fbpx

11 rugsėjo

Komandinis reitingas 2020

2  Komentarų

Einamasis reitingas yra skaičiuojamas pagal paskutinius 13 įskaitinių sudedant visus šių žaidimų metų gautus reitingo bonusus (RB). Reitingas yra unikalus, todėl gali padėti išspręsti visus lygiųjų atvejus.

Kiekviename žaidime komanda gauna reitingo bonusą (RB), kuris yra apskaičiuojamas pagal formulę RB=K+S.

K yra komandos atsakytų klausimų koeficientų sumą. Kiekvienas klausimas gauna savo koeficientą, kurį lemia jo sunkumas. Pavyzdžiui, jei į klausimą atsakė 97% komandų, klausimo sunkumo koeficientas lygus 0,03. Jei į klausimą atsakė 5% komandų, tai jo koeficientas yra 0,95. Sudėjus visus atsakytus konkrečios komandos žaidimo klausimų koeficientus, gauname šio konkretaus žaidimo ir šios komandos K.

S yra skirtumas tarp K ir reitingo vidurkio (RV). Reitingo vidurkis apskaičiuojamas išvedant jį iš paskutinių 13 žaidimų RB (0 – kai komanda nežaidė į formulę netraukiamas). Pvz. komandos RB yra 25, RV-27, taigi S= -2. Tokius atveju RB=25-2=23. S yra teigiamas, kai komanda žaidime viršijo vidurkį, neigiamas – pasirodymas yra yra prastesnis už vidurkį. Žemiau reitingo skaičiavimo pavyzdys.

Kai komandos žaidžia 14-ą žaidimą, 1 žaidimo RB išminusuojamas, taigi bet kuriuo momentu reitingas apima tik paskutinius 13 žaidimų.

Reitingas neįtakoja įskaitos taškų dalybų lygiųjų atveju.

Jis įtakoja prizų pasidalinimą lygiųjų atveju.

Taip pat įtakoja visus „teibreikus“ kvalifikacijoje į Grand Prix ir rikiuotę metų superfinale.Parašykite komentarą

{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}

žymės


Jums taip pat gali patikti

Naujienlaiškio prenumerata

X