fbpx

8 rugsėjo

Apie žaidimų trukmę, daugumos nuomonę ir kodėl Protų Kovos kol kas negrįžta į kavines

12  Komentarų

Po pirmųjų komandinių žaidimų internete, prisiskaičiau replikų, kad 1,5 valandos trims turams yra netoleruotinai per daug. Kavinėse tokiu greičiu žaidimas su taisymais ir vyksta, bet žaisti kavinėse yra viena, o internete kas kita, pripažinau sau.

Dar prisiminiau, kad asmeniniuose online žaidimuose 1 valandos trukmė buvo vertinta, kaip optimali. Nuspręsta. Reikia optimizuoti žaidimą taip, kad jis būtų kuo greitesnis. Bendravimai, pašnekesiai, pasikeitimas nuomonėmis – antrame plane. Svarbiausia klausimai – atsakymai – tempas. Svarbiausia – brangus žaidėjų laikas.

Fiziniame žaidime žaidžiame 60 klausimų (3 valandos), online – žaisime 30, ir reikia pasistengti, kad trukmė būtų mažesnė labiau nei dvigubai.

Pasakyta – padaryta. Vakar 3 turus (25 klausimus) sužaidėme per valandą. Valio!

Bet šiandien gaudau žinutes, kad žaidimas buvo…per trumpas. “Reikia mums daugiau klausimų”, “nespėjom net įsibėgėti”…

„Robertai, per valandą 3 turai be parkių, davai bent 4 (jei ne 5 ar 6) nuo kitos savaitės? 😉

„Man atrodo, kad dar bent vieną turą tikrai spėtumėt įtalpinti. Norėtųsi daugiau klausimų, kad jau susirenkam“

Pasimečiau. Ir ta proga paskelbsiu apklausą , bet prieš tai dar norėčiau pastebėti, kad mūsų kainodara buvo ne iš piršto laužta. Pusės dydžio žaidimas, už pusę buvusios kainos. Kavinėse mūsų bilietas 3,5, o online – 1.85 euro jei žaidžiate 7-iese. Jei daugiau, tai suprantama, kaina žmogui išeina mažesnė. Mūsų komandų yra visokių ir labai didelių ir mažesnių, tad 7 tai vidurkis.

Aš suprantu, kad žaisti internete ir gyvai, patirtys skirtingos, bet Protų Kovų komandai tai niekas nesikeičia. Taisymo greitį pasididinę technologijomis negalime tiesiog pripildyti laimėti laiko papildomais klausimais. Sukurti, atrinkti, paruošti, sumoderuoti klausimus taip, kad, jie tiktų (o gal net ir patiktų) tokiam dideliam būriui protingų žmonių, mums yra vienodai didelis iššūkis, nesvarbu, kokioje platformoje žaistume.

Todėl ilgesnis žaidimas kainuotų brangiau. Ir net jei du trečdaliai su tuo sutiktų – ar tikrai bus geriau, kad tas likęs trečdalis nežais?

…turėtumėt sutikti, kad kol kas žaidimai internete yra tolerantiškiausias ir vienintelis visiems tinkantis pasirinkimas.

Čia toks retorinis klausimas, bet būtent dėl to Protų Kovos nevykdo gyvų žaidimų šiuo metu. Teoriškai galima, bet praktiškai, didelio diviziono minioje apie jokį saugumą sveiktai nėra kalbos. Daliai žmonių tas koronos virusas nė motais, bet yra dalis, kuri bijo. Nebūtinai dėl savęs, galbūt labiau dėl artimųjų, dėl galimybės eiti į darbą ir pan. Ir net jei ta dalis nėra didelė, ji tikrai žaisti neateitų. Kad ir kokia pusei priklausytumėte, turėtumėt sutikti, kad kol kas žaidimai internete yra tolerantiškiausias ir vienintelis visiems tinkantis pasirinkimas. Dėl patikimo, jau kita istorija.Parašykite komentarą

  1. Thanks for the diverse tips contributed on this blog. I have noticed that many insurance providers offer shoppers generous reductions if they favor to insure a few cars with them. A significant variety of households own several autos these days, in particular those with more aged teenage kids still located at home, as well as the savings with policies may soon increase. So it will pay to look for a great deal.

{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}

žymės


Jums taip pat gali patikti

Naujienlaiškio prenumerata

X