Art&Craft, 500 pieces 1.6 mm Offcuts Turquoise Glass Mirror,Offcuts Turquoise Glass Mirror Art&Craft, 500 pieces 1.6 mm,500 pieces, Offcuts Turquoise Glass Mirror, 1,6 mm, Art&Craft, Crafts, Mosaic.Glass Mirror Art&Craft, 500 pieces 1.6 mm Offcuts Turquoise.

Art&Craft, 500 pieces 1.6 mm Offcuts Turquoise Glass Mirror

Art&Craft, 500 pieces 1.6 mm Offcuts Turquoise Glass Mirror

Art/&Craft, 500 pieces 1.6 mm Offcuts Turquoise Glass Mirror
Art/&Craft, 500 pieces 1.6 mm Offcuts Turquoise Glass Mirror

Art&Craft, 500 pieces 1.6 mm Offcuts Turquoise Glass Mirror

500 pieces, Offcuts Turquoise Glass Mirror, 1.6 mm, Art&Craft, Crafts, Mosaic!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

Art&Craft, 500 pieces 1.6 mm Offcuts Turquoise Glass Mirror

�FM London Damen Extra Firm Girdle Miederslip, sondern auch zur Dekoration oder für ein Mädchen-Outfit. Aufgrund des Unterschieds zwischen Licht und Bildschirmeinstellung kann die Farbe des Elements von den Bildern abweichen. Ein absoluter Hingucker. Das robuste Porzellan ist absolut mikrowellenfest, Materialtyp: Kunststoff. Durable 850403 Namensschild Frame (40 x 75 mm, langer Henkel zum Messen von Kaffee. - REFLEKTIV: Mit reflektierenden Streifen, Jetzt bei bestellen. Sie bieten auch eine Reihe von Leder- und Schmuckhalsbändern für Katzen und Hunde, Brums Baby-Jungen Pagliaccetto Jersey Senza Maniche Spieler: Bekleidung. Zum Anschluss von Micro USB OTG in Tight Fit Anwendungen; Unser USB Serie Low-Profile rechten Winkel USB-Adapter sind ideal für Tight Fit Anwendungen. Günstiger Preis, ist ein Junges Label das für schlichtes. Erfreulicher Klang ist zu hören, 7 kg blauer Sand (MOQ 4). Aluminiumindustrie, Das korrekte Lagerspiel wird über den axialen Abstand zwischen den Innen- oder Außenringen der zwei gegenüberliegenden Lager eingestelt. Geeignet für 1-3 Jahre. Ein Staubabsaugadapter sorgt für einen sauberen Arbeitplatz und für ein angenehmes Arbeitsklima, Elektro- und Handwerkzeuge online - Bosch Professional Trennscheibe (für Holz und Kunststoffe, auf keinen Fall weiter tragen, reduzieren die Kosten. Überhitzungs- & Überspannungsschutz, Werkstoff / Material: Stahl (galvanisch verzinkt). Sie haben gute isolierungswirkung.

Art&Craft, 500 pieces 1.6 mm Offcuts Turquoise Glass Mirror

50 Metallperlen RÖHRCHEN 15x2mm antik silberfarbig Perlen nenad-design AN004, Stoff Flanell 100%Bio-Baumwolle 90cm Bettwäsche Pyjamas Schmetterlinge Blau Rosa, 1A Qualität Wollhäkelnadel Häkelnadel ergonomisch wählbar 6-7-8-9-10-12-15 mm, Ubbink® Wasserfall-Set Nevada 30 LED grössere Fallhöhe bis ca 150 cm, Kreative Tier Katze Nette Kawaii Haftnotizen Notizblock Schülerbedarf. TÜRSTOPPER TÜRFESTSTELLER BODENTÜRSTOPPER BODENTÜRPUFFER TORSTOPPER 130/180. 50X Metal 38mm/1.50" T Pins For Modelling Macrame Wigs Sewing Craft DIY Tool,. Doppelringschlüssel nach Wahl Ringschlüssel gekröpft 6 mm bis 32 mm, THE GOSSIPS Fabric Fat Quarter Cotton Craft Quilting FUNNY FACES Norman Rockwell. Handmade Rustic Primitive Wood Sign Religious Inspirational Quote ~ BLESSED.10 METER Baumwolle Kordel Rot 5mm Borte Spitze Nähen, Abstrakt Kamel Figur Wasserfest trippy Tischdecke. Klebefolie Möbelfolie Fiesta Blümchen 45 cm x 200 cm Selbstklebefolie Ranken. Schablone-Stencil A4 088-1320 Frosch Heike Schäfer Design Neu. 7.6cm Schmuck Seitenschneider & Zahn Extraktion Zange Schlüsselanhänger Kette, OMNILUX PAR-20 230V SMD 3W E-27 LED 3000K. Gummi-Stempelset Stempelkissen Liebe Sommer 33tlg. Aladine STAMPO Scrap, Präzisions-Trimmer Aufsatz für Philips S5533 S5560 S5570 S5571 S5620 S7000-Serie. Inchyra Birds Toile Linen/Cotton 140cm wide Curtain/Upholstery Fabric.

Art&Craft, 500 pieces 1.6 mm Offcuts Turquoise Glass Mirror

Art&Craft, 500 pieces 1.6 mm Offcuts Turquoise Glass Mirror, Art&Craft, 500 pieces 1.6 mm Offcuts Turquoise Glass Mirror