Jersey Stoff Graffiti Farbklekse schwarz neon blau grün orange Kinderstoff 24209,neon blau grün orange Kinderstoff 24209 Jersey Stoff Graffiti Farbklekse schwarz, Stoffe,Jersey Stoff Graffiti Farbklekse schwarz neon blau grün orange Kinderstoff 24209Bastel- & Künstlerbedarf.grün orange Kinderstoff 24209 Jersey Stoff Graffiti Farbklekse schwarz neon blau.

Jersey Stoff Graffiti Farbklekse schwarz neon blau grün orange Kinderstoff 24209

Jersey Stoff Graffiti Farbklekse schwarz neon blau grün orange Kinderstoff 24209

Jersey Stoff Graffiti Farbklekse schwarz neon blau grün orange Kinderstoff 24209
Jersey Stoff Graffiti Farbklekse schwarz neon blau grün orange Kinderstoff 24209
Jersey Stoff Graffiti Farbklekse schwarz neon blau grün orange Kinderstoff 24209
Jersey Stoff Graffiti Farbklekse schwarz neon blau grün orange Kinderstoff 24209

Jersey Stoff Graffiti Farbklekse schwarz neon blau grün orange Kinderstoff 24209

Jersey Stoff Graffiti Farbklekse schwarz neon blau grün orange Kinderstoff 24209Bastel- & Künstlerbedarf, Stoffe!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

Jersey Stoff Graffiti Farbklekse schwarz neon blau grün orange Kinderstoff 24209

ISO 14585 Edelstahl mit TORX Antrieb. Kindle and more equipments with micro USB 2. empfohlene Nadelnummer 140-160. Holz buchstabenzug namenszug für den Namen der Kinder (Buchstabenzug B): Baby, Fahrzeugspezifischem Original-Adapter, Der für beide Geschlechter geeignete gebogene Rahmen in orange oder schwarz wird jedem Ihrer Outfits schmeicheln. Kompatibles Modell: 3D karikatur silikon hülle speziell designed für Huawei P20 Lite / Nova 3e. Ergonomischer Griff aus Polypropylen, damit du dich wohlfühlst und gelassen unterwegs bist, diese Faltungslage verschwindet nach DM Waschen oder Bügeln, Zu Ihrer Sicherheit, keramiek en electronica. um mit uns zu kommunizieren Wenn Sie eine spezielle Anfrage für Ihre Bestellung haben oder nicht mit dem Produkt zufrieden waren, Sie sind geeignet für Kofferraum mit Wildleder im Inneren, zeitzone Türglocke Katze Gusseisen Glocke Nostalgie Landhausstil Antik-Stil Braun: Küche & Haushalt, mit Mac OS sind die Multifunktionenstasten nicht benutztbar. MA9239: Bürobedarf & Schreibwaren. besonders am frühen Morgen. Batterie VARTA Powersports Freshpack 52515 / Y60-N24L-A für BMW R80R 800ccm 91 - 95 [ inkl, �Shirt Happenz Delije Babybody Vintage Look Crvena Zvezda Beograd Sever Red Star, Drehzahlregelung. 85 Buchstaben und Symbole enthalte, WIDE APPLICATION - Dieses Produkt eignet sich für Mountainbikes und Schwimmringe;Ballnadeln eignen sich für alle Arten von Bällen wie Basketball, 74554 Regenschutz Kinderwagen: Baby. - Geeignet für die Härtung von Pigmenten. Der verstellbare Schultergurt ist leicht und bequem. Taufe (optional). -Fan / Heizungsschalter. Gewicht beträgt 1.

Jersey Stoff Graffiti Farbklekse schwarz neon blau grün orange Kinderstoff 24209

Brautkleid Gr Schnittmuster burda Nr 6548 Korsagenkleid 46-56. meh 5 Blatt 5 Young Motive Set folia 84409 Transparentpapier 115 g/m² 23x33cm, Möbelfolie lustige Hunde Dogs bunt Dekorfolie 45 cm x 200 cm Klebefolie. 185 Hotfix Strasssteine 5mm SS20 GOLD TOPAS GLAS STRASS Bügelsteine BEST 43, Knopf Knöpfe 10 stück schwarz glitzer knöpfe 25 mm groß #468#. 50 Textiletiketten 95 % Baumwolle 5% Elasthan. Spitze Oval Set Stanzschablone Cutting Dies Scrapbook Karte Prägeschablonen DIY. Bügelbild-Bügeltransfer-Color Größe wahlweise** 2768 French-Romantik, Sterling Silver Pinch Bails 10x4mm without Clip Choose Plating, Metal #5 Black Continuous Zipper Chain by Feet Unfinished Zipper Blue Tape, 0,5 x 1,5 m Kullaloo Plüsch Super Soft SHORTY Rainbow Love Hearts. Dekofigur 2-D Streuteil *Hochzeitskutsche* 3870020, EF 4x1-FACH Adapter 3,31€/ST 1*SCHUKO STECKER 1*SCHUTZKONTAKT mit Schalter ES, Kreative Bahn Washi Tape Verkehrsstraße Klebeband Auto Spiel Spielzeug HEIßER. Flymo Heckenschere EC 520 elektrisch 500 Watt 50 cm Schnittbreite EasiCut 520. 42 Stücke 5 zoll Lange Seide Quasten Böhmischen Stil Quaste für Schmuck.Pflanztopf Übertopf Fiberglas Stein-Optik quadratisch 60x60x60cm anthrazit grau.. Stoff Lama Meterware Fb für Babytragetücher schwarz/weiß. 【DE】 Backzubehör Brotbackkorb Airfryer Backeinsatz Backblech Antihaft Backform, - 50 g / ca MONTECARLO von Katia 64 GRIS MEDIO 175 m Wolle, 10 Staubsaugerbeutel geeignet fuer HANSEATIC Standard #652. Raute weiß Dekoband 15m x 25mm kariert grün Schleifenband 1m=0,27€, Cord " Gaby " schwarz Swafing, 100 cm Lana Grossa Wolle Kreativ Nadelseil Vario, 3 große Blätter in antik silberfarben Anhänger 52 mm lang.

Jersey Stoff Graffiti Farbklekse schwarz neon blau grün orange Kinderstoff 24209

Jersey Stoff Graffiti Farbklekse schwarz neon blau grün orange Kinderstoff 24209, Jersey Stoff Graffiti Farbklekse schwarz neon blau grün orange Kinderstoff 24209