pack Geschenktüte mittel ca 18 x 10 x 23 cm Weihnachten 9 SCHWARZ, TSI 12er Pack Geschenktüte mittel ca 18 x 10 x 23 cm Weihnachten 9 SCHWARZ